Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

@hellghaasst - A za ile kupiłeś Edycje Specjalną Wieśka jeśli można wiedzieć? Do najbliższego Empiku mam 50 km, i kiedy ostatnio w nim byłem nie uraczyłem tego wydania Wiedźmina, więc szukałem na Allegro, tym bardziej, że nie posiadałem edycji rozszerzonej, a teraz mam, i to premierową : )

@Down: Ja dałem 120 z przesyłką, wcześniej przegrałem licytacje, bo ktoś przebił mnie oferując 130, więc wymiękłem.

Edytowano przez Zodiak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

Skyrim nie jest ubogi bo porządny artbook i gigantyczny smok - statua - to nie jest ubogi zestaw. Ma mało elementów ale w żadnym wypadku nie jest ubogi.

Powinieneś podać przykłady i uzasadnienia dlaczego coś jest ubogie, a coś jest "wjazdem na kasę."

Ubogie zestawy to np. Mass Effect 2/3, Dragon Age - to są ewidentne wjazdy na kasę bo nie ma w tych zestawach nic kolekcjonerskiego prócz nazwy - Edycja kolekcjonerska.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie o tego typu zestawy mi chodziło

a skyrim nie ma jakoś szczególnie dużo składników w ek ale są one fenomenalne jakościowo ( gruby artbook, figurka smoka)

a teraz w co poniektórych ek to tylko soundtrack, artbook i kilka dlc, no sory ale dla mnie (chociaż jestem początkującym kolekcjonerem dopiero) to niestety jest kolekcjonerka tylko z nazwy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hellghaasst

Za 2 stówki to warto ściągać te EK GTA IV i sprzedawać w PL z dużym zyskiem. Coś nie wydaje mi się, żeby ta kolekcjonerka była jeszcze na sprzedaż.

@jacekw123

Opłacać się nie opłaca, jeśli te gry Cię nie interesują, bo obie te kolekcjonerki oddzielnie można kupić w podobnej cenie (30zł za AiTD i 40zł za SR2). Jeśli jednak te EK Ci się podobają to wielce dużo za nie nie zapłacisz. Twoja decyzja.

Jeszcze co do kolekcjonerki Max Payne 3 - cena adekwatna do figurki, która ma mieć ~26cm. EK od Rockstara nigdy tanie nie były, jednakże wydaje mi się, że jeśli cena nie przekroczy w PL 400zł za wersję PC to można się zastanowić, na pewno nieprędko straci na wartości.

Edytowano przez bleub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem kolekcjonerki, to jakiś kiepski żart. Ale czasem, jak robić na czynniki pierwsze, to na prawdę EK się opłacają.

Niestety z powodów życiowych raczej czekam na obniżkę ceny gry, która mnie interesuje (brak czasu, inne wydatki ;) ). A EK raczej nie podchodzą pod ten proceder, ba! raczej się wyprzedają i ich już dawno nie ma :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze co do kolekcjonerki Max Payne 3 - cena adekwatna do figurki, która ma mieć ~26cm. EK od Rockstara nigdy tanie nie były, jednakże wydaje mi się, że jeśli cena nie przekroczy w PL 400zł za wersję PC to można się zastanowić, na pewno nieprędko straci na wartości.

Zgadzam się. Tak czy inaczej kolekcjonerka bardzo ciekawa, ale poczekam jeszcze na ogłoszenie polskiej ceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...