Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Niby mam zamówioną tą Join or Die, ale na 99% z niej zrezygnuję i zadowolę się samą Freedomką. Nie ma w niej nic niesamowitego, co podniosło by mi ciśnienie. W międzyczasie ujawniono figurkę Rathanhake:tona i to właśnie ją zamówię za zaoszczędzone pieniądze i jeszcze zostanie na waciki. A samo JoD stanieje pewnie po pół roku i wersja PC będzie do dostania za co najwyżej 99 zł. Nie ma się co napalać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaki kod? Z Kompanii Graczy? Chyba, że Empik daje na swoje gry jakieś kody rabatowe, o których nie słyszałem...

Jakoś do edycji "Join Or DIe" Assassin's Creed III mnie nie ciągnie - wystarczy mi złożony pre-order na "The Freedom Edition".

[DOPISEK]

No właśnie, on tak sformułował pytanie, że za bardzo nie wiadomo o co chodzi :trollface: .

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może źle zrozumiałem ale mu chyba chodzi o te pre-ordery, które można kupić w Empiku za 20 zł

Join or Die nie zachwyca ale pudełko i medal klimatyczne. Jak cena zejdzie poniżej 100 zł to czemu nie. Jedynie co to szkoda, że zarówno w JoD i Freedom Edition dodany jest ten sam dziennik Jerzego Waszyngtona.

Odnośnie kodów do Empika. Orientujecie się może ( może ktoś z nich korzystał ) czy kupony z Paybacka na 10 % zniżkę, przy osobistym płaceniu przy odbiorze w salonie Empiku są respektowane ?

Edytowano przez Orchi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronach Gram.pl i 3 Kropki ruszyły pre-ordery na Symulator Farmy 2013 wraz z modelem traktora. Niedużym, ale zawsze. Ceny nie odstraszają, a traktorki się różnią, więc podam (dla zainteresowanych) dwa linki:

- Gram.pl (gra + model Deutz-Fahr): http://www.gram.pl/s..._campaign=sklep .

- 3 Kropki (gra + model Massey Ferguson): http://www.3kropki.p...raktora-pc.html .

Ta gra, to dla mnie pozycja obowiązkowa trollface.gif .

Edytowano przez Wuwu1978
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem to na szybko... W empiku można kupić preordera na AC3 i dostaję się kod rabatowy, na dowolną edycje i moje pytanie brzmi. Jak ten kod działa? Czy to mogę wykorzystać na już zamówioną grę?

Chodzi o to, że zamawiając preordera nic nie tracę a zyskuję dodatkowe DLC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyleciałem z tym pytaniem o Ek Guild Wars 2, bo jakoś na początku tego tygodnia wypatrzyłem dwie sztuki na allegro - też za 7 stówek. Zastanawiające, że nie dokoptowali wyższej ceny.

Tymczasem, jaram się i walczę z zakupem tego:

http://allegro.pl/metal-gear-solid-hd-collection-limited-edition-ps3-i2615617926.html

Mega pudło zbiorcze, utrzymane w ślicznej kolorystyce (z równie pięknym artem), tak samo cudny steelbook, opasły artbook i naprawdę klimatyczny t-shirt. Jara mnie tu absolutnie wszystko, a mimo to walczę - cena tak jakby zaporowa i wywalona nieco z czapy. Dusza fana MGS każe mi jednak dokonać zakupu....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam coś dla zainteresowanych:

http://allegro.pl/diablo-iii-edycja-kolekcjonerska-stan-idealny-i2617898745.html

Może ktoś się skusi?

@UP

Chm... Cena wysoka, zawartość raczej biedna. Chociaż zważając na to, że to na PS3 to by było warto kupić - jeśli się ma konsolę :D

A jak nie to przynajmniej to:

http://allegro.pl/guild-wars-2-edycja-kolekcjonerska-i2605924188.html

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hellspawn

Na 100% widywałem aukcję z edycją X360 za nieco ponad 200zł, uzbrój się w cierpliwość i obserwuj oferty.

@Crix

(o Diablo 3) Gdyby wszystkie elementy były w folii to można by się zainteresować, tak to raczej marna okazja ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszny wysyp kolekcjonerek Guild Wars 2 się zrobił na Allegro.

Powiedzcie mi, czy kompletna kolekcjonerka Dead Island, bez gry jest warta 80 zł ? Samą grę mam na konsolę, więc brak gry nie sprawia tu problemu. Pytanie czy same dodatki są warte tej ceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim odczuciu nie, warto jednak zaznaczyć że kolekcjonerka ta jest dosyć trudno dostępna i przez sam fakt jej rzadkości cenowo nówki oscylują w granicy 200zł za egzemplarz. Dodatki jakie są każdy widzi, sam musisz odpowiedzieć sobie na pytanie czy cały ten stuff wart jest wydania 80zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bleub

Dzięki za cynk stary - feler w tym, że zakupiłem nie tak dawno HD Collection na Vitę - marzyłoby mi się przenoszenie save'ów ;)

No i proszę bardzo, EK Diabolo Czy w nie-tak-odstraszającej cenie. Nie jara mnie jednak ta gra za grosz, nie wiem, co ze mną jest.

