• Ogłoszenia

• wies.niak

Regulamin działu Ogólnie o Grach   22.03.2016

Dział Ogólnie o Grach został stworzony do szerszych rozmów niż Dyskusje o Grach. Jeśli chcesz podyskutować o konkretnej grze, szukaj jej właśnie w Dyskusjach. Tematy umieszczone w tym dziale pozwolą Ci prowadzić dyskusję np. o przewadze jednej gry nad inną, o najlepszej grze w gatunku itp. Obowiązuje tutaj taki sam regulamin - KLIK. Zapoznaj się też z pozostałymi ogłoszeniami.
    • mateusz(stefan)

Szukam gry   22.03.2016

Jeśli poszukujesz pewnej gry, której nazwy nie znasz bądź nie możesz sobie przypomnieć, ten temat jest dla Ciebie ratunkiem Zapomniałeś tytułu gry? Napisz w tym temacie.. Zakładanie tematów w stylu "Jak nazywała się gra" skończy się ich zamknięciem, gdyż tego typu pytania zadajemy tylko w tym temacie.
    • mateusz(stefan)

Czy x gra mi pójdzie?   22.03.2016

Jeśli masz wątpliwości i chciałbyś się dowiedzieć czy dana gra uruchomi się bądź będzie płynnie chodzić na Twoim komputerze, to ten temat >>>Czy pójdą[LINK]<<< rozwiąże Twój problem. Zakładanie tematu "Czy x gra mi ruszy" w każdym innym miejscu skończy się jego zamknięciem, gdyż tego typu pytania zadajemy wyłącznie w tym miejscu.
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

15700 postów w tym temacie

pozazdrościli Polakom kasety z BEATCOP :) 

ale nie martw się znalazłem ci lepszą okazję https://muve.pl/sklep/digital/sportowe/nba-2k18-legend-edition-gold-pc-digital,352605 nic fizycznego więc raczej nie zabraknie

oficjalne potwierdzenie - ELEX w pełnej polskiej wersji językowej, może będzie i kolekcjonerka 

na amazonie.de można już zamawiać Project CARS 2 (steelbook - 59,99 EUR, kolektorka 149,99 EUR, ultra wypas - 419,99 EUR) https://www.amazon.de/gp/product/B072HTNS8G czekam na polskie ceny od CENEGI

0

19 godzin temu, Yoszek napisał:

O są ceny zwykła ek 160 euro a Ultra 430 euro. Pomyliłem się okrutnie Ultra prawie 2 tysiaczki heh.

Już ich powaliło totalnie. Gran turismo mega wypasiona kolekcjonerka, ze spolszczonymi w pełni książeczkami, autkiem, świetnym opakowanie, portfel ze skóry, cena 550. Na wyprzedaży dałem 200, choć serii nie zbieram, to edycja mi się bardzo podobała. Tutaj podobnie to wygląda i 2 kloce. Wymiękam. Za 2-3 lata to będzie tutaj Robart i sam do siebie pisał newsy o nowej ek za 4000 złoty z mega wypasioną tandetną figurką, albo makietą dworca z rozpadającym się pociągiem , dachem i kominem. 

Ostatnio wydane Horizon cenowo to jakaś łaska , która na nas spłynęła. Czy zapowiada się jakaś mega produkcja z jakąś tandetą za 600 zł na naszą kieszeń w przyszłości? 

0

22 godziny temu, SystemShockPl napisał:

Już ich powaliło totalnie. Gran turismo mega wypasiona kolekcjonerka, ze spolszczonymi w pełni książeczkami, autkiem, świetnym opakowanie, portfel ze skóry, cena 550. Na wyprzedaży dałem 200, choć serii nie zbieram, to edycja mi się bardzo podobała. Tutaj podobnie to wygląda i 2 kloce. Wymiękam. Za 2-3 lata to będzie tutaj Robart i sam do siebie pisał newsy o nowej ek za 4000 złoty z mega wypasioną tandetną figurką, albo makietą dworca z rozpadającym się pociągiem , dachem i kominem. 

