Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Czemu nie? Kolekcjonerka niskich lotów, ale widywałem gorsze. Jaka gra, taka EK, czyli miernej jakości materiały i ogólna bieda w środku, niemniej artbook jest całkiem OK, a statuetka daje radę. Taniej już raczej nówka nie będzie, szczególnie, że to cena z przesyłką. I tak uważam, że to lepsze od kolekcjonerki Metro 2033, która okazało się istną kpiną (rzeczy ogólnodostępne za grosze).

Edytowano przez Prometheus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mam kolekcjonerkę DNF, więc mogę coś o niej powiedzieć. Zaczynając od popiersia - może nie powala ale na pewno jest lepsze od popiersia Geralta. Artbook - ładny, twarda oprawa, jeden z ładniejszych jakie mam. Minus to tylko rozmiar ale to jasne że nie jest rozmiarów A4 bo nie zmieściłby się w pudełku smile_prosty.gif Żetony i kości - ładnie wykonane, szczególnie żetony, kości już trochę mniej ale też można pograć. Kart nie odpakowałem więc o nich nic nie powiem. Pocztówki Duke'a są i w sumie tyle. Certyfikat autentyczności też jest. Komiks przeczytałem raz i w sumie nie wróciłem do niego ale sam w sobie jest ok. No i sama gra - mi się podobała, przeszedłem, pośmiałem się i nie żałuje tych 10h, które spędziłem z nią. Ogólnie za 35 zł bierz w ciemno, bo ludzie mogą wykupić i potem może być problem z dostępnością.

P.S. - ja za to wziąłem kolekcjonerkę Alana Wake'a, kto mi coś o niej powie ? Chodzi mi głównie o to, czy książka jest z dobrego papieru i można ją przeczytać przed grą (bo nie chcę trafić na spojler), ale o reszcie elementów też chętnie posłucham smile_prosty.gif

Edytowano przez wahadlo200
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ta ek z deus ex jest słaba. Figurka w miarę , można się nią pobawić bo jest ruchoma ma wymienne ręce . Poza tym jest tam artbook w miękkiej oprawie i płyty z dlc w digipacku , ale pudełko zbiorcze naprawdę mi się podoba. Uważam że EK Duke Nukem Forever jest lepsza.

Down:

No tak . Deus ex na pc kosztował 299zł , Duke Nukem Forever w dniu premiery 269 zł . Drogo wtedy było smile_prosty.gif

Widzicie to co ja ? Duke Nukem edycja kolekcjonerska za 20zł ?!

Edytowano przez przemek1231
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z Deus Ex'em jest jeszcze bonus DVD - chociaz jasne ze Artbook jest taki sobie :) - chodzi glownie o to, ze kolekcjonerska kosztowala duzo ponad 300pln. No i to wersja jednak na konsole (a te z natury sa drogawe).

Swoja droga na gram.pl niedawno byl WoW:Mists of Pandaria za 199 - choc podejrzewam ze da sie znalezc jeszcze taniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alan Wake zamówiony co prawda 2x bo raz wybrałem omyłkowo paczkomat który jest na drugim końcu miasta >.< Mam nadzieje, że anulują mi to jedno zamówienie zanim je wyślą.

@ EDIT

Duke'a nie chciałem zamawiać bo jakoś nie czułem mięty do tej kolekcjonerki, ale przed chwilą zauważyłem, że zmienili cenę na 19,99 !!!! Takiej presji już nie wytrzymałem tongue_prosty.gif

@Down

Nie akceptują paypala. Musisz mieć kartę kredytową/walutową/zwykłą kartę z banku ( nie wszystkie są akceptowane ). Przy zakupie powyżej 25 funtów - wysyłka za free, warto dołożyć coś żeby te 25 funtów osiągnąć bo z opłatą za przesyłkę zdecydowanie się przepłaca. Dla przykładu ostatnio sprawdzałem ile by mnie kosztowała wysyłka przy zamówieniu jednego artbooka ( artbook 19 funtów - wysyłka 10 funtów :P ), więc lepiej dołożyć coś do koszyka.

