Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Wiem że Bleuba to nie interesuje ale może się ktoś skusi na unboxing?

Nie pisałem nic o unboxingach, ale o wałkowaniu tematów steelbooków, ich ściągania do PL i bicia w związku z tym wielkiej ilości piany którego wynikiem jest samozadowolenie własnego ego. 2/10, troll harder :>

Piszę tego posta natomiast z nieco innego powodu - wyczuwam, że Wuwu będzie zainteresowany: klik!

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blaz

No nieźle biggrin_prosty.gif Najbardziej to tych UT, Fear i RE zazdroszczę biggrin_prosty.gif

Ja czekam właśnie swoje DI Raptide bo idzie do mnie, po za tym AC3.

Kolekcjonerkę GTA IV masz kompletną?

A gdzie steel z Dishonored?

@UP

Piane to tylko ty na razie biłeś, tak więc wybacz - troll harder :3

Nie ma co się spierać. Brofist?

Zbliża się Halloween - trzeba jakiś specjalny odcinek wymyślić :D

I kiedy wreszcie Co-relacja będzie do odsłuchania?

Edytowano przez CrixDoomsday
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Crix

Do GTA brakuje mi torby tylko:D\

Na Dishonored czekam z Kanady...

Poza tym, w drodze mam kilkanaście steelbooków i metal boxów, m.in. Shift: Unleashed 2 czy też Everquest 2 w fajnie wyglądającej i dużo zawierającej skrzynce:)

Jutro porobię fotki moich wszystkich kolekcjonerek, a jest tego trochę ( dziwię się, że półka to wytrzymuje:) )

Edytowano przez blazercruel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem dziś rano na taką oto informację z dołączoną ankietą. Deep Silver, wydawca najnowszego Dead Island prosi fanów o pomoc w zdecydowaniu o dodatkach umieszczonych w kolekcjonerce gry. Miła nowinka, oznacza to że kolekcjonerka powstanie, i dodatkowo możemy mieć choćby niewielki, ale jednak wpływ na to co znajdzie się w jej środku.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę tego posta natomiast z nieco innego powodu - wyczuwam, że Wuwu będzie zainteresowany: klik!

Dzięki za linka :) . Zestawik wypasiony ze względu na ten model traktora, który już nie jest zabawką za 5 - 10 zł. Ogólnie trzeba się będzie nad tym zastanowić. Jest tylko jedno "ale"... Ta gra, to tak naprawdę jest Agrar Simulator 2013, a w niecny sposób wydawany przez Techland pod nazwą "Symulator Farmy 2013", co jest MYLĄCE. Ten prawdziwy "Symulator Farmy", to w oryginalnym tytule "Farming Simulator", a jego developerem jest szwajcarskie Giants Software. Ta kolekcjonerka, której link podałeś, to tak naprawdę jest "Agrar Simulator", za które odpowiedzialne jest niemieckie UIG Entertainment.

Wiem, że dla ludzi, którzy nie siedzą w temacie jest to mylące, ale taki właśnie był cel Techlandu - sprzedać swoją grę rolniczą pod nazwą "Symulator Farmy", która (jadąc na znanej marce) drastycznie zwiększy ich sprzedaż. Bardzo nieładnie z ich strony...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Noo, bogacze sobie poużywają, naprawdę świeży, innowacyjny patent, który prezentuje się świetnie. Z tego co zauważyłem, to te artbooki są już niemal wyprzedane. Szkoda, bo za rozsądne pieniądze byłbym w stanie sobie taki sprawić, w pakiecie z grą na BluRay, może i z soundtrackiem, który również doczekał się wersji namacalnej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie godziny do zakończenia, na wypadek gdyby ktoś nie zauważył, albo zapomniał: http://www.kickstart...roject-eternity

Jak dla mnie projekt zapowiada się wyśmienicie (już są pewne dwa duże miasta pokroju Wrót Baldura i Athkatli) i chociaż wydania "fizyczne" (a już szczególnie edycja kolekcjonerska) nie są najtańsze to ciężko wycenić satysfakcję ze sfinansowania RPGa w starym stylu, który w inny sposób nie mógłby powstać (oraz satysfakcję z nazwiska w creditsach ;p).

Odnośnie tej kolekcjonerki God of War: Omega Edition (zawierającej 5 części GoWa) to nie mam za dobrych wieści - jeśli dobrze sprawdziłem to wychodzi w Ameryce, ale Łacińskiej - z amerykańskiego amazona, za ludzką kwotę się nie wyrwie. Ciekaw jestem czy są jakieś sklepy w tamtym rejonie wysyłające do Europy.