Ostatnio wydane Horizon cenowo to jakaś łaska , która na nas spłynęła. Czy zapowiada się jakaś mega produkcja z jakąś tandetą za 600 zł na naszą kieszeń w przyszłości? 

Jest już na amazon uk gdzie kosztuje 430 funtów-z dzisiejszym kursem 2156zł. Jeśli będzie u nas obstawiam 2399-2499zł

Na niemieckim amazonie wyprzedane i pewnie zaraz będzie wyprzedane na brytyjskim.

Również uważam ze cena jest absurdalna ale i tak zejdzie. A na ebayu będzie schodzić po 600-700 funtów tak jak nier.

0

Niestety na amazon.co.uk nie można zamówić do polski. Lipa :/

0

I tak już pozamiatane-kilka godzin temu się pojawiła i już nie ma na żadną platformę. Trzeba robić droższe EK bo za szybko coś schodzą!

0

spokojnie poczekajcie na polskie preordery, CENEGA coś czuję tym razem pozytywnie zaskoczy, w Czechach np dali b. konkurencyjne ceny ;) http://bit.ly/ProjectCars2

nie wiem czy ktoś zauważył ale nagle wymiotło wszystkie kolektorki Morrowinda ze sklepów, nie żebym polował ale trochę dziwna sytuacja, z innych bonusów przed premierą na muve dają koszulkę "gratis", steelbook dostępny chyba tylko za granicą

niedługo premiera gry RIME z wyglądu sympatycznej zręcznościówki, do zamówień fizyczna mapa - zgaduję że z jakiegoś materiału bo chyba by nie reklamowali kartki papieru, w Hiszpanii bardziej bogato - wyjdzie kolekcjonerka

0

Napisano (edytowane)

Project_CARS2_CE_Beautyshot_PL_OK.png Project_CARS2_LE_Beautyshot_PL_OK.png

wygląda że dwa sklepy wyszły przed szereg i już zbierają zamówienia na Project Cars 2 GRYMEL i ULTIMA niestety żonglerka cenowa nadal trwa, limitka powinna być w cenie normalnej ale wiadomo nie u nas, kolekcjonerka ponad 600 zł 

Edytowane przez robart
0

1 godzinę temu, robart napisał:

Project_CARS2_CE_Beautyshot_PL_OK.png Project_CARS2_LE_Beautyshot_PL_OK.png

wygląda że dwa sklepy wyszły przed szereg i już zbierają zamówienia na Project Cars 2 GRYMEL i ULTIMA niestety żonglerka cenowa nadal trwa, limitka powinna być w cenie normalnej ale wiadomo nie u nas, kolekcjonerka ponad 600 zł 

Heh to pewnie ultra by u nas była za 2949zł.....

0

Ktoś z obecnych tutaj ma zamiar zakupić tą EK ? :D

0

Z ultra przegieli z ceną. Czapka i plakat mnie nie interesują, a ten model nie jest aż tyle wart. Sketchbook zresztą też nie.

Ja zamówiłem Collector's Edition więc teraz tylko czekać do końca roku. Mam nadzieję, że ten mniejszy model będzie dobrze wykonany.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

0

Napisano (edytowane)

ruszyły preordery https://muve.pl/promocje/project-cars-2 ULTRA za 2149,99 zł :) i już niedostępna PC i PS4 GG

i tu https://sklep.gry-online.pl/promocje/project-cars-2 

za lowcami Uncharted: Kolekcja Nathana Drakea Edycja specjalna za 112,83 zł plus wysyłka https://www.morele.net/sony-uncharted-kolekcja-nathana-drakea-edycja-specjalna-1228607/

Edytowane przez robart
0

Napisano (edytowane)

Godzinę temu, robart napisał:

ruszyły preordery https://muve.pl/promocje/project-cars-2 ULTRA za 2149,99 zł :) i już niedostępna PC i PS4 GG

i tu https://sklep.gry-online.pl/promocje/project-cars-2 

za lowcami Uncharted: Kolekcja Nathana Drakea Edycja specjalna za 112,83 zł plus wysyłka https://www.morele.net/sony-uncharted-kolekcja-nathana-drakea-edycja-specjalna-1228607/

Nie ma już. Poza tym to pewnie błąd. Nagle mieli tyle tych limited i to taniej od zwykłej wersji?Na bank ktoś się pomylił. Chyba że to ja się mylę i już takie akcje były w tym sklepie. Ale z tego co pamiętam to już raz u nich było że dali chyba dyski twarde za jakieś grosze a potem przepraszali że błąd jak zeszły wszystkie w locie na momencie.

