Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

@ up - pozwolę sobie odpowiedzieć za bleuba: chodzi o EK Hitmana. Ano drogo, 30 zł więcej kosztował Skyrim, który miał kolekcjonerkę biedną ilościowo, ale rewelacyjną, jeśli chodzi o jakość i wielkość tychże dodatków. Może i figurka Hitmana jest fajna, ale poza tym mamy tylko artbook malutkiego formatu i garść nic nie znaczących DLC, a sama figurczyna do takiego Alduina nie ma nawet co podskakiwać. 250 zł za wersję PC to byłoby optimum IMHO, chociaż ja mam Professional Edition (ta bez figurki) za symbolicznego piątaka, więc obejdzie się bez bardziej "wypasionej" wersji. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wiedźmin z numerkiem 0001

Po czorty ktokolwiek ważył się otwierać taką unikatową ze względu na numerek kolekcjonerkę - nie mam zielonego pojęcia. I właśnie z tego powodu nie sądzę by ktokolwiek zainteresował się tym konkretnym egzemplarzem, w końcu wykładasz te >=350zł tak naprawdę tylko i wyłącznie za numerek na pudełku. Co innego zafoliowana sztuka, której również zawartość z pewnością pochodzi właśnie z tego konkretnego, unikatowego egzemplarza. Folia i takie drobne niuanse działają na kolekcjonerów bardzo mocno.

@Wuwu

Klik trollface.gif

@marek79

Cena premierowa, pomimo faktu że troszkę ale jednak od premiery najnowszego Hitmana już minęło. Do tego wspomniana przeze mnie sytuacja z cenami tejże kolekcjonerki na amazonie. 320zł za to wydanie w tej chwili to zwyczajnie drogo.

Edit.

@DjAndzia

Sprzedający wspomniał o tym na aukcji.

Edytowano przez bleub
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym od was sięgnąć rady . Czasami coś kupie tanio i sprzedam drożej (handel) . Wiadomo każdy chce sobie dorobić. Czy może mnie sprawdzic US i nałożyć karę czy coś ??? Pytam bo wy czasami chyba handlujecie jak np się wam nie spodoba jakaś Ek więc ją sprzedajecie po mniej niż 6 miesiącach . Po przeczytaniu na kilku forach zaczynam się trochę obawiać confused_prosty.gif . Powie ktoś jak to wygląda ? Sory że nie ten dział tongue_prosty.gif

@EDIT

Szału niby nie ma 1 raz na miesiąc góra 2 się za handluje przychód na 1 rzeczy waha się między 150-200zł (EK wieśka 1 i takie gadzety z niego zestawy) , ale nie chciałbym miec problemów , lecz EK nieraz tez sprzedaje poniewaz nie spełnia moich oczekiwań, a wy handlujecie mieliście jakieś problemy >>?? (Wuwu masz ++++ :DDD)

A i nie spojrzalem ten guild wars nie ma kodu do gry więc srednio opłacalny zakup za 400zł ;/

Heroes 6 Ek bez gry może ktoś ją przyjmie ? - http://allegro.pl/he...2936422944.html

Edytowano przez AtanazY
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to była wersja zafoliowana, to cena jest w porządku, ale w przypadku tak zwanego "testowego wypakowania" (LOL :trollface: ), to już nie jest to dobra oferta.

Co, do Twojego pytania o obawy, to jeżeli się tym nie zajmujesz na masową skalę to w ogóle się nie masz czego obawiać. Odpowiednie służby mają ważniejsze sprawy na głowie :) .

Zmieniając trochę temat (a wracając do innego), to jestem ciekaw, ile Rockstar zaśpiewa sobie za kolekcjonerkę Grand Theft Auto V? Mam nadzieję, że takowa się pojawi, a wtedy - jakby nie patrzeć - ta edycja będzie dobrą inwestycją :trollface: .

Edytowano przez Wuwu1978
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AtanazY

Przyznam szczerze że nie do końca rozumiem o co chciałeś zapytać ale skoro mowa o takim dorabianiu sobie na handelku grami to wydaje mi się że większych konsekwencji z nieodciągania od tego podatku mieć nie powinieneś. Skarbówka co prawda mogłaby się przyczepić, ale to naprawdę trzeba by zacząć sporo, sporo sprzedawać, w dodatku wedle prawa raczej rzeczy nowe, zafoliowane, bo z zakupionym i używanym przedmiotem możesz zasadniczo zrobić co Ci się żywnie podoba.