@Up - za 80 zł, bez gry? Powiem ci szczerze, z perspektywy czasu - olałbym. Gadżetów dużo, ale ilość, w tym przypadku, nie przekłada się na jakość. Momentami powiewa wręcz tandetą - z grą rarytas, bez gry - nie koniecznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja Ci powiem Orchi że wziąłbym za 80 PLN tę EK DI gdybym nie miał,

gadżety może i nie najlepszej jakości ale EK dość unikalna jak napisał bleub

ciekawostka

http://www.ebay.co.uk/itm/Arc-Lad-Collection-Sony-PlayStation-1-NTSC-US-/261092664188?_trksid=p4340.m1982&_trkparms=aid%3D555001%26algo%3DPW.CURRENT%26ao%3D1%26asc%3D29%26meid%3D1904976366729212447%26pid%3D100009%26prg%3D1013%26rk%3D5%26

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow. W życiu bym nie pomyślał, że za tak zwanych "starych czasów" produkowano jakieś, nazwijmy to, grubsze kolekcjonerki. Chociaż mój pogląd oparty jest jedynie na przelotnej przygodzie z "EK" pierwszego Gran Turismo i, o ile mnie pamięć nie myli, pierwszego (a może drugiego?) Silent Hilla - więc w sumie niewiele jest wart ;) Że też ludzie takie rzeczy sprzedają...Mam nadzieję, że nigdy nie znajdę się w sytuacji, w której będę zmuszony opychać swoje EK - to tak, jakbym sprzedawał część siebie, serce po kawałku wyrywał, duszy się stopniowo pozbawiał :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"EK" pierwszego Gran Turismo

Wat? Coś takiego istnieje? Swoją drogą jestem w trakcie zbierania wszystkich odsłon i wszystkich wydań właśnie tych dwóch serii, które w swoich ostatnich wymieniłeś - Gran Turismo i Metal Gear. O ile w przypadku sagi Kojimy mam już prawie wszystko (brakuje mi Twin Snakes z GC, wersji z Gameboya i paru japońskich wydań) to przy Gran Turismo czeka mnie jeszcze sporo inwestycji i o istnieniu specjalnego wydania GT1 nie słyszałem. ;p

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hellspawn,

Wstrzymaj się jeszcze z zakupem tej kolekcjonerki MGS, bo widywałem także i wersję na konsolę Sony po znacznie niższych cenach. Sprzedawca ewidentnie zawyża jej wartość. Spokojnie można to wyrwać za 250-280 złociszy polskich. Cierpliwość jest cnotą :)

Czy zawartość EK Dead Island bez samej gry jest warta 80 zł? Powiem tak - taka stawka to optymalna cena za ten stuff, a to tylko z racji unikatowości samego wydania, bo gdyby z dostępnością było łatwo to dałbym za ten pakiet max 50 zł.

Przeczekajcie ten hype na EK Guild Wars 2, a ludzie zmiękną i wystawią za 600, a może nawet i 550 zł :) Trzeba ich wziąć na wyczekanie.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to są właśnie uroki zbierania stellboków... Jeśli nie dostajemy ich u siebie to się nie opłacają. Ceny są stanowczo za bardzo zaporowe. Mało kto by dał ponad 100 zł za samo pudełko na grę. Za granicą to już inna sprawa... Nie wspominając już o tym, jak to się im opłaca kupować od nas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie zerknąłem na muve i...

przeżyłem szok

a właściwie 2 - jeden duży a drugi mniejszy

1. Patrząc na ceny obu "ekskluzywnych" edycji Hitmana to wychodzi że za "winylową figurkę" wołają sobie 200 PLN - no bez jaj - to z AC figurki ślicznie zrobione czy ten "Kozak" za 100 sprzedają a tu za taki shit tyle kasy?!

2. http://sklep.muve.pl...pis-szczegolowy

tu najbardziej wzruszył mnie "unikatowy KABEL"

nie no sory Panowie (a zwłaszcza Panie) ale szczerze powiedziawszy to aż się rzygać chce patrząc jak absurdalnych chwytów imają się dystrybutorzy żeby wyrwać od graczy dodatkowych kilka(set) PLNów

dlatego mówmy stanowcze NIE naciągaczom :)

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Ale co by nie było to jednak za ponad 600 PLN dostajesz grę i prawdziwą gitarę. Może by jednak warto było się zastanowić jeśli ktoś chciałby uczyć się grać? Oczywiście najpierw poczekałbym na recke w CDA napisaną przez kogoś kto grać na gitarze już umie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. http://sklep.muve.pl...pis-szczegolowy

tu najbardziej wzruszył mnie "unikatowy KABEL"

To podłącz w takim razie gitarę pod USB :> Widziałeś kiedyś gdzieś takie coś? Nie? No właśnie...to podłącz w takim razie gitarę pod kartę muzyczną...jak duże masz opóźnienie, jak bardzo musisz dźwięk podbijać? To jest unikatowy kabel bo nie ma drugiego takiego na świecie :>

Kupiłem Mroczną Edycję ale jeszcze nie odebrałem. Z jednej strony te 150zł to nie pieniądz...ale z drugiej...Wieśka przeszedłem na piecu i się zastanawiam czy warto w takim razie płacić 150zł za pudło i medalion?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekko przyofftopujemy - myk z tym kabelkiem jest taki iż dzięki niemu możemy podłączyć pod PC lub konsolę niemal dowolną gitarę elektryczną. Sam z pewnością nie ładowałbym się w bundle z gitarą (o wątpliwej jakości), system odczytywaniu sygnału przez grę również jest póki co jedną wielką niewiadomą.

I co najciekawsze, powyższy zestaw w wersji PC stoi w Empiku ponad 50zł taniej - w przedsprzedaży za 595zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...