Edytowano przez Orchi
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysyłka z amazon.co.uk jest darmowa jeżeli zamówisz za min. 25?. Jeżeli za mniej to zależy co zamawiasz. Co do kolekcjonerki Deus Exa to jak patrzyłem wcześniej to nie było za te 93 zł, a polowałem na nią.

@down

Nie akceptują paypala, bo mają swój własny system amazon payments.

@edit:

A jednak udało mi się złapać Deus Exa.

Edytowano przez sergeron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że ta kolekcjonerka Human Revolution tylko na PS3, bo oferta świetna. Pozostaje czekać i mieć nadzieję, że niedługo pojawi się też na 360/PC.

Dzięki za informację odnośnie kolekcjonerki Duke'a. Wielkim fanem nie jestem, ale to prawie za darmo, także będzie można spróbować z czym to się je ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duke za 38 a potem nawet i 20 złociszy to naprawdę interesująca i warta uwagi propozycja, te 5 dyszek które swego czasu za niego wyłożyłem wciąż uznaję za naprawdę dobrze wydane pieniądze.

Specjalka Alana za 38zł? Mimo wszystko podziękuję, na ogrywanie drugi raz wersji (tym razem) pecetowej zwyczajnie nie mam czasu za podobną kwotę można kupić tradycyjną, pełnoprawną książkę :>.

Dalej: Jensen z odpadającymi stopami za 93 złote mimo wszystko godny uwagi, aczkolwiek prócz źle zrobionej (aczkolwiek dobrze wykonanej) figurki nie ma tam nic godnego uwagi. No i każdy zainteresowany tytułem już dawno wyhaczył go na promocji steamowej za te 15-20zł.

@tompau

Kolekcjonerka Pandarii już od wieków wisi na 3kropki za 179zł, mniej więcej 1,5 tygodnia temu wszystkie inne sklepy dosłownie ciągiem obniżyły cenę MoPa w okolice 180-190 złociszy. GOTYE 2012, brać bez przymierzania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również zamówiłem za 38 zł i napisałem z prośbą o anulowanie zamówienia... Więć DjAndzia, nie jestes sama ;) Co do kolekcjonerki za 19 to jak za darmo, nawet jesli ktos nie jest fanem zakup dla popiersia i artbooku jest jak najbardzije oplacalny.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze fajnie jak By Risena obniżyli na konsole. A jak ktoś kupił z poprzedniej promocji za 99zł t przychodziła w boxie zbiorczym czy w antałku tylko?

Edit:

TitoBandito: Dodanie do edycji kolekcjonerskiej płyt Essentials to porażka. Nawet nie starali się wytłoczyć nowych tylko wrzucili co mieli już gotowe ;/ Wielki misz masz 3 z gorszej serii i 2 premiówki. A wolna luka w steelbooku to na co? Ile ta edycja Ciebie kosztowała?

Edytowano przez DjAndzia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

protestuje.gif Orchi

Mam wydanie "Antologii" na PS3 i powiem ci, że nasze wydanie jest inne od zachodnich. Płyty nie są stylizowane pod kolor steelbooka - empik/ubisoft poszedł po kosztach i dostaliśmy takiego potworka jak widzisz na moich zdjęciach :

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=29248

Bieda straszna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na muve jest teraz Batman AC na PS3 za 129,99:

http://sklep.muve.pl...nerska-ps3/2931

Ja już kliknęłam, jako zadośćuczynienie za Human Revolution tongue_prosty.gif

Alana Wake'a w edycji specjalnej też kupiłam, niby nie do końca zachęcająco brzmią niektóre opinie, no i niestety PC, ale że mam fioła na punkcie Finlandii, to grzech nie brać :P

Edytowano przez nevya
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tutaj Edycja Szaleńca na PC za 119zl biggrin_prosty.gif Zamawiać póki jeszcze jest biggrin_prosty.gif

http://www.saturn.pl...gurka,id-821839

Sergeron: Dzięki za odpowiedź. trochę lipnie że brak. Za dużo wyprzedaży jest. Nie można się opanować i tylko się kupuje :D

Edytowano przez DjAndzia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...