Co do figurczyny Geralta ze specjalki Wieśka pierwszego to mam mieszane uczucia - sama figurka jest biednie wykonana. Jednakże wydaje mi się że za tą cenę warto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AtanazY

wg mnie warto

@bleub / Hitman

sory nie zajarzyłem smile_prosty.gif

dałem linka bo ktoś mówił że już nigdzie nie można było dostać

a co do ceny cóż znacie moje opinie w tej kwestii smile_prosty.gif

za ten zestaw to wg mnie przy premierze max 100 PLN za gadżety (plus oczywiście za grę)

a tak jak dziś wiadomo...

a wiedźmina 2 z numerem 1 bym przygarnął gdyby nie brak folii i to że znajdą się ciekawsze rzeczy do zakupu za takie pieniądze smile_prosty.gif

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AtanazY

Ja z pół roku temu, nawet więcej kupiłem ta edycje za dwa razy wieksze pieniądze ale ze wazględu na rzadkość wystepowania takiej w foli,po drugie ponieważ niezwykle mi zależało na szybkim zakupie(kosztem większej ceny). Więc jesli jesteś napradę przekonany do zakupu oraz naprawdę ci na tej edycji zależy kupuj smiało. Wykonanie jest bardzo średnie, jest to sztywna figurka, pomalowana ręcznie, ogólnie bardzo dobrze wykonana ale przez niepodobną faciatę względem komputerowego wiedzmina trochę mnie odrzuciła.

Ale polecam,choć zaznaczę żę malowanie każdej figurki jest odmienne i być może twoja figurka będzię wyglądała lepiej od mojej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brać póki jest !!! SZYBKO BO SIĘ SKOŃCZY biggrin_prosty.gif

Heroes Kolekcja wszech czasów FOLIA 200zł - http://allegro.pl/he...2939371822.html

Neverwinter Folia 100zł - http://allegro.pl/ne...2939387013.html

@ edit

na jakim ? kompletna wyślij mi link chętnie kupię.

Edytowano przez AtanazY
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o proszę, EK do najnowszego Dead Island jednak będzie, choć delikatnie mówiąc, nie zachwyca ona pod względem oferowanego stafu. jeżeli pojawi się ona w Polsce za jako taką cenę (jak dla mnie 160 zł byłoby optymalną ceną) pewnie zakupię, głownie ze względu na fajnie wyglądające (przynajmniej na zdjęciu poglądowym) opakowanie zbiorcze.

ehhh, spojrzałem do portfela z nadzieją, że może uda mi się gdzieś tam znaleźć chociaż połowę kwoty za HOMM V. nadzieja matką głupich. zanim zbiorę odpowiednią kwotę wszystkie EK będą już wykupione. ba, już teraz jakiś koleś kupił trzy sztuki tejże edycji Hirołsów.

Edytowano przez xvi26
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AtanazY

Okejka dla Ciebie za podlinkowanie naprawdę interesujących ofert. Handlarze z tych aukcji profitu nie zrobią, a same ceny dla przeciętnego kolekcjonera są naprawdę korzystne - ostatnimi czasy otwarte i lekko używane egzemplarze potrafiły schodzić za 200-220zł, dlatego zafoliowana sztuka to łakomy kąsek dla zainteresowanych tym wydaniem, które notabene wygrało (?) nasz forumowy ranking na najlepszą edycję kolekcjonerską ever.

@EK Riptide

Wypowiem się zapewne bardziej dogłębnie w temacie przy okazji następnego odcinka Co-Relacji, pierwsze moje wrażenia są jednakowoż umiarkowanie pozytywne, kwestia tylko czy PL dostanie taki sam skład (być może na polski rynek rzucą jakiś exclusive, jak w przypadku podstawki).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm

cena HoM&M EKW rzeczywiście niezła

ale mnie zastanawia skąd wirtus wziął te egzemplarze i jaki jest ich stan rzeczywisty

bo Neverwinter to chyba właśnie wirtus sprzedawał jako uszkodzone a sprzedawca "GRE12" to jedno z kont wirtusa właśnie

@down

ee no co TY, kupowałem tam 3 razy chyba i powiedzmy że jestem w 85% usatysfakcjonowany (a to naprawdę niezły wynik w mojej prywatnej skali biggrin_prosty.gif )

tylko tak się właśnie zastanawiam czy to nie jakieś spady są, no bo jak by się tam uchowały u nich (zwłaszcza HoM&M)

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm

cena HoM&M EKW rzeczywiście niezła

ale mnie zastanawia skąd wirtus wziął te egzemplarze i jaki jest ich stan rzeczywisty

bo Neverwinter to chyba właśnie wirtus sprzedawał jako uszkodzone a sprzedawca "GRE12" to jedno z kont wirtusa właśnie

Tak jak przypuszczasz cena wynika pewnie ze stanu tych kolekcjonerek. Po wcześniejszych przygodach z tym "sklepem" ja nie będę ryzykował. Ich podejście do wysyłki, oceny stanu przedmiotów pozostawia wiele do życzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt faktem, konto GRE12 należy do Wirtusa i faktycznie, stosunkowo korzystna cena może sugerować mankamenty związane z faktycznym stanem kolekcjonerek. Ale - w przypadku uszkodzonych (stosunkowo lekko, dotyczyło to niewielkich obtarć zbiorczego pudła) egzemplarzy tej właśnie EK sprzedawanych przez dokładnie tego samego użytkownika allegro było wyraźne zaznaczenie na aukcji iż kolekcjonerki mają defekt. Klepnąłem sobie egzemplarz dlatego jak tylko paczuszka dojdzie - dam znać co do stanu faktycznego kolekcjonerki (btw, została już tylko jedna sztuka z sześciu :>).

