Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

No brawo... Ja potrzebuję pieniędzy na leczenie a ten sobie mieszek nabija...

A kogo obchodzi, na co wy zbieracie pieeniądze? To jego sprawa, może zbierać pieniądze na samochód, na wakacje, ale to nie umniejsza temu roli i nie znaczy, że te pieniądz nie są mu tak potrzebne jak tobie. Poza tym masz bardzo dobre wytłumaczenie. Wszystko będziesz zasłaniał swoją chorobą i całą winę zwalał na Kaczka? Prawda jest taka, że oboje postępujecie tak samo. Różnica jest tylko w tym, że Kaczek wystawił presskita za znośne dla fana Feara 45 zł, a ty zamierzasz wydoić nie wiadomo ile :) I umyć od tego ręce, mówiąc, że jesteś chory (a może niemożna pogodzić życia na godnym poziomie z posiadaniem wszystkich kolekcjonerek, co :D ?) Wasza kłótnia to błędne koło i lepiej zakończyć ten temat. Ja jednak radzę się niektórym zastanowić, bo najpierw żalą się na to, że spekulanci wykupili im jakąś EK sprzed nosa, a potem kontynuują podobny proceder, tłumacząc to: "koniec zabawy, jak inni mi coś zabierają, to ja też mogę". Nic tylko bić brawa...

  • Upvote 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Ale brednie piszesz.

On jak widać wykupił przynajmniej dwie sztuki, tak więc zabrał komuś możliwość nabycia. Ja wziąłem tylko jedną - co z nią teraz robię to moja sprawa. Mogę ją sprzedać za ogromne pieniądze - nikt mi tego nie broni. Już ten temat był nie raz poruszany, widać nie czytałeś. Nikt nikomu nie broni robić ze swoją kopią co chce. Co innego jak ktoś kupuje więcej niż jedną w celach handlowych. W ten sposób... Resztę sobie doczytaj. Po za tym dlaczego teraz ty poruszasz temat, który wydawał się już zamknięty?

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@I3ig

To czy sprzedają czy nie to ich sprawa masz rację. Jest jednak jedno "ale". Kolega Kaczek wmawiał nam, że Darksiders 2 to był jednorazowy "wybryk", po czym wkleja linki do aukcji CriXa, gdzie ten sprzedaje gadżety. Na pierwszy rzut oka, ale czy aby na pewno ? Nie wiem jak można nazwać człowieka, który publicznie, jakby nie patrzeć oczernia CriXa, a gdzieś na boku robi dokładnie takie same interesy i to w ilości dwóch sztuk. Cena, intencje mnie nie interesują, ale to co zrobił kaczek nazwę najłagodniej jak się da - ŻENADA.

Żeby nie było offtopu, mam nadzieję, że taki dodatek trafi również do polskiej edycji Dead Island: Riptide, bo na prawdę robi wrażenie.

http://forum.blu-ray...ad.php?t=204340

Edytowano przez Orchi
  • Upvote 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Dzięki za cynk Orochi. Rano zapytam znajomych o tego boxa. Cena jednak rewelacyjna już nie będzie... Może chociaż mi uda się zdobyć jeden egzemplarz...

PS. Zanim ktoś cokolwiek coś więcej powie - temat Kaczka, sprzedawania przez niego czy mnie uważam za zamknięty. To nie jest temat do wyrzucania sobie. Tak więc wracamy do tematu właściwego. Jeśli komuś to się nie podoba i dalej będzie ciągną, załatwimy to inaczej.

@Orochi

Właśnie zauważyłem że tamten post jest z 2006... Będzie ciężko...

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wziąłem tylko jedną - co z nią teraz robię to moja sprawa. Mogę ją sprzedać za ogromne pieniądze - nikt mi tego nie broni.

Czyli kompletna kalka sytuacji z EK Darksiders 2 :) Mimo wszystko dalej sądzę, że oboje niezbyt "ładnie" zrobiliście.

Ale żeby nie było, że nic nie wnoszę do tematu, tylko się czepiam: ogarnęliście, że EK Borderlands 2 sprzedaje także empik? Nie mają tylko ULC na PC w ofercie, no i ULC na X-a, bo już wykupione. Link: http://www.empik.com/szukaj/multimedia?qtype=basicForm&q=borderlands+2&subQuery=&searchCategory=multimedia&sc=multimedia&sort=&strict=false&x=0&y=0

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@I3ig

Jak chcesz dyskutować pisz PW. Chociaż widzę, że to tak nie ma sensu.

Orochi mówiłem o tym poście w którym było widać tego stellbooka z DI. Na dobra sprawę to nawet szkoda o niego pytać. Cena w tamtym czasie oscylowała na granicy ponad 40$, a obecnie może to być nawet 100$.

