Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

5 minut temu, srebrnypionek napisał:

Ruszyły już pre ordery na Legendarną edycję ? Świetnie to wygląda warto zaklepać edycję.

Nie nigdzie nie ma ale pewnie zniknie w moment. Ale spodziewaj się ceny 2500zł.

Figurki z ubicollectibles w takim rozmiarze (73cm do wysokie bydle) były po 2k ponad.

A tutaj season pass i tak dalej i tak dalej więc może nawet być drożej niż te 2500zł.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś o 22:0 konferencja UBI więc pewno zaraz potem ruszą preordery :) jak ktoś jeszcze nie zauważył to teraz ceny na ich stronce są w polskich złotych i tanio nie jest 

co do Wolfa to wersja standardowa pojawiła się już m.in na muve.pl (PC-179,99 zł,PS4/XONE-259,99 zł) o kolektorce na razie cisza ale raczej będzie, preordery są już np. na amazonie.de (109,99 EUR)  i to chyba w wersji europejskiej  [AT-Pegi], jak ktoś napalony może zamówić a potem ew. zrezygnować

o Evil Within 2 na razie cichu i chyba nic się nie szykuje w temacie kolekcjonerki  

 

ale serio kto to wszystko ogarnie, pewno jeszcze z połowę tytułów opuściłem, 

Agents of Mayhem - 18.08.2017
Quake Champions - 25.08.2017
Destiny 2 - 08.09.2017
Project CARS 2 - 22.09.2017
FIFA 18 - 29.09.2017
Middle-earth: Shadow of War - 10.10.2017
The Evil Within 2 - 13.10.2017
Elex - 17.10.2017
SOUTH PARK™: THE FRACTURED BUT WHOLE™ - 17.10.2017
Wolfenstein II: The New Colossus - 27.10.2017
ASSASSIN'S CREED® ORIGINS - 27.10.2017
Call of Duty: WWII - 3.11.2017
Need For Speed: Payback - 10.11.2017
Star Wars Battlefront II - 17.11.2017
Spellforce 3 - 7.12.2017
The Guild 3 - 29.12.2017

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogieło z takimi cenami xD

Swoją drogą kolektorka Wolfa jest słaba strasznie. Niby to jakiś klimat ma, ale bardziej mi to przypomina tanie zabawki sprzed iluś tam lat, niż coś wartego tej ceny. Sama gra mnie interesuje, ale czegoś takiego brać nie mam zamiaru. Evil Within 2 też fajnie się zapowiada (liczę na jakieś wydanie z 1 częścią, bo coś mi się zapodziała/grałem na kopii kumpla?). A tak to czekam może na Destiny 2, bo na konsolach w podstawkę nie grałem, a to niby ma być lepsze, więc może... Quake mnie rozczarował w becie, więc raczej odpada :P 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W regulaminie mają:

While we try to be as accurate as possible in the descriptions regarding the Ubisoft Products, there may be errors in the information displayed to you. For that reason, we reserve the right to notify you of any errors in product descriptions or in the product price prior to the Ubisoft Product dispatch. In the event the price or description of the Ubisoft Product is incorrect, we will contact you before dispatch to request whether you want to buy the product (at the correct price or specification) or cancel your order. Ubisoft shall have no further obligation or liability to you in respect of such incorrect product descriptions or prices.

 

Więc anulują wszystkim na bank.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra cebula ale już po ptakach :) u mnie FarCry 5 jest już na koncie, szkoda tylko że gra z typowego singla nastawia się na kooperację 

a w 2018 ten tytuł https://www.youtube.com/watch?v=fbbqlvuovQ0 jest znaczek DeepSilver czyli u nas Techland

niestety Techland równa do reszty, wydania coraz gorsze, ceny coraz wyższe i zaczyna olewać pecetowców :D Dead by Daylight wyda np tylko na konsole

Edytowano przez robart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wszędzie doją jak się da. Wysyłka absurdalnie droga,na allegro od lutego 8% haraczu od finalnej ceny gry jak sprzedasz a na ebayu paypal sobie bierze 4%,ebay 8% od przedmiotu i kolejne 8% od wysyłki...3 cholerne prowizje od jednego przedmiotu.Gdzie nie spojrzysz to opłat ogrom. Masakra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem ile rachunki poszły w górę. Za pchnięcie Deus ex za 400 - prowizji 30 zł. Ręce opadają, ale to nie koniec!! Panowie jeszcze rząd chce nas doić. Sprzedałeś za ponad 1000 to załóż działalność. Tak naprawdę to zarabiają tu wszyscy , ale nie sprzedający.

