Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Myślę, że też mogę nazwać się fanem serii, no ale błagam.. parę kapsli w śmiesznym opakowaniu - jestem na nie.

Mógłbyś pokazać te butelki? To już coś o wiele ciekawszego :)

Edytowano przez Zodiak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się nadal taki gadżet podoba, jest dużo bliższy całej serii w przeciwieństwie do takiego zegara. Nawet bez opakowania bym wziął, bo sam takich kapsli nie potrafię zrobić : P

Oto i butelki - http://www.ebay.com/itm/Single-Fallout-Bot...=item1e6a167840 .

A tu więcej gadżetów - http://www.ebay.com/sch/Video-Gaming-Merch...=p3286.c0.m1538 .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tam jest mnóstwo fajnego Stuffu! Oto kilka moich typów:

-Launch kit , spokojne mógłby robić za EK

-Lampy w stylu napojów z Fallouta! mój totalny faworyt.

-Piersiówka Valut-Tec

-Zegarek Pip-Boy, trochę nieporęczny, ale czego nie założy prawdziwy fan.

Edytowano przez Zodiak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ostatnie to nie zegarek tylko budzik z jakiejś amerykańskiej edycji kolekcjonerskiej. Znalazłem w końcu tut jak zrobić kapsle z Fallouta -

. Jak coś mi z tego wyjdzie to przełożę poradnik na polski i porobię zdjęcia. Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, aż mnie korci, by zakupić sobie te świecące lampy w kształcie napojów. Fajnie by wyglądały przy łóżku :happy: Ja lubię serię Fallout, ale do tej pory zakupiłem tylko koszulkę z Fallout 3 i grę karcianą.

A tu zakupione ostatnio gadżety z serii Elder Scrolls:

-piersiówka

140df.jpg

- i nakrycie głowy Dovahkiina

38086004.jpg

Jakby ktoś znalazł coś ciekawego związanego z Elder Scrollsami, to proszę o napisanie do mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że też mogę nazwać się fanem serii, no ale błagam.. parę kapsli w śmiesznym opakowaniu - jestem na nie.

Parę kultowych kapsli w kultowym opakowaniu :P Cena w dodatku niewysoka - co to jest 35zł za gadżet kolekcjonerski. Porównaj sobie cenę, jakość i klimatyczność tych kapsli do np. Skyrim-czapki. W PL nigdy nie widziałem takich gadżetów na żadnej aukcji, co jeszcze bardziej wzmaga mój apetyt :)

Co do reszty linków przez Was wrzuconych - launch kit jest epicki, ale jego cena wędruje horrendalnie wręcz w górę, to samo z budzikiem. Piersiówka to dla mnie nic ciekawego, natomiast lampki - ciekawy i ze względu na swą użyteczność niedrogi w sumie gadżet.

Bonus ode mnie:

Mom, please!

Edit.

@Arturano

Jak z jakością czapeczki? Ile dałeś :)?

Edytowano przez bleub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolekcjonerka Kompanii Braci za 250zł? Huh, szaleństwo. Oprócz bardzo oryginalnego pudełka nie ma w niej (według mnie) nic godnego uwagi. KWC Heroes sam z chęcią bym popróbował ustrzelić, gdyby nie zakupiony w ostatnich dniach Bioshock 2.

Tutaj coś dla fanów WoW'a - klik!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Kupujesz cukierki miętowe w okrągłej puszce. Drukujesz na samoprzylepnym papierze naklejkę z logo Umbrella Corp. Przyklejasz na wieczku. Brawo, właśnie zdobyłeś miętusy Umbrella Corp.

UPDATE:

Blog znowu zaktualizowany. Link w sygnaturce.

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UP

No ciekawie to wygląda. Ale na głównej CDA piszą, iż o wersji PC wzmianek nie było. Cena na konsole to niecałe 70 funtów, więc jeśli na komputery jednak wyjdzie to cena powinna być o 20 tańsza, co jeszcze można przyjąć.

Edytowano przez Rafi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie newsa z Gamezilli:

"Według zapewnień Konrada Rawińskiego z Cenegi, z tą "naszą", przewidzianą na polski rynek, będzie nieco inaczej:

"Na razie mogę powiedzieć tyle, że polska kolekcjonerka będzie dopiero ogłoszona oraz że będzie jeszcze bogatsza."

Edytowano przez Kaczek93
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.amazon.com/Fallout-3-Amazon-com...77&sr=1-102

Fajna edycja, ale cena jest tylko dla tych, co mają za dużo kasy.

R2 niezła EK, ale EK Polska moze być jeszcze ciekawsza. Czekam.

Może kupię sobie EK Świątyni Pierwotnego Zła albo KW HOMM. Co byście bardziej polecili: EKŚPZ czy KWHOMM?

Edytowano przez hellghaasst
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EK Risena 2 niezła, czekamy jednak z oceną na wersję PC, która interesuje nas chyba najbardziej :)

@hellghaasst

2 stówki za Białego Kruka to cena wysoka, ale do zaakceptowania. Jednak 100zł przy obecnej licytacji za zafoliowaną KWC Heroes V to prawdziwa okazja i radziłbym Ci polować w pierwszej kolejności właśnie na nią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hellghaasst- edycja fajna, ale gdybym chciał ją sobie sprawić to nie wiedziałbym, skąd mam kasę brać ;)

Co do EK Risena 2- zawartość fajna, ale zaczekam do momentu ujawnienia składu polskiej kolekcjonerki.

Edytowano przez Arturano
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...