Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

lobo: naprawdę nie rozumiem. Nie lepiej kupić za 100zł lub 150zł jak EK Bioshocka 2? :> :>

Co do sprzedawców: od prawie 2 lat molestuję takiego jednego na allegro. Ma Sim City 2000, które chcę mieć właśnie do kolekcji. Najpierw wystawił za 100zł. Zaproponowałem 50zł. Teraz, po prawie 2 latach wisi za 59...i dalej nie chce zejść. Co mnie o tyle dziwi, że już miałby sprzedane. A tak, dopóki nie pojawi się mega maniak (a się nie zapowiada) ja będę czekał. No chyba, że trafi się okazja jak Colin McRae 2 od Bleuba :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ lobo1985 - proponuję - dla wspólnego dobra wyedytować ten post i nie pisać "kupilbym EK GTA, ale za max 2000 zl, niewazne co dadzą" albo cos w tym stylu, bo na 101% ten temat śledzą ludzie od Cenegi* czy handlarze alledrogo (i nie tylko) i tylko czyhają na takie posty. Serio. Ja rozumiem wszystko, tylko potem to odbiera szansę ludziom, którzy mają mniej środków.

* to jest normalna polityka firm wydawniczych. Mają odpowiednich ludzi do zbierania info po forach i nie tylko i nie wierzę, że tego tematu nie przeglądają.

Edytowano przez Prometheus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą gdzieś tutaj pojawiło się wtrącenie o EK Bioshock Infinite. Jeżeli nie przegną z ceną powyżej 200 zł to będę kupował smile_prosty.gif Nieważne co tam będzie smile_prosty.gif

Jakiś czas temu wysłałem na Twitterze do Kena Levine z Irrational Games (mam go w śledzonych :trollface:) zapytanie, o ewentualną kolekcjonerkę BioShock: Infinite. Niestety bez odzewu...

A tak liczyłem na jakąś informację o figurce Elizabeth :trollface:. Jeżeli takowa się znajdzie w tym wydaniu, to zerwę ze swoją zasadą niezrywania folii z pudełek i zerwę folię... Dla Elizabeth :trollface: .

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem część gości i zalogowanych użytkowników to wyznaczeni pracownicy od Cenegi(|ChcePieniędzy"). Chcą sprawdzić czy cena którą podali za tą EK Borderlands utrzyma się. Patrząc na waszą rozmowę uważam ,że jedynie najbardziej zamożnych będzie na to stać. Reszta może zapomnieć i żyć marzeniami. Mnie tym odrzucili i nie zamierzam im więcej wykładać gotówki do czasu, aż opamiętają się i zrozumieją że tak naprawdę to "KLIENT NASZ PAN" - i ma władzę nad ty co kupuje za konkretnie niską lub adekwatną cenę do jakości, a nie daje się manipulować prostackimi sztuczkami "marketingu".

Co ilustruje moje skojażenie: Czyli skończył nam się nakład - Poczekacie? Napewno to zrobicie(Czarna mas wszystko łyknie).

I wciskają kolosalne sumy, myśląc iż zaakceptujemy to dająć zarobić "prezesowi" na nowy sportowy samochód.

W mojej opinii są NIEROBAMI myślącymi wyłącznie o swoich 4 LITERACH. W ramach takich zagrywek od Cenegi z Borderlands 2, po informacji iż za kilka lat będzie JEDYNYM dystrybutorem gier w Polsce, nie kupie już od nich ani jednej gry. Protest o małym zasięgu ,a jednostkowo stracą niewiele,ale leprze takie postępowanie niż zgadzanie się na własne popychanie i akceptacje bajońskich sum. I zamiast zyskiwać pieniądze i szacunek, tracą go w moich oczasch. Wairygodność i zaufanie legło. A zamierzałem już kupić kilka pozycji z Pomarańczowej kolekcji klasyki, po priorytetowych zakupach.

Początkowo to ignorowałem, ale po tym co tu napisano musiałem to napisać. I żeby Cenega odbudowała w moich oczach szacunek musiałaby: Przedstawić filmik z unboxingiem EK Borderlands 2 ,który to pokazałby z czego zostało wykonane pudło zbiorcze. Kolejną rzeczą to przestanie być aż tak chciwi na pieniądze, ponieważ mnie troszkę to wydanie zainteresowało ale po podaniu ceny, odrzucili mnie.Może to dla Cenegi i większości z was, nic nie będzie znaczyło ale "Każdy sobie rzepkę skrobie" i "zbiera swoje żniwa, po siewach".