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś nigdy nie "pokochałem" żadnej gry aż tak, żeby kupić EK. Do czasu. Nigdy specjalnie nie przepadałem za serią Heroes ( bo kolega zawsze mnie mocno gnębił na hot seacie - zemsta za baty w PESa;), do czasu H6. Kupiłem EK w Media Expert za 150pln i nie żałuję!;)zdj soon:)

Ponadto mam "podstawową" wersję Wiedźmina 2, która i tak spokojnie może zasłużyć na miano EK:)

Btw. kto mi poleci jakiś sklep z figurkami postaci z gier/m&a/bajek marvela, DC?:)jakie są ceny takich figurek?:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ci polecę bo się znam :P

Obecnie najlepiej jeśłi chodzi o M&A wychodzi - Yatta.pl - ceny od 100 zł w zwyż, ale trafiają się tansze. Najlepiej jednak zatsnowić się nad niektórymi pre-orderami na raty. Wpłata zaliczki - 50 zł potem raty mniej więcej jakie ustalisz. Tak więc stać cię nawet na figurki po ponad 400 zł. Ja już kupowałem i polecam.

Tanie figurki znajdziesz na toycraft-figurki.pl - naprawdę niskie ceny - tanie nie znaczy gorsze, sprawdzony, bardzo dobry sklep.

Aliensgroup.pl posiada bardzo szeroki asortyment figurek wszelakich - ceny umiarkowane, sklep rewelacyjny.

Hobbymasters.pl - nowy sklep, jeszcze go nie próbowałem. Jeśli chodzi o figurki, gadżety filmowe itp - w polsce nie znajdziesz chyba większego, prowadzącego sprzedaż wysyłkową. Ceny - w zależności od tego co szukasz. Po za tym mają repliki broni, komiksy, artbooki itd.

Wracając do twojego H6 - od czegoś się zwykle zaczyna, ty zacząłeś od bardzo dobrej EK. Jeszcze chwilę i może się okazać, że będziesz tutaj stałym bywalcem. NIe jedna osoba dała się wciągnąć w EK mimo początkowej niechęci.

A ja obecnie będąc ojcem tego tematu - czuję się dumny że nasza "rodzina" już tak się powiększyła :D A jak to bywa w rodzinach - konflikty się zdarzają i jest to nie uniknione... Ważne jednak żeby trzymać się razem :D W końcu nie jesteśmy wrogami, co najwyżej rywalami - każdy chce pokazać swoje zbiory z jak najlepszej strony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hellspawn,

Wstrzymaj się jeszcze z zakupem tej kolekcjonerki MGS, bo widywałem także i wersję na konsolę Sony po znacznie niższych cenach. Sprzedawca ewidentnie zawyża jej wartość. Spokojnie można to wyrwać za 250-280 złociszy polskich.

Damn. Namieszałeś mi w sercu teraz - właśnie miałem wszystko olać i ją kupić smile_prosty.gif A co, jeśli egzemplarze, które widywałeś, zostały już sprzedane? I dlatego te mają teraz cenę, jaką mają? Któż to wie, co tu zrobić, cóż tu począć wink_prosty.gif

-------------------

You were right - na ebayu chodzi parę sztuk z Wielkiej Brytanii i Francji po 306 zł :)

Edytowano przez Hellspawn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie czy jest jeszcze szansa dorwać "Heroes of Might and Magic Kolekcja Wszech Czasów"? Czy jakieś sklepy jeszcze posiadają tą edycję jeśli nie to czy na allegro pojawia się często w normalnej cenie?

Czy ktoś od nas robił unboxing?smile_prosty.gif

Edytowano przez DjAndzia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DjAndzia

Ostatnio poszedł egzemplarz używany jednakże w idealnym stanie za 220zł. Czasem tego typu oferty pojawiają się, jednakże z dostępnością tej edycji są coraz większe problemy a gdy już się pojawia to potrafi osiągnąć naprawdę sporą wartość.

Unboxing? Yaper mógłby takowy zrobić ale mimo obiecanek od bodaj pół roku nie kupił kamerki ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było offtopu, mam nadzieję, że taki dodatek trafi również do polskiej edycji Dead Island: Riptide, bo na prawdę robi wrażenie.

http://forum.blu-ray...ad.php?t=204340

Jak już poruszyłeś temat gry Dead Island: Riptide, to jestem ciekaw, jak będzie się prezentowała edycja kolekcjonerska tej pozycji. Czy dostaniemy masę "stuffu", jak w części pierwszej, czy może mniej, ale za to coś bardziej epickiego, jak na przykład połamane i zakrwawione wiosło trollface.gif ?

