Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

@Yaper

Przyjacielu, ja niczego nie pomyliłem. Jak na razie żaden sklep mnie nie zawiódł - czy to Ultima, Muve czy Gram.pl.

Co do znajomości to jak na razie mam tylko w jednym. To że dostałem gadżety z jeszcze innego sklepu to już inna sprawa.

Tego Heroes VI EK to wyślijcie żeby wam wymienili lub niech zwracają kasę - oczywiście najpierw to z nimi ustalcie. Jest naruszenie zawartości i niezgodność z opisem - można się o to procesować, i wy byście wygrali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że Heroes VI bywa wadliwy, jak pamiętacie co niektórzy również dostałam wadliwy towar, gdzie w środku były dziury na wkładce, orazu uszkodzenia boxu. Nie ma co reklamować i jeszcze raz reklamować, kupujesz nową rzecz to taką chcesz dostać i tyle.

A teraz coś z inengo tematu do ile się opłaca wziąść " STAR WARS THE OLD REPUBLIC KOLEKCJONERSKA"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, w dniu premiery kosztowała ona 450zł, bywały jednak aukcje gdzie takowa kolekcjonerka schodziła za nieco ponad 200zł i to jest imho jej "realna" wartość. Sprawdza się jednak tutaj starusieńskie stwierdzenie że EK jest warta tyle ile jesteś w stanie za nią zapłacić :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DjAndzia,

Opłacać się opłaca, pytanie tylko: za ile. Ja swój nowy egzemplarz zdobyłem za 320 zł i to była w miarę dobra cena za ten zestaw. Jeśli kupujesz EK używaną, czyli tak na dobrą sprawę bez klucza do gry, to odlicz te 100 zł. 200-250 zł w takiej sytuacji będzie ceną wartą polecenia. Zwróć uwagę, że owa EK zawiera bogatą figurkę wartą co najmniej 150 zł (wykonana z metalu, a nie ultra lekkiego plastiku).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam okazję Star Wars kupić za 250zł nówkę w folii z PL dystybucji. I myśle czy wziaść, ogladałam na YT i figurka naprawde nieżle się prezentuje.

@Jacekw123: Nadal czekam na realizację. Planowaną datę wysyłki mam na 18.06.2012. Z tego co widzę w zamówieniu czkeam na jedną grę na PS3. Natomiast drugą grę juz jest dla mnie odłożona i gotowa, wiec już brakuje tylko jednego elementu, jestem ciekawa czy go zdobędną, skoro cały czas wisi na ich stornie że jest dostępna. Jak tylko dostamę informację że coś jest do odbioru to natychmiast pojade i dam znaćsmile_prosty.gif

@Jacekw123: Właśnie też zamówiłam "Red Faction Armageddon. Edycja Specjalna (PC)" zobaczymy jak to będzie, tą grę już jak wspomniałam jest dla mnie, wiec wszytsko Tobie opisze i zdjęcia nawet zrobię:D

Edytowano przez DjAndzia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do was taką małą sprawę. Otóż od pewnego czasu pomagam pewnej osobie wejść w strefę kolekcjonerską. Zaczęło się od małej dyskusji kilka miesięcy temu dlaczego ja wybieram zazwyczaj kolekcjonerki, a nie zwykłe edycji i ostatecznie drugi rozmówca dał się lekko wciągnąć w kolekcjonerstwo. Oczywiście nie mówimy to o osobie która większość gier jako kolekcjonerki, a o osobie która raz na jakiś czas sobie na to może pozwoli, bo mimo wszystko, dalej brzmi mu w głowie argumentacja kilku innych osób, dlaczego nie warto brać kolekcjonerek. Ale problem jest trochę innej wagi. Otóż ta osoba poszukuje kolekcjonerki Assassin's Creed Brotherhood, a konkretnie Auditore Edition. Interesuje go cała zawartość, przy czym klucz może być wykorzystany, bo grę ma w wersji cyfrowej(sam klucz zakupił na Allegro). Dlatego jeśli ktoś z was, chciałby wspomóc rozwijającego się kolekcjonera i miałby na sprzedaż tę kolekcjonerkę, to pisać do mnie PW i może coś się uda załatwić.

Edytowano przez TTTr96
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ jacekw123

ES Warhammer 40k Space Marine jakby nie patrzeć w realu prezentuje się przyzwoicie. Duży, jakościowo dobry plakat. Hand Book... jedynie 20 stron, ale nie można narzekać. Najgorszym elementem jest torba. Która jest prosta i kiczowata. Pasek bez regulacji, grafika krzywo naniesiona, do tego na jej dole 5 linijek tektu o prawach własnościowych logo itp Zaś DLC były dostępne do marca.