@matrix312 Kupiłem również - chyba z tej samej aukcji;> Również nie żałuje,a gra naradzie czeka.Jeszcze nie zagrałem i nie sugeruje się zawodzeniem innych. Sam się przekonam czy jakością nie powala,czy też zasługuje na większą uwagę. Plecak ogólnie bardzo ciekawy ale nadaje się na swobodne wycieczki. A połaczenie artbooka z

szufladką na DVD, jeszcze z czymś taki się nie spotkałem. Aż z początku sądziłem że sprzedawca mnie oszukał i nie dołączył do zestawu same gry ;]. Ogólnie bardzo oryginalne i nie docenione EK.

Edytowano przez SasWickas
  • Upvote 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twórcy gier i odpisywanie? Nie żartuj Wuwu tongue_prosty.gif. Sam musiałem 4 razi pisać do THQ w sprawie dostępności EK Darksiders 2 w Polsce, by odpisali. A odpowiedź brzmiała: ,,Thank you for reaching out. Allow us to look into this with our shop Manager and will get back to you soon'' To ,,soon'' trwa już 21 dni pokerglass.png.

http://allegro.pl/afterfall-insanity-edycja-kolekcjonerska-pc-pl-i2527719670.html

Sam kupiłem za podobną kwotę i jestem zadowolony. Polecam i zachęcam :)

Edytowano przez matrix312
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ DjAndzia: Niomn, edycja bardzo konkretna, lubię grube, twardo oprawione artbooki. Pieczęć to jeden z bardziej pomysłowych dodatków, z jakimi spotkałem się w EK. Soundtrack, karty i ciekawe opakowanie również w mojej opinii są ,,in plus''. Dwa pytania: za ile ją nabyłaś i ile stron ma artbook?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Prometheus

to ja dla równowagi żeby pracownicy cenegi cdp i innych sobie za dużo nie myśleli :)

w najbliższym czasie nie widzę EK za którą mógłbym dać więcej niż 200-250 PLN na premierze

dziękuję za uwagę

Nawet za GW 2? Are u kidding?

Ja też wezmę Infinite EK za "prawie każde pieniądze". A dlaczego prawie? A no dlatego, że nie zamierzam płacić za edycję składającą się tylko z jakichś cyfrowych dodatków i stellbooka dodatkowych pieniędzy. Jeśli jednak będzie to pełnoprawna EK na poziomie wcześniejszych lub wyższym to na 1000% kupię i to bez zastanowienia.

Co do figurki Elisabeth to fajnie jak by była wykonana tak jak figurka głównej bohaterki Witchblade. Miała ona miękką klatkę piersiową, przez co efekt był super - w dotyku :D Jeśli ktoś nie wie o jaką postać chodzi to mogę gdzieś przy okazji dać zdjęcie.

@DOWN

Śmiałe słowa. Udowodnij. Jak widzę jeszcze nie wiesz co planuję. Powiem, że na pewno możesz się spodziewać zdjęć w CDA :D

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DjAndzia: Edycja naprawdę fajna (tak samo jak opis i zdjęcia). Ja, jako fan całego uniwersum Warhammera 40k (powiedziałbym, że jestem większym fanatykiem tego uniwersum, niż CriX RE biggrin_prosty.gif) powinienem mieć obowiązkowo tą edycją w swojej kolekcji, tyle, że...samą grę już posiadam, w dodatku jest co najmniej średnia. Abstrahując od gameplayu, to z kanonem uniwersum się średnio trzyma, co już trudno wybaczyć, jeśli gra jest kierowana do fanów.

Edytowano przez Dedexus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matrix312 - dokładnie 92zł. Niestety artbook nie ma numerowanych stron..:| Przeliczyłam i wyszło 112 stron, mam nadzieję że nie sklejone były żadne kartki biggrin_prosty.gif

Dedexus - grę zawsze możesz wymienić na jakaś inną. EK stoi w dość niskiej cenie, ja jakaś fanka tej gry nie jestem, ale zaryzykowałam i zakup oceniam jako udany biggrin_prosty.gif

P.S mogliście zostawić jakikolwiek ślad komentarza na blogu biggrin_prosty.gif

P.S.2. Dzięki matrix312 naprawdę niezły :D

Edytowano przez DjAndzia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, gdyby nie to, że nie jestem zbyt wielkim wielbicielem uniwersum Warhammera, to bardzo chętnie skusiłbym się na ową EK. Hmm, myślę, że warto trochę pograć, bo a nóż widelec gra mi podpasuje i z czystym sumieniem będę mógł kupić EK, bo jest świetna jak za takie pieniądze. W jakim sklepie ją nabyłaś, Andziu? ;)

P.S. Od 35 minut mogę grać w gry z PEGI 12. Jeszcze 6 lat i będę mógł grać w Wiedźmina :>:trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DjAndzia

Tak, Twoja prezentacja tylko utwierdziła mnie w przekonaniu by... poczekać z zakupem :trollface: Bardzo zaintrygowała mnie ta pieczęć ale artbook to tylko 112 stron i grafiki w nim, zgodnie z tym co napisałaś nie powalają. Nie ma na tą edycję kolekcjonerską dużego hype więc mam nadzieję że za miesiąc, może dwa wciąż będzie dostępna.

