Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

@Shortyy

Przyjacielu. Weź wystaw gry z CDA na allegro jako duży pak. Ja tak sprzedałem swoje wszystkie gry z pism - coś ponad 100 płyt za 150 zł. Kasy gigantycznej z tego nie ma ale i tak zastrzyk gotówki jest.

Wiem że mam rację. Też się modlę o EK Bioshocka Infinite. Oby się postarali i zrobili porządną EK zamiast szajsu pokroju ME 2,3 itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@matrix, na imieniny nie dostaję kasy (w sumie nic, bo nawet ich nie obchodzę), na dzień mężczyzny i dzień dziecka też nic, a na Wielkanoc nie dostaję kasy tylko jakiś "upominek" - pamięć RAM, pendrive, teraz by się jakaś porządna myszka przydała. : P

@CriX, świetny pomysł. Wystawić można bezpiecznie bez ceny minimalnej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy ile tego masz. Ja miałem ponad 100 płyt i licząc 2x bo zwykle są 2 gry na DVD to było ponad 200 tytułów. Wszystko w idealnum stanie to dałem minimalną właśnie 150 zł. Sprzedało się dokładnie za jakieś 155 zł. Lepiej nie dawaj bez minimalnej bo może ci się sprzedać za tanio. Zrób dobre zdjęcia i jak masz tego bardzo dużo to licz ok 1-2 zł za płytę. Niestety jak dasz za drogo to może się wcale nie sprzedać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie 60 płyt + dorzucam parę słabszych/starszych gierek w DVD Boxach (LOST Zagubieni, Sacred 2 z dodatkiem, Prince of Persia, NITRO FAMILY, Legacy of Kain - Defiance i coś się tam jeszcze znajdzie) + 2 numery w folii (jeden z kalendarzem). Rzecz w tym, że te płyty nie są w idealnym stanie. Większość ma mniejsze lub nieco większe ryski, a parę pudełek jest nadłamanych. Dam minimalną 80.

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Shortyy

Z chęcią bym Ci coś doradził z kolekcjonerek, ale nie wiem, co już masz. Żeby nie czekać na Twoją odpowiedź zrobię mały ranking i po prostu sobie wykreślisz kolekcjonerki, które masz.

1. Wiedźmin 2 - EK na bogato: świetne pudło, podobnie artbook - za 200 z groszami powinieneś znaleźć, ale musisz się trochę napocić, bo coraz mniej takowych ofert.

2. Batman: Arkham City - kolejna korzystna kolekcjonerka za ponad 200 zł - pierwsze skrzypce gra tutaj solidnie wykonana figurka. Poza tym gra boska - jak najbardziej brać.

3. Bioshock 2 - kupisz za mniej niż stówkę, ale bardziej klimatycznego pakietu za tą cenę ze świecą szukać.

4. The Settlers 7 - fajowa figurka osadnika plus mniej znaczące dodatki za cenę lekko przecenionej podstawy - nie wziąć to grzech!

5. Might & Magic: Heroes VI - korzystny zestaw, jeśli patrzeć na stosunek cena - jakość. Dla samego artbooka warto.

6. Duke Nukem Forever - bogaty zestaw dla fanów Księcia - cena teraz wyjątkowo niska, a i gra potrafi dostarczyć specyficznych emocji.

Z grubsza tyle przychodzi mi do głowy na szybko. Inne warte uwagi kolekcjonerki, albo po mocno wysokich cenach, albo dotyczą gier konsolowych.

Edytowano przez Yaper
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@matrix312 i EK FC2

Zestawy kompletne w bardzo dobrym stanie już 2 lata temu (gdy miałem rozeznanie w cenach gier na X360) chodziły po 50-60zł. Sama gra co najwyżej dobra, ale port na X360 bez szału.

EK Settlersów imho średnia propozycja. Może właśnie Balls of Steel i dalej poczekać na ciekawe obniżki obecnych kolekcjonerek (Batman EK powinien zejść z ceny)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, co będzie w EK South Parku?

Ale ja chciałbym jakąś fajną EK za, powiedzmy, 250, góra 300zł.

Ja oczywiście chcę Artbooka, płyte z muzyką, plakat, poradnik(jako rzeczy podstawowe w EK).

Ale wtedy musiałoby być coś super, np. podkładka pod mysz, parę odcinków SP na płycie i oczywiście coś jako danie główne.

