Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

aaa widzisz, zastanawiałem się właśnie czemu nie kupiłem tej EK, bo pamiętałem że mi się bardzo podobała, myślałem że z powodu ceny, a to jednago dlatego że nie było PC smile_prosty.gif

Widzisz, ja też nie mam konsoli, ale że jestem fanem Batmana od dziecięcych lat, postanowiłem sobie coś takiego sprawić. Jest dużo sklepów oferujących tą kolektorkę (więcej niż jedna sztuka na jeden sklep), więc spokojnie będzie można za np. pół roku ją nabyć jeszcze taniej.

Skoro chciałbyś tą edycję na Pieca, to polecam kupić wersję na Xkloca - wymiarySteelbook'a odpowiadają wymiarom zwykłego pudełka DVD, zaś w edycji na PS3 rozmiary są takie same jak pudełka Blu-Ray (ok. 2cm krótsze od DVD).

Dlatego ten link co podałem (Edycja na PS3) kupię tylko w ostateczności. wink_prosty.gif

Edytowano przez Friedrich
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście edycję kolekcjonerską Divinity: Original Sin? Miazga! Bardzo tanio jak na tak dobrą edycję! Czekam jednak, może będzie jeszcze większa zniżka, ale jak nie to i tak kupuje w ciemno... najbardziej podoba mi się to, że mamy 2 klucze steam - da się grać z rodzeństwem albo z przyjacielem. http://sklep.gram.pl/pc/divinity-grzech-pierworodny-edycja-kolekcjonerska.shtml

20140703114252.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kości kośćmi, ale 130zł za tak zacny zestaw, podczas gdy normalna premierówka, do której zamiast instrukcji dają broszurkę, kosztuje tyle albo i czasami więcej... Aż głupio nie brać, bo i sama gry wydaje się być całkiem fajna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ofercie empik.pl pojawił się Assassin's Creed Unity za 219,99 zł więc cena wydaje się znośna. Sam jednak będę czekał na obniżkę ceny, bo AC IV który contentem jest bardzo podobny do Unity ( chodzi mi kolekcjonerki ) można swego czasu było kupić w konsoleigry.pl za 99 zł i nadal jest w ofercie Euro Agd Rtv za niecałe 130 zł. Sam osobiście kolekcjonerkę Black Flag kupiłem na premierę w komputroniku za 189 zł i nie żałuję :) .

http://www.empik.com/assassin-s-creed-unity-notre-dame-edition-pc-ubisoft,p1099312148,multimedia-p - edycja Notre Dame AC:U za 219,99 zł

Edytowano przez futufutu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kości kośćmi, ale 130zł za tak zacny zestaw, podczas gdy normalna premierówka, do której zamiast instrukcji dają broszurkę, kosztuje tyle albo i czasami więcej... Aż głupio nie brać, bo i sama gry wydaje się być całkiem fajna.

Tyle, że z kościami cena była taka sama. Nagle się okazało, że kości nie będzie i to nawet nie wiadomo dlaczego. Wiem, że zestaw świetny, ale smutno mi, że dostajemy uboższy od tego co miał być :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak tam Wasze wrazenia odnosnie kolekcjonerki Destiny? Gra wychodzi na konsole poprzedniej i obecnej generacji, zdaje sie, ze od czasu pierwszych zapowiedzi i trailerow najwiekszy hype na ten nowy tytul juz minal i pewnie niewielu z tutejszych forumowiczow szarpnie sie na kolekcjonerke.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdźcie mi to jeszcze z darmową wysyłką, to się zastanowię tongue_prosty.gif

Kolejna (po Sniperze) tania i dobra kolekcjnoerka w ostatnim czasie.

Orientuje się ktoś czy będzie ją można kupić w zwykłym sklepie typu Media Markt czy Empic? Czy tylko w sklepach internetowych?

Z tego co widziałem to na razie ma ją tylko gram.pl.

Ma ją mieć też Muve i to w tej samej cenie + darmowa wysyłka.

Co do zwykłych sklepów to na razie nic więcej nie wiadomo.

Z tego co wiem, to na gram.pl jest też darmowa wysyłka i jest taniej niż na muve (ogólnie wolę muve, ale jest za 150 zł, a na gram.pl jest za 127)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak tam Wasze wrazenia odnosnie kolekcjonerki Destiny? Gra wychodzi na konsole poprzedniej i obecnej generacji, zdaje sie, ze od czasu pierwszych zapowiedzi i trailerow najwiekszy hype na ten nowy tytul juz minal i pewnie niewielu z tutejszych forumowiczow szarpnie sie na kolekcjonerke.

Mnie akurat ta gra nie zachwyciła, choć betę przetestuję. Kolekcjonerka ładna, ale około 750 zł to cena zaporowa jak na taką zawartość. Kolejna kolekcjonerka po Titanfallu która ma podbitą cenę przez markę, która notabene jest marką nową.

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to na gram.pl jest też darmowa wysyłka i jest taniej niż na muve (ogólnie wolę muve, ale jest za 150 zł, a na gram.pl jest za 127)

W gram.pl darmowa wysyłka? To chyba tylko od święta, jak mają gest, a nie wiadomo, czy 18 lipca będą mieli gest ^^.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huh, jestem pozytywnie zaskoczony. Limitka Destiny 330 zł, kolekcjonerka 530 zł dostępne na muve. Zważywszy na cenę gier na PS4/X1 + season pass, to za całą zawartość nie trzeba w cale tak dużo dokładać. Imo interesująca oferta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sergeron- no raczej nie. Dodałem obie rzeczy i jakoś wychodzi 95 zł, bo gra 60. Chyba, ze to jakoś inaczej trza zrobić tongue_prosty.gif

Down: A jak najpierw wsadzisz steel, a potem grę, to już liczy normalnie :P

Edytowano przez TomcioM
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...