@Yoszek: dzięki za przypomnienie o artbooku z Journey, widzę że jest dostępny na amazonie bezpośrednio od wydawcy, więc chyba nie jest źle. Do tego zauważyłem, że soundtrack też już wyszedł (czekałem na jakieś konkretne wieści, a tu taka niespodzianka).

Edytowano przez podgoor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykuje nam się nowy "Król steelbooków" :trollface: .

A, co to za wynalazek ten The Oregon Trail 3rd: Pioneer Adventures? Ta pozycja pewnie tylko na Zachodzie była wydana?

Z innej beczki:

Assassin's Creed: Brotherhood - Auditore Edition za 60 zł na Gram.pl:

http://www.gram.pl/sklep/pc/assassins-creed-brotherhood-auditore-edition

Nie znam się na tej serii, ale cena wydaje się atrakcyjna.

Assassin's Creed: Revelations - Edycja Kolekcjonerska za 70 zł, również na Gram.pl:

http://www.gram.pl/sklep/pc/assassins-creed-revelations-edycja-kolekcjonerska

Wiadomość dla "biznesmenów" z Allegro i "szemranych gości" tego tematu:

Tylko niech was ręka boska broni przed kupowaniem więcej, niż 2 sztuk.

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Ja i wiele, wiele osób z forum. Sklep naprawdę godny polecenia.

Ek Afterfalla obecnie bardzo opłaca sie upić. Nie dość że bogate i fajne wydanie, to jeszcze wyszedł patch poprawiający znacznie grę. Nic tylko brać.

@DOWN

Ja eż kupiłem u nich za 50 zł i nie narzekam. Bardzo dobry zakup.

Edytowano przez CrixDoomsday
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh

a ja właśnie kupiłem w wirtusie za 50 PLN i z jakichś zagadkowych powodów czekałem chyba ze 3 tygodnie na wysyłkę kurierem !

dostałem ją w piątek chyba wreszcie, a dziś widzę że jest o 20 pln taniej :/

a prócz tego jeszcze 2 spore zamówienia u nich robiłem i wtedy było miodzio lodzio

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wuwu

Nieczyste zagrywki Techlandu :>. Ja osobiście w życiu nie dałbym za produkt tego pokroju z dołączonym traktorkiem 160zł, bo cenowo wchodzimy na tereny pełnoprawnych kolekcjonerek dużych, wysokobudżetowych produkcji, ale takie posunięcia developerów są mimo wszystko godne pochwały.

@Yoszek

Jeśli taki patent byłby możliwy na telefonach z Androidem to byłbym na tak. W innym wypadku, to taka troszkę para w gwizdek, niemniej interesujący "bajer".

@Devius

Wirtus to bardzo doświadczony i porządny sklep, bez obaw.

Co do przecen co poniektórych kolekcjonerek ostatnio to zastanawiałem się nad zakupem Revelations ale doszedłem do wniosku iż dla samego artbooka szkoda będzie wypluwać te ~75zł a sama gra, jak już zdążył mnie Yaper przekonać, jest odgrzewanym kotletem z Brotherhooda więc mimo świetnej ceny odpuszczam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek chciałbym się ładnie przywitać ze wszystkimi kolekcjonerami którzy zaglądają do tego tematu, mój pierwszy w nim post więc wypadałoby się jakoś zaprezentować. Ok, wystarczy grzeczności smile_prosty.gif .

Wielkie dzięki DjAndzia za cynk z EK A:I. Zamówienie właśnie złożyłem, zacieram łapki i czekam na kuriera.

Chciałem wspomnieć o tym że kolekcjonerem jestem początkującym, w mocnym tego słowa znaczeniu, bo jak na razie moją półeczkę kolekcjonera zasila jedna jedyna pozycja, Mass Effect 2 Collectors Edition. Napotkałem na nią podczas moich poszukiwań normalnej wersji ME2 w jednym ze sklepów sieci Empik, niecały rok po premierze za cenę 60 złotych, uważam to za okazję. Wraz z Afterfallem to będą dwie kolekcjonerki, mimo to czuję mały niedosyt smile_prosty.gif . Na "allezgrozo.pl" napotkałem na ciekawą ofertę Splinter Cell Conviction, nie wiem czy nie pojawiła się ona wcześniej w tym temacie. Może ktoś już ją posiada i mógłby zarzucić opinią czy warto w tą edycję inwestować?

Poza tym chciałbym pozdrowić tatę, mamę... no i spytać czy nie macie jakiś rad dla nowicjusza?

Edytowano przez Rainrir
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kizami: Jeśli kompletne, to bierz bez zastanowienia. Wydanie naprawdę fajne.

Nawiasem mówiąc: znalazłeś to w jakimś sklepie internetowym? Jeśli tak, to byłby Ci bardzo wdzięczny za linka(od prawie roku szukam tego wydania, a teraz do tego mam wolną kasę).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...