Co do RF:Armageddon- koszulka 100% bawełna, jakościowo dobra, i dobry komiks. Ubogo, ale tu nie ma się czego przyczepić

Swoją drogą, od dawien dawna myślałem nad zakupem Homefront ES, Gra jest krótka dosyć, ale sam raczej bym zagrał z chęcią. Zaś nie wiem czy jeszcze 55 zł z KW dziś to nie za drogo. ( odnoszę się tu głównie do samej gry, bo edycja jest w miarę dobra ). Myślicie że przed zniknięciem jej z rynku, pojawią się znacznie tańsze oferty ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Imho ES Homefronta nie jest godna uwagi - latarka to chińska tandeta a i koszulka najlepszej jakości z pewnością nie będzie. Sama gra również nie porywa więc nie widzę sensu wydawania 6 dyszek na wątpliwej jakości grę i 2 nieporywające dodatki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fredos

Mnie w ES Warhammera najbardziej zależało na pseudo artbooku i torbie, ale skoro jest ona krzywa, a artbook 20 stron, to chyba sobie odpuszczę. Gra pewnie na steamie będzie tanio. Co do ES Armaggedona to na weltbild jest po 25zł, więc chyba nie ma sensu patrzeć na jakość, skoro i tak taniej, niż sama gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrócę jeszcze do tematu EK Heroes VI - ultima.

W moim przypadku EK dotarła do mnie bez żadnych uszkodzeń, poza tymi białymi plamkami w art booku. Nie występują na każdej stronie i nie ma ich wiele, ale wrażenie troszeczkę psują. W związku z tym chciałbym się dowiedzieć czy osoby, które kupiły tę edycję w innych miejscach też tak mają? Nie jest to dla mnie duży problem, ale nie wiem, komu dopisać mini minusa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś chciał zobaczyć wink_prosty.gif (chodzi o ES W40k: Space Marine )

http://img692.images.../dsc01387kx.jpg - Hand Book // spokojnie się mieści do DVD BOX (20 stron)

http://img26.imagesh.../dsc01388qj.jpg - Torba wink_prosty.gif

http://img855.images...3/dsc01389o.jpg - Tu widać że po lewej stronie do białego paska mamy 1,5 cm zaś po prawej stronie 2,2 cm, jak dla mnie się to już bardzo rzuca w oczy (w realu bardziej widać) ... no i te napisy.

@ bleub

Wstrzymam się z Homefront, może już kiedyś z czystej ciekawości za te 20 zł kupie, jak się gdzieś ta edycja pojawi. .jezyk1.gif

Edytowano przez fredos2001
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fredos

Dzięki, z Twoją pomocą zaoszczędzę 60zł. Nie podoba mi się zupełnie ta ES. Nie wierzmy wizualizacjom.

http://allegro.pl/tera-online-edycja-kolekcjonerska-pudelko-box-pl-i2402342802.html - może kogoś zainteresuje. Wydaje mi się, że kompletna. jak się mylę, to mnie poprawcie.

Edytowano przez jacekw123
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Nie "Ci wszyscy ludzie" a jedynie 3-4 osoby działające w tej chwili na allegro i mające w ofercie coś takiego. Wiadomym jest że coś się musi dziać z tymi pudełkami po tym jak część osób kupi sobie w internecie sam klucz cd-key. Ktoś ma kontakty i takowe pudła przechwyca po czym sprzedaje na alledrogo. Oferta jak najbardziej godna zainteresowania, sam mam tą aukcję już od paru dni wrzuconą do obserwowanych i choćby dla samego artbooka w twardej oprawie byłbym skłonny taką kolekcjonerkę wziąć, brak kasy skutecznie oddala mnie jednak do jej zakupu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kolegi manyaka nie znacie? :trollface: Gość specjalizuje się w sprzedaży pudełek bez kluczy, świetna sprawa dla kolekcjonerów, jak i osób, które kupiły grę na Steamie / Originie i chcą pudełko do kompletu. TERĘ to też dosięgnęło, nawet bym kupił, ale mam ochotę kiedyś sprawdzić samą grę, więc o ile nie będzie problemów z zakupem to wezmę zafoliowaną kolekcjonerkę i nacieszę się cyfrowymi bonusami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy ktoś już o tym mówił, ale na angielskim Amazonie można już składać pre-ordery na Borderlands 2 - Deluxe Vault Hunter's Collector's Edition: http://www.amazon.co.uk/Borderlands-Vault-Hunters-Edition-DVD/dp/B0085R05LY/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1339862064&sr=8-2.

Cena wynosi 45 funtów, czyli niecałe 240 zł, a wysyłka do Polski jest darmowa. Ktoś się spotkał z jakimiś ofertami polskich sklepów, co by porównać sobie oferty?

Wiem, wiem... prawdziwi hardcoreowcy czekają na wersję z walizeczką :trollface: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...