I wisienka na torcie maile spod znaku cebuli - kupię 2 gry (jedna za 100 , druga za 150) za 150 z wysyłką przez allegro :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie kolekcjonerki to ja definitywnie odpuszczam w takich cenach. O ile jeszcze 800 zł z bólem mogłem czasami dać, tak za 3000 kupować figurkę, które i tak jest mi zbędna, dostać ogromne pudło, na które mam i tak coraz mniej miejsca. Co ja z tym wszystkim mam zrobić i co dalej? Pracować na gry i tylko na gry? Wciskają nam towar, który nie jest tego wart, ale dobrze cwaniaki wiedzą , bo śledzą ebay i widzą ile ludzie przepłacają.  Więc czemu nie? Sami im biznes napędzają. Większość i tak skupia się na figurkach, jakiś headsetach, myszkach,nalepkach,litografiach i itp . Najbardziej pożądany artbook i soundtrack jest oddzielnie do kupienia. Esencją kolekcjonerek ps4/xbox/piec to niestety głównie figurki. Zbierasz ek to musisz zbierać figurki. Najbardziej mnie rozbawiła ek Wolfa z bazarową figurką , wyglądem przypominająca lalkę Ken :D. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SystemShockPl napisał:

Takie kolekcjonerki to ja definitywnie odpuszczam w takich cenach. O ile jeszcze 800 zł z bólem mogłem czasami dać, tak za 3000 kupować figurkę, które i tak jest mi zbędna, dostać ogromne pudło, na które mam i tak coraz mniej miejsca. Co ja z tym wszystkim mam zrobić i co dalej? Pracować na gry i tylko na gry? Wciskają nam towar, który nie jest tego wart, ale dobrze cwaniaki wiedzą , bo śledzą ebay i widzą ile ludzie przepłacają.  Więc czemu nie? Sami im biznes napędzają. Większość i tak skupia się na figurkach, jakiś headsetach, myszkach,nalepkach,litografiach i itp . Najbardziej pożądany artbook i soundtrack jest oddzielnie do kupienia. Esencją kolekcjonerek ps4/xbox/piec to niestety głównie figurki. Zbierasz ek to musisz zbierać figurki. Najbardziej mnie rozbawiła ek Wolfa z bazarową figurką , wyglądem przypominająca lalkę Ken :D. 

Myślę że to było mocno zamierzone bo cała EK jest stylowana na retro.Akurat za pierwsze serie Iron Manów itp figurek tak katastrofalnie wyglądających śpiewają bajońskie sumy idące w dziesiątki tysięcy dolców-to tyle jeśli chodzi o wygląd.  Tak samo jak pierwsze wydania komiksów. Do dziś pamiętam jak kilka lat temu widziałem jak na ebay za ponad milion dolców pierwszy numer "action heroes" czy jakoś tak,tam gdzie pojawił się pierwszy raz w historii batman poszedł.Kosmos normalnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Yoszek napisał:

Myślę że to było mocno zamierzone bo cała EK jest stylowana na retro

Zgadza się co do cen tych figurek i zabawek. Kolekcjonerzy za nie przepłacają, bo jest ich mało. Cen nawet nie znałem i nie interesowałem się tym. Dopóki, dopóki nie wlazły figurki z buciorami w wydania edycji kolekcjonerskich. Kompletnie pojęcia nie miałem co ludzie w świecie figurek poszukują i ile za to płacą. Dobrze mi się żyło z tą nie wiedzą, ale dobrze mi się żyło jak płaciłem za grę + dodatki , gdzie gra przeważała cenowo lub pół na pół. Bo w świecie gdzie płacę bajońską sumę za figurkę i jej tle cena gry to parę groszy, to już zwyczajnie mi się źle żyje.

Co do Wolfa rozumiem ideę , ale jest to zwyczajny paszkwil w produkcji za 2 dolary, na którym mają przebitkę (przelicz sobie sam). Hasbro za lepiej wykonanego Kena swego czasu tyle nie zgarniało :D. Widzę, że się nie da w dzisiejszych czasach poza jedną firmą utrzymać wygląd i poziom wykonania ek by kolekcjoner mógł to ładnie posegregować na półce.

O tym ile przepłacamy za gadżety , elektronikę i całą resztę przekonałem się nie dawno odwiedzając znajomych w kilku firmach. Sumy prowizji są ogromne :)

Będzie na Switch Mario + Rabbids Kingdom Battle Collector's Edition. Nintendo obecnie to jedyna korporacja gdzie kupuję ek to w zestawie mam wszystko taniej , aniżeli bym kupił oddzielnie. Gra wygląda bajecznie. Switch`a kupuję w tym mcu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...