Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

srebrnypionek od momentu kiedy CDP obecnie CDPLUS został wielkim dystrybutorem nic nie musi a wszystko może, ostatnio szukałem nawet ich strony i nie ma, prowadzą tylko fejsa bo są tacy fajni i wyluzowani, przejęcie sklepu cdp.pl przez merlina też wygląda na jakiś żart, chyba największą wartością był tu a jakże fejs z tymi 90K polubieniami, serio jak ktoś nie śledzi newsów to wejdzie na to cdp.pl i na pierwszy rzut oka nie zauważy różnicy, sklep jak był dalej jest i tyle, może tylko częściej pisze niedostępny przy wielu tytułach i bardziej pusto w preorderach

a tu taki żarcik z ich fejsa, chodzi o ELEX

XZ9496j.png

tak więc sklepy sprzedają DESTINY 2 po tyle ile uważają za słuszne, bogatszych edycji nie widziałem

naród doczekał :) unboxing Morrowinda ci to są dopiero wyluzowani, może i fajnie opowiadają ale technikalia ich przerosły, szkoda  

ktoś pisał że 399 zł to okazja, trudno się nie zgodzić 

http://www.game.co.uk/en/games/the-elder-scrolls-online/elder-scrolls-online-morrowind/hJ2Iu7F.jpg

PS. przez przypadek natrafiłem że na gram.pl i empik.com do edycji EVERSPACE dodawali/dodają steelbooki czy nawet koszulki, zamówiłem ale znając moje szczęście obejdę się smakiem

 

Edytowano przez robart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, robart napisał:

srebrnypionek od momentu kiedy CDP obecnie CDPLUS został wielkim dystrybutorem nic nie musi a wszystko może, ostatnio szukałem nawet ich strony i nie ma, prowadzą tylko fejsa bo są tacy fajni i wyluzowani, przejęcie sklepu cdp.pl przez merlina też wygląda na jakiś żart, chyba największą wartością był tu a jakże fejs z tymi 90K polubieniami, serio jak ktoś nie śledzi newsów to wejdzie na to cdp.pl i na pierwszy rzut oka nie zauważy różnicy, sklep jak był dalej jest i tyle, może tylko częściej pisze niedostępny przy wielu tytułach i bardziej pusto w preorderach.................................

 

3 stówki za Ek Morrowinda?Kurde rewelka,szkoda że nie wysyłają do pl. Chyba jedna z najtańszych ek która na podstawie fotek i uboxingów(choć w fatalnej jakości ten na fb)naprawdę się opłaca. Jakby cenowo z 5-6 lat temu:)

 

EK droższa o 25 funtów od wersji zwykłej. No w szoku jestem.

 

Edytowano przez Yoszek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.06.2017 o 13:47, Yoszek napisał:

3 stówki za Ek Morrowinda?

To już wiesz o czym dyskutowali na fotkach. "W Polsce się mało sprzedaje i są biedni. Ale skoro mają mało tego to mogą przepłacać. Orżniemy im za 400 - 500 to zwróci się za transport tych kilku sztuk (pewnie 300 na wszystko). W Uk pchniemy to za 25 funtów więcej, bo ta baryła i książeczka w mln nakładzie kosztowała parę dolców w produkcji. Pewnie zejdzie 500 000, bo się wszyscy przepychają o angielskie okładki. W Niemczech i Francji (w ich języku okładki) damy po 40 000, bo później stoi na wyprzedaży za 20 euro (np Skyrim za niecałe 40-50 ze smokiem, zamiast 150 euro)"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tutaj bodajże pierwszy polski unboxing https://www.youtube.com/watch?v=Rj8dvfWyVIo niezbyt profesjonalny ale propsy za psa 

w Ameryce Amazon walnął się z ceną i masa osób kupiła tą edycję za 30 dolarów i to była super okazja, u nas za te 400 zł plus wg mnie bardzo nieopłacalne no ale co kto lubi

dobra cebula to była też wczoraj steelbook Morrowinda za 1 zł - nie załapałem się niestety :( a jeszcze wcześniej wydanie na PS4 za 139 zł 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebrałem swój z Euro. Faktycznie bez folii, ale najwyraźniej trafił mi się w miarę dobry egzemplarz (chociaż całkowicie bez rys nie jest, ale są małe i mało widoczne). Jak za złotówkę, to jestem w miarę zadowolony, ale wkurza to, że nie pakują ich w folię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Yoszek napisał:

Zamawiał ktoś kiedyś z https://www.graingergames.co.uk/

?

Mieli tam wipeouta ze steelem i classic sleevem za dobrą cenę i zamówiłem do PL ale boje się jak zwykle że steelbook będzie wyglądał jak fale Dunaju.....

Wite ktoś jak zabezpieczają?

Pokaż jak wygląda wydanie ze steelem. Zbieram Wipeputy nowe na konsole. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SystemShockPl napisał:

Wygląda fajnie. Pytanie co szkodziło tak wydać edycję specjalną? Co za lenistwo z ich strony. Gdzie to jeszcze można zamawiać? 

Wersji ze steelem już nigdzie nie znajdziesz,widzę jedną aukcję na ebay-u tylko ale za 3x więcej.

Co do wersji normalnej z nakładką to również ebay-w normalnej,premierowej cenie.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to ma być okazja 160 funtów, no ale co kto lubi

też odebrałem steela z Morrowinda - z grą niestety :( i oczywiście standard w euro - wrzucone do worka foliowego bez żadnych zabezpieczeń, jeden róg spłaszczony - a wystarczyło dodatkowo zapakować w folię bąbelkową, ale pudełko bardzo ładne - polecam

za to steelbook z Everspace z gram.pl był oryginalnie zapakowany w folię tak więc bez rys i rogi też nie ucierpiały

 a od jutra (dzisiaj) Gwiazdka od Sony przyszła wcześniej 

https://www.playstation.com/pl-pl/explore/ps4/buy-ps4/ps4-deals/

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.06.2017 o 20:48, NWWStation napisał:

Dla większość to i tak abstrakcja cenowa ;)

Nie dla kolekcjonerów Fire emblem i ogólnie gier Nintendo. Ta firma nie pruje kopii jak oszalała, tylko optymalną liczbę pod ludzi chętnych do zakupu i nie odsprzedajesz używki po mcu za 50% ceny. Na ps3 i x360 po 10 latach nówki w folii w większości kupuję po 20-30 zł (90% z nich) o pc już nie wspomnę. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, NWWStation napisał:

Heh bardzo retro klimatycznie ale tylko EB games Australia? I 170$ kuuuuurde. I tak dziwne że gre dodali.

 

EDIT:Wolf dostępny też na stronie Bethesdy za 100% ale tylko usa....

 

Asasyn zaś otrzyma Legendarną edycję-999 sztuk (jak zwykle ubishop ex-cena nieznana) i jest numerowana oraz zwykłą ek za 120$

nBVbzzx.jpg

 

https://img4.picload.org/image/ripgapwl/2.jpg

Edytowano przez Yoszek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...