Oczywiście ewentualny zakup trzeba będzie rozważyć, bo wiecie, jak to potem bywa ciężko z dostępnością kolekcjonerek Dead Island? Niby na pierwszy rzut oka nic tam ciekawego nie ma, ale potem, jak już się ktoś zdecyduje, to... jest tylko płacz i zgrzytanie zębów trollface.gif .

Edytowano przez Wuwu1978
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, dzięki wielkie za info o figurkach;)a co do kolekcjonerek to faktycznie może w przyszłości się jeszce skuszę na którą z serii AC lub DmC, who knows;)a propos figurek jeszcze, ostatnio nudząc się na nocce w pracy trafiłem przypadkiem na str internetową na której był model Nanosuita z Crysisa 3, w wersji do własnoręcznego złożenia - "papercraft" podobne jak w Wieśku 2;)co sądzicie o takich figurkach?:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wuwu1978

Wiosło mega pomysł, ale już widzę tą nagonkę w mediach "Techland zbroi graczy na apokalipsę zombie" :D

@Strusiek

Jak dla mnie figurki z Papercrafta to fajny sposób na relax :) Sam sklejam, można by powiedzieć, że figurę o wysokości około 1 metra, co prawda nie żadnej postaci z gry ale zawsze. Sklejam mojego Optimusa już kilka miesięcy i na prawdę efekt robi wrażenie :P W mojej galerii jest trochę zdjęć na ten temat, więc możesz sobie zobaczyć jak to wygląda. Ogółem mówiąc polecam taką zabawę każdemu kto ma choć trochę cierpliwości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Strusiek

Papierowe figurki osobiście mi nie "leżą", jestem wręcz zdania że równie dobrze mogę sobie stosowny wzór znaleźć w internecie i wydrukować.

@Wuwu

Wyczuwam że pełnoprawnej kolekcjonerki spin-offa serii Dead Island może nie być, nie wykluczam natomiast limitki w steelbooku podobnym do tego zaprezentowanego parę postów wyżej.

Nawiązując do kolekcjonerskiego tematu. Dzisiaj premiera trzeciego odcinka Co-Relacji - forumowego podcastu tworzonego przez stałych bywalców m.in. tego tematu. W nim blisko godzina mojej, Yaperowej I SennseJowej polemiki o wszelakich EK w kąciku kolekcjonerskim, stałym temacie podcastu. Piszę o tym głównie z powodu zamieszczonej tam bardzo dobrej okazji zakupowej pewnej naprawdę konkretnej EK. Zainteresowanych odsyłam na bloga gdzie spis tematów wraz z ramami czasowymi, linki do wrzuty i mediafire oraz wszelakie inne potrzebne informacje. Prosiłbym również o przynajmniej czasową ekskluzywność informacji dla słuchaczy podcastu i niezamieszczanie info w tym temacie wink_prosty.gif

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bleub - dzięki za odpowiedź. Mam nadzieję że kiedyś znajdę tą wersję. smile_prosty.gif I że ktoś podrzuci dobry film z unboxing:)

A można gdzieś kupić jakieś figurki/gadżety związane z grą Heroes?

@Down:

Crix - można prosić o jakiś link odsyłający, żeby chociaż zdjęcia zobaczyć?:)

Edytowano przez DjAndzia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest nawet z unboxingiem - widziałem swego czasu tylko jeden, nagrany przez gimbusa a więc mało rzeczowy i w porażająco niskiej jakości. To edycja wydana tylko i wyłącznie w PL co utrudnia sprawę. Dlatego miło byłoby by Yaper ktoś z forum nakręcił stosowny materiał.

Edit.

@Crix

Zdjęcia w HD są dostępne chociażby u mnie w profilu, nie zmienia to jednak faktu że przydałby się konkretny unboxing bo takowego nie ma w ogóle.

Edytowano przez bleub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już kupię kamerę HD to nagram na pewno. Na razie jednak zawiesiłem działalność... Nie opłaca mi się nagrywać filmów w niskiej jakości.

Elementy jednak pokazywałem dosyć dokładnie na swoim forumowym blogu.

Obecnie widzę, że nie mam obecnie lepszych zdjęć...

http://imageshack.us/photo/my-images/42/hkws.jpg/

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recenzja jak najbardziej konkretna, szczególnie podoba mi się przemawiająca na plus ilość zdjęć oraz porównanie do innej EK z tej samej kategorii ,,wagowej" ;).

Hmm, ciekawe komu to obiecywałeś, bo nie mogę sobie przypomnieć... :trollface:

P.S. Jeśli wszystko pójdzie dobrze to nabędę pewną koszulkę i ES - o ile mnie pamięć nie myli to nikt na FA nie ma żadnej z nich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...