Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Jak to jest z preorderem na ACIII? Jeśli zamówiłem Freedom edition z odbiorem osobistym w empiku, to mogę jeszcze teraz zakupic pre-order i po ukazaniu go przy kasie dostanę freedomkę o 26.99zł(cena preordera) taniej?

,,Kody będa wysyłane na dwa tygodnie przed premierą.'' Czyli zniżka już jest nieaktualna?

Edytowano przez Groteska666
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poprawę humoru oferta muve na skyrim premium edition biggrin_prosty.gifhttp://sklep.muve.pl...is-szczegolowy.

Nie ma żadnej figurki, nie ma żadnego artbooka, nie ma żadnych DLC (pomimo, że reszta świata gra w nie w najlepsze) i do tego kosztuje 230 zł? To nie jest oferta dla mnie i nawet, jak stanieje, to dalej nią nie będzie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O żal jakiś niepoważny gość . Napisał mi że Guild Wars 2 EK już nie aktualne ... Chociaż tyle że kasy nie wpłacałem xD Chciałem pobraniem ;]]] Nie polecam gościa . Ma nick na allegro :rastafari3110

Edytowano przez przemek1231
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Tak coś czułem, że jest to coś za piękne... Albo tego nie miał, albo zrozumiał, że ktoś inny kupi to od niego za znacznie więcej pieniędzy.

Nie można wszystkich wrzucać do jednego worka ale ja jestem BARDZO ostrożny jeśli chodzi o zakupy od początkujących. Nie raz mogą się okazać oszustami.

Raz miałem okazję kupić niby kompletną EK Metro 2033. Problem był taki, że gość nie dał ani jednego real photo więc musiałem o nie prosić. Facet jednak nie odpisał tak więc zrezygnowałem. Samo to że też zaczynał i miał zero dotychczasowej sprzedaży dały mi do myślenia. Wam też radzę prosić o dowody autentyczności - zdjęcia elementów itd.

Jednak szkoda że ci się nie udało - okazja była niesamowita...

Edytowano przez CrixDoomsday
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę drogie grono kolekcjonerów o pomoc.

Zastanawiam się nad dwoma kolekcjonerkami. PoP Zapomniane Piaski (PC) i Sprintell Cell Conviction (PC). Pierwsza za 40zł, druga za 70zł. Na gry parcie mam podobne i wiem, że zawartość kolekcjonerek jest słaba, ale bardziej i tak będzie chodziło o gry, na które jak mówiłem parcie mam podobne. Co polecicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poszukał wydań z reedycji i nie interesował się kolekcjonerkami na siłę, skoro prezentują one mizerny poziom. Dokładanie do badziewia które Cię nie interesuje jest wyrzucaniem kasy w błoto. Interesuje Cię gra - kup nią samą, to że ma edycje kolekcjonerską nie oznacza od razu, iż koniecznie trzeba się w nią z tej okazji zaopatrzyć :).

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bleub jakieś herezje głosisz :)

jesteś na forum kolekcjonerów ;P

40 za słabą EK PoP a za tanią serię ile da?

co innego z Conviction bo ttu już różnica w cenie do zwykłej edycji znaczna

@Wuwu

zgadzam się w 100% co do Skyrima

@Celnicy

to już kolejna taka sytuacja

czy nie należy się jakieś odszkodowanie od nich za zniszczone mienie?

no i czy taki Ubishop nie powinien przyjąć tego w ramach reklamacji i wymienić na nowy bo dotarł do Ciebie uszkodzony przedmiot

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DjAndzia

Bierz ! Ja wyrwałem smoka, z artbookiem i pudłami za około 350 i nie żałuję. Artbooki często można kupić na Allegro za około 100 zł, więc cena 250 za taką figurę jest jak najbardziej fajną okazją w obecnej sytuacji.

@marek79

Napisałem maila do Ubi z łagodną skargą. Odpisali mi, że mam im wysłać fotki uszkodzonych/pobrudzonych elementów, a oni "porozmawiają" z UPS. W dodatku napisali, że to nie jest ich wina, tylko firmy kurierskiej. Po części tak, ale gdyby napisali na paczce wartość przesyłki, kraj produkcji i wiele innych informacji, a do tego dołączyli odpowiednią dokumentacje, UPS nie miałoby prawa otwierać tej paczki. Nawet jeśli żądałbym wysyłki nowej edycji, znów zapewne musiałbym zapłacić 150 zł za cło. Nigdy.

Co do premium edycji Skyrima, to zauważyliście, że mamy taką samą cenę zarówno na Pc jak i na edycje konsolowe :D? Pierwszy raz się chyba z takim czymś spotykam na polskim rynku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za unboxing. Figurka, jak i steelbook wyglądają po prostu rewelacyjnie. Ta edycja kolekcjonerska to naprawdę świetny kąsek w świetnej cenie. Wszystko jest tu zrobione ze smakiem i ogólnie nadaje ciekawego klimatu całości.

Teraz tylko czekać na odbiór pre-ordera :trollface: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszła dziś do mnie Kolekcjonerska Edycja Divinity Antologia. I zasadniczo jestem zadowolony-bardzo eleganckie wydanie zbiorcze fajnej serii. Poza jednym szczegółem, a konkretnie Dziennikiem Dewelopera. Ten jest oczywiście ciekawym dodatkiem dla fana Divinity, można w nim znaleźc sporo ciekawych informacji i ładnych artów, ale wydany jest w miękkiej okładce, wygląda jak instrukcja. W dodatku śmierdzi klejem Wikolem. A jestem o to zły, ponieważ na wizualizacjach(nawet na pudełku) książeczka była w twardej oprawie, ze złotymi literami(między innymi właśnie to skłoniło mnie do zakupu). W innych krajach jest wydana właśnie tak, jako dowód:

[media=]

CD-Projekt nie postarał się. Dziennik został w pełni przetłumaczony, ale wydano go "budżetowo"- okładka polskiej wersji nie umywa się do europejskiej.