Edytowane przez Yoszek
0

Otrzymałem dziś Dawn of war 3 collectors edition :D. Zastanawiam się czy nie otworzyć. Używałbym młotka na sobie by wybijać sobie z głowy podobne zakupy :D

0

6 minut temu, SystemShockPl napisał:

Otrzymałem dziś Dawn of war 3 collectors edition :D. Zastanawiam się czy nie otworzyć. Używałbym młotka na sobie by wybijać sobie z głowy podobne zakupy :D

Podziwiam Cię chłopie za to kupowanie śmieci. Któraś już śmieciowa EK którą tutaj krytykowaliśmy wszyscy a Ty ją i tak kupiłeś:P

Nie żebym się czepiał i nie powymieniam Ci ich teraz bo po prostu nie pamiętam. Ale tak czy siak ten młoteczek na filmiku ociera się o bazarowy bubel a co dopiero jak go się trzyma w ręcę:)

1

młotkiem będziesz mógł się uderzyć jak cena spadnie do tych 40-50 funtów :) 

0

Można jeszcze gdzieś zamówić pre-order The Elder Scrolls Online: Morrowind Collector’s Edition PC? Ktoś gdzieś może widział :(

0

16 godzin temu, Yoszek napisał:

Nie żebym się czepiał i nie powymieniam Ci ich teraz bo po prostu nie pamiętam. Ale tak czy siak ten młoteczek na filmiku ociera się o bazarowy bubel a co dopiero jak go się trzyma w ręcę:)

Dzięki. Chyba już nic nie kupisz nie śmieciowego poniżej 600 zł. Wagowo to jest lekkie, nawet tego nie otwierałem , bo jest w folii i nie ma co tam oglądać. Kupiłem to z jednego powodu , a mianowicie posiadam WSZYSTKIE Warhammery jakie wyszły w najlepszych edycjach. Czy to big boxy na pieca, czy to wersja jakiegoś na konsole. W sumie to jedyny powód. W żadnego też nie grałem z przyjemnością od czasów Dawn of war 1, to już kupowanie do kolekcji. 

Obecnie nie wchodzę już w żadne nowe serie jeśli nie jest jakimś hitem i to po dłuższym namyśle kupuję. To co wydawcy serwują nam od ostatnich dwóch lat ociera się w większości o bazarowe buble. Ciężko się pozbyć nawyku zbierania serii jak to robię , jak się tak robiło od lat. Tym bardziej, że kolekcjonerki wcześniej nie były tak drogie i robione po tak śmiesznie niskich kosztach i za taką dużą kasę sprzedawane. Nakłady kolekcjonerek w Polsce przecież były duże (3 lata wstecz), bo i sprzedaż była większa, były tańsze, ładniej wydawane. 

0

Wciskają szajs i tyle. Za te same kwoty mogliby wydać coś ładnego, ale po co, skoro ludzie to kupują. Widać masę unboxingów po youtube i często, o dziwo, ludzie się cieszą. Nie wiem, ja się wyzbyłem nawyku. Znaczy pewnie blizzarda wezmę, gdy się coś pojawi, bo poziom u nich pozostał (moim zdaniem), ale nie wiem, co to by miało być, bo chyba nic nie zapowiadali, więc w tym roku już pewnie nic nie kupię. System Shock olałem, za drogi, a ich odpowiedzi to jakaś kpina. Jak spytałem o wysyłkę do Europy i czy mam se doliczyć VAT, cisza. Spytałem, czy będzie potem w sklepach jakaś inna kolekcjonerka czy ładne wydanie, to samo. Mam to gdzieś, pewnie się jakieś wydanie pojawi, nie będę takich kosmicznych kwot płacił.