Ale nie mam pomysłu na to danie główne.

A co wy chcielibyście zobaczyć w EK SP???

Edytowano przez hellghaasst
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem szczególnym fanem South Parku, toteż wykazuje znikome zainteresowanie cRPG'iem bazującym na tym świecie. EK nie jest niemożliwa, być może będzie na poziomie solidnego 'Fallout: New Vegas'. Pożyjemy, zobaczymy. Najlepsza byłaby figurka jakiejkowiek postaci z serii. Kreska jest charakterystyczna, ale o tym każdy chyba wie, bo ciężko się nie natknąć na cokolwiek związanego z SP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yaper:

1. Wiedźmin 2 - mam zwykłą edycję.

2. Batman: Arkham City - nad tym się właśnie zastanawiałem.

3. BioShock 2 - mam i na dzień dzisiejszy to moja ulubiona EK.

4. The Settlers 7 - meeeh, jak Settlersi to tylko I-IV.

5. Heroes VI - mam.

6. Duke Nukem Forever - grałem u kumpla, całkiem fajna, ale nie jestem fanem Duke'a.

Poczekam na 3-go BioShocka, jak nie będzie kolekcjonerki to się pogniewamy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj widziałem EK AC:R po niecałe 140 zł w Media Markcie. W sklepie we Wrocku to była jedyna ciekawa oferta w ramach wyprzedaży, nie wiem też czy jest dostępna w całej Polsce(wątpię).

Ostatnio odwiedziłem też naszych sąsiadów Niemców. W tamtejszym sklepie "nie dla idiotów" nie znalazłem niewiarygodnych kolekcjonerek, z niedostępnych w Polsce tylko najnowszego LotR-a i Space Marine na PC(taka jak nasza konsolowa). Ciekawsze były poradniki, których u nas próżno szukać, do m. in. Uncharted 3 czy Skyrima.

Edytowano przez Rafi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2k pewnie pójdzie za ciosem i powstanie EK 'Bioshocka: Infinite' - czekajmy cierpliwie na nowe informacje, na E3 powinno być ich wiele.

@CriX,

Figurka CatWoman oczywiście zachowana w 'mangowatym' stylu, ale muszę przyznać, że mi się podoba. Można ją już kupić?

@Shortyy,

Jak chcesz, ale siódmi Settlersi są naprawdę wporzo i powinieneś dać im szansę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duke Nukem Forever Balls of Steel Edition cena ~80 zł dość "bogata" kolekcjonerka. Gra średnio oceniana.

Call of Juarez The Cartel EK - 85 żł bogata kolekcjonerka, sporo gadżetów, fajna koszulka ( nie byle jaka ). Gra za to znienawidzona przez fanów serii. Ale jak nie patrzeć na korzenie. To tytuł oceniam pozytywnie. Godna polecenia gra.

Bioshock 2 EK, była dopiero co po 50 zł teraz znajdziesz ja trochę drożej zapewne. Super Artbook. Bodajrze 3 świetne plakaty. Oraz soundtrack na płycie winylowej :tongue:, oraz na CD bóstwo. Gra świetna.

To chyba tyle masz jeszcze do wyboru.

Edytowano przez fredos2001
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Shortyy

Każdemu może się zdarzyć źle przeczytać :3

Ale ja bym EK SP nie kupił. Serial super ale gra...?

@Yaper

Z tego co pamiętam (lub nie) to premiera była chyba w tamtym roku (tej figurki).

Tak. Settlers 7 wyszło naprawdę super.

@Fredos

Mi się Cartel bardzo podobał, nie tak jak Więzy Krwi ale bardziej jak COJ 1.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cartela w tej cenie widziałem na muve.pl oraz Allegro. Z dostępnością nie ma nadal problemów. Sam mam na ten zestaw ochotę, ale poczekam jeszcze z pół roku, bo na razie nie mam wielkiego ciśnienia, a i cena o te 2 dyszki może spadnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Exclusive

DNF oraz CoJ:TC

@CriX

Cartel dobra gra, krytyka tego tytułu wg mnie jest nie na miejscu. :tongue: Więzów krwi raczej nic nie przebije. Ten tytuł ma to coś.

@Yaper

No ja bym nie był taki pewien. Pół roku to jednak dosyć znaczny okres. Myślę że do tego czasu będzie problem z dostępnością.

Edytowano przez fredos2001
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...