Swoją drogą, mnie też mocno dziwi jakim cudem Wirtus zachomikował te parę egzemplarzy HoMM KWC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzisiaj 2 paczuszki i tak na początek,

@alienub

Wielkie dzięki za podrzucenie linka do aukcji GT5: Signature Edition.

Na początku jakoś za te 150 zł nie miałem ochoty, ale po obniżce przez sprzedającego do 130, krótkiej konwersacji ze sprzedającym i po wielkich przemyśleniach pomimo małej ilości komentarzy zdecydowałem się zaryzykować. Jedna z paczuszek zawierała właśnie tą edycję. Tak jak napisał bleub podstawowym pytaniem było w jakim stanie jest cały content, ano jest w świetnym stanie i zakup uważam za świetną inwestycję. Czarna skrzynka jest jak nowiutka, portfel, model, artbook, pamięć usb i brelok również wyglądają świetnie. Jedynie na książce Apex widać znikome ślady użytkowania.

Druga z paczuszek zawierała specjalną edycją Maxia 3. Strasznie bałem się o jakość figurki, gdyż na filmikach nie wygląda za ciekawie. Piękne pudło zbiórcze, fajnie wykonany breloczek, ciekawe, klimatyczne litografie zdecydowanie na plus. Szkoda, że tylko cyfrowy soundtrack, ale to już standard. Wracając do figurki, która jest całkiem sporych rozmiarów jest na prawdę ładna. Wiadomo, że nie jest to poziom figurek z Gearsów 3, Guild Wars 2 czy Skyrima, ale jest dobrze. Jedyny minus to troszkę nieproporcjonalny rozmiar podstawki ( 24x12 cm ), która jest prze olbrzymia w stosunku do figurki ( wys. ok. 25 cm ). Taki content za 99 zł sprawia, że zakup ten jest nad wymiar opłacalny.

Kto się nie załapał na promocję, to gdy tylko nadarzy się znowu okazja zakupu tej edycji po tak niskiej cenie niech dokona zakupu, bo na prawdę warto smile_prosty.gif

Edytowano przez Orchi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Orchi, od tego samego człowieka dostałem także dzisiaj paczkę a w niej: Plecak Stalker Czyste Niebo, EK Settlers 7, steelbook Assassin's Creed (1), komiks Assassin's Creed i do tego dziennik z Batmana Arkham Asylum bodajże, wszystko za całe 60zł z wliczona przesyłką.

A tak btw to ten człowiek ma jeszcze na sprzedaz pare kolekcjonerek i artbook z Bioshock'a 1. Polecam go, bo warto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o proszę, EK do najnowszego Dead Island jednak będzie, choć delikatnie mówiąc, nie zachwyca ona pod względem oferowanego stafu.

Wiele osób tak samo mówiło o "Survivalówce" pierwszego Dead Island. Znajdź mi teraz zafoliowany egzemplarz za 300 zł na aukcjach. Co ja mówię - znajdź mi jakikolwiek zafoliowany egzemplarz na aukcjach :trollface:

(jak dla mnie 160 zł byłoby optymalną ceną)

Dla mnie również, ale nie masz co marzyć, że cena pre-ordera na to wydanie będzie wynosiła mniej, niż 200 zł.

Będę trzymał rękę na pulsie, bo co, jak co, ale kolekcjonerki Dead Island, to wbrew pozorom bardzo dobra inwestycja kapitału :trollface: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@alienub

Trudno powiedzieć "czy się opłaca". Teoretycznie nie, bo niby dlaczego metalowa puszka miałaby kosztować aż 25zł. Był to jednak gadżet dostępny jedynie przy zamówieniach przedpremierowych na Fallouta 3 i w komplecie z koszulką schodziły po 40-80zł.

@Wuwu

To, że kolekcjonerek Dead Island nie widać na aukcjach wcale nie oznacza, że za zafoliowany egzemplarz wziąłbyś 200, 300 czy 500zł.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skromny update kolekcji - tym razem wszystkie gadżety, jakie dotąd zebrałem. Nie jest tego dużo, ale to dlatego, że podobnie jak w przypadku kolekcjonerek celuję tylko w mnie interesujące, wartościowe rzeczy, a nie "coby tu na handel 10 lat przetrzymać". W każdym razie do rzeczy: dzisiaj dotarł do mnie kufer z allegro - tak wygląda zamknięty. Jak ktoś chciał namiary na aukcję, to mogę podać linka. smile_prosty.gif

Dalsze fotosy: kufer z zwartością (póki co skromną), koszulka z Geraltem i Triss - Wiedźmin 2, kalendarz Mafia II + przykładowa strona (a tak naprawdę fajna namiastka dużo-formatowego artbooka, bo papier jest rewelacyjnej jakości, a co ważne bardzo gruby), Vault boy, kubek, piersiówka i smycz z Bulletstorm, karty do gry i talia tarota z Dishonored.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...