Strafe trochę żałuję, że nie złapałem się, gdy ruszył pre-order, ale w sumie też drogie było. Może techland u nas wyda? :D

0

Godzinę temu, NWWStation napisał:

Wciskają szajs i tyle. Za te same kwoty mogliby wydać coś ładnego, ale po co, skoro ludzie to kupują. Widać masę unboxingów po youtube i często, o dziwo, ludzie się cieszą. Nie wiem, ja się wyzbyłem nawyku. Znaczy pewnie blizzarda wezmę, gdy się coś pojawi, bo poziom u nich pozostał (moim zdaniem), ale nie wiem, co to by miało być, bo chyba nic nie zapowiadali, więc w tym roku już pewnie nic nie kupię. System Shock olałem, za drogi, a ich odpowiedzi to jakaś kpina. Jak spytałem o wysyłkę do Europy i czy mam se doliczyć VAT, cisza. Spytałem, czy będzie potem w sklepach jakaś inna kolekcjonerka czy ładne wydanie, to samo. Mam to gdzieś, pewnie się jakieś wydanie pojawi, nie będę takich kosmicznych kwot płacił.

Strafe trochę żałuję, że nie złapałem się, gdy ruszył pre-order, ale w sumie też drogie było. Może techland u nas wyda? :D

Strafe sobie luknij recki na YT. Nie masz czego żałować naprawdę. Powrót do oldschoolu to tam jest tylko hasłem reklamowym.

0

1 minutę temu, Yoszek napisał:

Strafe sobie luknij recki na YT. Nie masz czego żałować naprawdę. Powrót do oldschoolu to tam jest tylko hasłem reklamowym.

Grałem u znajomego, całkiem fajne. Fakt, myślałem, że tam są normalne projekty poziomów, a nie generowane. Jest trochę bugów, ale je szybko naprawiają (już chyba 2 update były). Jest niezła sieka, wrogów masa, trup ściele się gęsto i poziom trudności w starym stylu, słowem: łatwo nie jest. Nie jest to może jakiś geniusz, które mnie powala, ale przyjemne. Myślę, że za 100zł bym kupił z przyjemnością. A, menu i trening do gry powalają, he he. Dużo broni jest, ale wrogów to tylko 3-4 różnych widziałem ,jak grałem ponad godzinkę (bo przegrałem parę razy w różnych poziomach... save tam chyba nie ma :D).

0

Udało mi się zakupić tą limitkę niby z morele net trylogii Uncharted. I jest dokładnie tak jak myślałem,właśnie odebrałem paczkę a tam zwykła edycja....błąd sklepu. Pierwszy piątkowy zawód.

Drugi to ultima. Zamówiłem u nich Surge ze steelem. Odbieram dzisiaj paczkę i steel oczywiście nie był w folli, powgniatany tu i tam i porysowany po całości.

Jako że nie miał folii to podejrzewam że gdzie bym nie zamówił to wszystkie pewnie takie są.Totala ruletka,tak jak były magazynowane w takim stanie będą....ehhhh nawet biorąc coś na premierę nie otrzyma się czasem idealnego stanu:(

0

NWWStation proszę nie :) serce mnie wciąż boli bo wziąłem na premierę 

steel z The Surge jeszcze do mnie nie dotarł ale pewno będzie w częściach => Paczka w RUCHu :) Regalia też ciągle w drodze, wziąłem wersję z monetą 

0

5 minut temu, robart napisał:

NWWStation proszę nie :) serce mnie wciąż boli bo wziąłem na premierę 

steel z The Surge jeszcze do mnie nie dotarł ale pewno będzie w częściach => Paczka w RUCHu :) Regalia też ciągle w drodze, wziąłem wersję z monetą 

Daj znać tutaj w jakim stanie będzie. Gdyby domyślnie były zafoliowane no było by dobrze. A tak....

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.