@EK Bioshock Infinite

Dla mnie przymusowo musi być artbook. Podniebne miasto to idealny podkład na świetny artbook. Liczę również na równie zaskakujące i mocno klimatycznie gadżety jak te wrzucone do kolekcjonerki dwójki. Jeśli utrzymają poziom to mają moją kaskę :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matrix312: Dokładnie tutaj: http://www.ultima.pl/warhammer_40k_space_marine_pl_edycja_kolekcjonerska/i10631/ :)

Bleub: Jeśli chodzi o artbook to akurat mnie grafiki nie pociągnęły oceniam je na 4/6. Jeśli chodzi o pieczęć to jest duże zaskoczenie myślałam że to będzie jakieś plastikowe tandeciarstwo, ale jest o wiele lepiej:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena na PC baaardzo, ale to bardzo dobra. Tym razem, drodzy szpiedzy możecie przekazać dobre informacje szefostwu :trollface:.

Szkoda, że już nie ma :/ Może kupię na XBOX'a lub PS3 i odsprzedam grę i kupię na PC. Choć wyjdzie drożej 30 zł, to myślę, że takie ceny są w pełni akceptowalne, ba, nawet świetne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak niska cena jest naprawdę dużym zaskoczeniem dla mnie. Szczególnie, że kolekcjonerka całkiem fajna (szczególnie za taką cenę). Niestety, sama gra mnie całkowicie nie interesuje (nawet nie wiem co to jest, jakiś rpg? Może h'ns?), więc za bardzo owa informacja mnie nie zainteresowała. Zaś dla fanów, zapewne wyda się niezwykle ważna wink_prosty.gif. Co do samej EK, to strasznie mi przypomina EK Arkham City.

Edytowano przez Dedexus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupione. 330 (EK PS3) - 230 (gra PS3 + DLC z EK) = 100 zł. Straciłem dychę względem wersji PC, ale i tak się cieszę. Już nastawiłem się na ,,Okej gaj, nie będzie w Polsce, dobra''. A tu miła niespodzianka. Grę na PC kupię później po niższej cenie, bo teraz raczej nie pogram zbyt komfortowo :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, co sądzicie o Damage Inc.: Pacific Squadron World War II - Collector's Edition w wersji na konsolę Xbox 360? "Latadełko" z czasów II wojny światowej, na screenach prezentuje się całkiem nieźle, tylko ta cena... 380 zł nawet z joystickiem, to według mnie troszkę za dużo. A może się mylę?

Link: http://sklep.muve.pl/xbox-360/symulatory/damage-inc-pacific-squadron-wwii-x360-edycja-kolekcjonerska-joystick/5487#opis-szczegolowy .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wuwu: Jestem mniej więcej obeznany w kontrolerach (chodzi mi tu głównie o joysticki) i to raczej nie jest tyle warte. Pewnie nie jest to kompletna "chińszczyzna", a coś w miarę porządnego, ale za tą cenę możesz mieć Saitek Joystick Flight Control System X52[, a jeśli trochę dołożysz to Saitek Pro Flight Yoke System który był wzorowany na jednej z awionetek Cessny, o ile mnie pamięć nie myli. Za 126 złotych możesz mieć już Logitech Wingman Attack, czyli jeden z najlepszych joysticków tej firmy, jak i tych które ujrzał świat jeśli chodzi o cena/jakość. Mi się niestety zniszczył, przez co muszę latać na Wingman 2 (a ten ma niezbyt dobry drążek, łatwy do uszkodzenia po dwu letniej eksploatacji), ale to już inna historia. Reasumując, odliczając cenę gry od tej kolekcjonerki będzie nas stać spokojnie na dobry joystick, nawet Logitech Cordless Freedom, który jest niezwykle dobry i precyzyjny (innymi słowy, kolekcjonerka się nie opłaca). Teraz zauważyłem, że, aż nadto się rozpisałem...

Edytowano przez Dedexus
  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...