Reszta wydania jest dobra, choć trochę tego mało. Plakaty są ładne(ten z księżniczką jest piękny i dość ciekawy), wydano je na mocnym papierze. Muzyka również fajna-przyjemnie się słucha. No i oczywiście gry-wspaniała seria Divinity. Ego Draconis już się instaluje...

Ogólnie jestem zadowolony- poczytam sobie trochę o historii Larian, pogram w fajne RPG, a plakaty zdobią ściany mego pokoju. Jednak odczuwam spory niedosyt-wydanie warte jest 90 złotych tylko dla osób, które nigdy nie zetknęły się z serią lub największych fanów. Za te pieniądze można kupić "Mroczne Cienie" Tima Burtona i zostanie jeszcze na Counter-Strike: Global Offensive(Rewelacyjna gierka, nawiasem mówiąc).

Ocena: 7/10 i to naciągane-mam sentyment do serii.

PS. Dla zainteresowanych kupnem:

http://www.gram.pl/s...-kolekcjonerska

PS2. Zdjęcia wkrótce.

Edytowano przez hellghaasst
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuj Heroes KWC

Jak nie jesteś pewien:

[media=]http://www.youtube.com/watch?v=mnd2HISwz9A&feature=plcp

To super wydanie i naprawdę się opłaca. O kompletne obecnie trudno.

Ale pytanie - kupujesz byle by była EK, czy może któryś z tytułów szczególnie lubisz?

@UP

Ojjj... spoiler, spoiler !!! Zapomniałeś o tym? A na zdjęcia czekam. jednak bardziej na unboxing więc do dzieła.

Edytowano przez CrixDoomsday
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli moje przewidywania co do antologii Divinity okazały się słuszne, CDP wydało je tanio i "po polsku", oczywiście w negatywnym tego słowa znaczeniu. Dalej jednak cena 90zł za taki zestaw nie jest mocno wygórowana. Może jakaś obniżka do 5 dyszek i łyknę :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielam zdanie imć bleuba - po taniości i zbyt drogo. Co prawda na amazonie owa edycja kosztuje 20 funciaków (nieco ponad stówę) ale i tak 9 dych (kosztem okładki) to za drogo. Edycja sama w sobie dobra, choć brakuje tutaj czegoś, co sprawi, że fani na widok takowej rzeczy narobią w gacie.

P.S. Małe pytanko, dla tych, którzy grali: czy Divinity to normalny (pod względem fabuły i ogólnego image'u postaci) erpeg? Bo po kobitce z plakatu i naklejki wnioskuję, iż nie do końca.

Edytowano przez Gabriele
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetna edycja EK AC3

ale ja jednak jakby ktoś pytał wolałbym tą flagę z wersji US niż steela

a Wy jak oceniacie?

@down

nie nie CriX, nie wybrzydzam jest super, chodzi mi tylko o to że jednak bardziej mnie nęci ta edycja z flagą

a co do sklejonych kartek, może to celowo, że niby "posklejały się"

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steelbooka bym nie wymienił, bo ten jest na prawdę świetny. Najlepsze byłoby wyjście steelbook + flaga.

Zrobiłem sobie malutką przerwę w grze ( nawiasem mówiąc gra jest wy........ w kosmos !. Dla mnie gra roku ) i wziąłem się za przeglądanie dziennika. Tak jak mówiłem w podczas kręcenia unboxingu, jest całkiem fajny, dużo tekstu i grafik, ale nie zwróciłem wtedy uwagi, że niektóre kartki są... posklejane.... W dzienniku jest kilka rozkładanych stron i tu jest feler. Przez taki zabieg nie ma dostępu do 10 stron dziennika, gdyż rozkładane karty zostały sklejone. Ogromna klapa. Popytałem znajomych i takie same felerne dzienniki trafił do wersji JoD. Ciekawe czy do partii na pc trafią te same niedopracowane egzemplarze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Ligo Kolekcjonerów, świat znów Was potrzebuje.

Znaczy, znowu ja, mam teraz na oku 3 aukcje dot. EK TES IV Oblivion, wszystkie trzy kuszą:

- Numero Uno aktualnie licytuję, jednakże cena minimalna może być z kosmosu, wysłałem zapytanie do sprzedawcy, odzewu zero

- Nummer Zwei wygląda ciekawie i być może udałoby mi się wyrwać ją za początkowe 60 złotych

- Numeł Tszy zapowiada się najlepiej, ale nie jestem do końca pewien czy wart jest swojej ceny, w dodatku jest to o trochę więcej niż mógłbym teraz przeznaczyć na tego typu przyjemność

Więc, droga Ligo Spraw... Kolekcjonerów, wybierajcie z rozwagą, gdyż wasza decyzja może zaważyć na równowadze świata. A na pewno na równowadze mojego konta bankowego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogawo ta "kolekcjonerka", a to tak naprawdę wydanie specjalne. Sam dorwałem nie dalej jak miesiąc temu za 30 zł, z tym mankamentem, że pudełko zbiorcze jest w stanie najwyżej dobrym (nieco się rozlatuje, muszę je skleić). Tak czy inaczej jeden z lepszych moich zakupów. Brak repliki monety z gry wynagradza mi polskie wydanie i bardzo gruby poradnik po grze autorstwa K. Gonciarza.

Tak więc moje zdanie jest takie: 60 zł za "kolekcjonerkę" Obka + oba dodatki to uczciwa cena, ale każda złotówka więcej to już IMHO zakup nieprzesadnie opłacalny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...