Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

:trollface:

Mam ofertę kupna zestawu: mousepad z W1 + kości, o których wspomniał Marek za... ok. 120 złociszy. Targu dobiję pod koniec czerwca. Zgadnijcie z jakiego źródła? Założyłem ostatnio temat, w którym napisałem, że poszukuję Wiedźminowych gadżetów, aż tu nagle przychodzi PW z informacją o tych przedmiotach. Jestem wniebowzięty.

Prócz tego pod koniec czerwca pojawi się też u mnie Big - Box Wrót Baldura II w stanie idealnym. Pozdrowienia dla bleuba :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna oferta z empik. Nie tak ciekawa jak poprzednie ale mimo wszystko warta uwagi. EK AC:R za 107 zł. Niby bez żadnej rewelacji ale na allegro jest po ok 110 plus wysyłka ok 20 zł (oczywiście mowa o kurierze). A w empiku mamy za 107 i albo dostawa do salonu za free albo uczciwe 10 zł kuriera. Ciekawi również cena sugerowana a mianowicie 120 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe rzeczy dzieja sie ostatnio na empiku. Czyzby wreszcie zrozumieli, ze ich ceny w porownaniu do takiego np. MediaMarkt czy sklepow internetowych nie jest atrakcyjna? Szkoda tylko, ze nigdzie nie moge znalezc AC:R Animus Edition... :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy zauważyliście, ale na stronie empiku jest też Batman AC na Xboxa, po dość okazyjnej cenie 165 zł, podobna oferta jest na ultimie. Co ciekawe, w obecnej sytuacji, wersja na PC jest droższa od konsolowej (ok. 200 zł) i nie ma jej w właściwie żadnym dużym sklepie internetowym. Z coraz większym żalem wspominam ofertę na muve za 50 zł :rolleyes: .

@2Down

Dla mnie te kości nie umywają się do tych z kolekcjonerki W2.

Edytowano przez Rafi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem ten sklep !

http://www.thediceshoponline.com/dice/5026...WITCHER-D6-Dice

Widział ktoś kiedyś na oczy rosyjską kolekcjonerkę Wiedzmina ? Na wiki widziałem fotkę i dawali w niej fajną skórzaną torbę.

Edit.

3,5 funciaka za sztukę ? Jeśli tak to przesadziłem z tym hurtem ;)

I chyba zostało 37 sztuk, bo więcej nie wchodzi.

Edytowano przez eldorado2009
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kości są nad wyraz słabe. Natomiast te z kolekcjonerki Wiedźmina 2 to już majstersztyk, też produkcji polskiego Q Workshop, ale z prawdziwego zdarzenia: żłobienia, symbole jak w grze, ładnie ozdobione.

Mam ofertę kupna zestawu: mousepad z W1 + kości, o których wspomniał Marek za... ok. 120 złociszy

Jak dla mnie to czterech liter nie urywa ta oferta, ale jeśliś zadowolony, to czemu nie. Jeżeli chodzi o gadżety wszelakie, to ja ostatnio zainteresowałem się artbookami i jeden z uniwersum ME mam nawet na sprzedaż w okazyjnej cenie (jakby co, zapraszam do stosownego tematu). To jest porządny artbook, nie to co te ochłapy z kolekcjonerek ME, które ilością stron, wielkością i jakością papieru są daleko hen. Dlatego na dzień dzisiejszy nie wiem, czy EK ME3 bym kupił. Ta książeczka to cienizna, bez steelboka bym przeżył, tyle, że jeszcze dochodzą do tego jakieś drobnostki typu DLC (rzecz zbędna na ogół), komiks itp.

@ DOWN - no to ja mam za połowę tej kwoty jeden do odstąpienia. :)

Edytowano przez Prometheus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kości faktycznie słabe, no i jeszcze ta cena... :wacko:

@Prometheus: może ogółem te gadżety nie są tyle warte, ale zwróć uwagę na ich unikatowość i na to, że jestem fanem Wieśka.

Ten artbook z ME to całkiem fajna rzecz, widziałem kilka zdjęć. Ale ceny na allegro dobijają. Nie ma taniej niż po 2 stówy za sztukę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marek79 : Dzięki, rozważę tą opcje:)

Co do wersji twierdza 3 to za 20zl można byłoby wziąć:D I zapewne nikt się na nią teraz nie rzuci, za 50zł można lepsze rzeczy wychaczyć na promocji, lub dolożyc i coś lepszego zakupić:) Mogli by dać Batmana na Muve:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wziąłem Twierdze

wziąłbym i to ale to by pół pensji poszło więc odpuściłem (zresztą przy 1/3 tego co wyszło na koniec wiedziałem że odpadam :))

http://www.ebay.co.uk/itm/140756672002?ssP...utorefresh=true

no i ta liczba licytujących

@jacek123

no nadal trochę drogo ale już można pomyśleć nad wzięciem

a Wiesiek z wisiorkiem tak jak piszesz kupiony :)

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Men of war niezbyt mnie ciekawi, ale za, powiedzmy, około 50 zł mógłbym taki zestawik przygarnąć :P

Nowy asasyn JoDE w empiku już zamówiony, tak samo jak EK revelations. Ale tej drugiej chyba nie odbiore - zamówiłem sobie na ultime edycję Animus na PS3. Ta encyklopedia wygląda zachęcająco, szczególnie w porównaniu z artbookiem znajdującym się w zwykłej EK. Oby tylko była w magazynie :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie ciesze z nawiazania znajomosci z amerykanskim redaktorem piszacym do jednego z tamtejszych magazynow poswieconych PS3. Chociaz zajmuje sie glownie tematyka konsolowa, to jednoczesnie czesto bierze udzial w roznych eventach growych obejmujacych takze Xklocka i PC. Chociaz zakupu kolekcjonerki Skyrim nie planowalem, to w sobote dostalem od niego bardzo atrakcyjna cenowo propozycje, ktorej odrzucenie byloby wrecz grzechem. I w ten sposob udalo mi sie zdobyc kolekcjonerskie wydanie najnowszej odslony serii The Elder Scrolls. A to oznacza, ze kolejny update kolekcji bede musial rozszerzyc o ten wlasnie tytul. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoż, iż to mój pierwszy post w tym temacie (zapalony kolekcjoner ze mnie marny - mało pieniędzy) to za to mogę się pochwalić kupioną kolekcjonerka Neverwinter Nights. Za śmieszne pieniądze - 22 zł. Przyjdzie paczka to chętnie porobie zdjęcia ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Siemka. Też się cieszę z powrotu.

Widzieliście moje unboxingi, czy mam dać linki dla tych co nie widzieli?

Obecnie najbardziej mnie smuci przesunięcie premiery Bioshocka Infinite - liczyłem na super EK.

AS 3 - EK z figurką zamówiona - Empik naprawdę ostatnio pokazuje klasę.

Guild Wars 2 - EK zamówiona - udało się ostatnią sztukę. Pre-purchase już mam w domu więc EK będzie na 100% u mnie. Aż się nie mogę doczekać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też złożyłem zamówienie na Freedom Edition AC3, ale wciąż waham się pomiędzy tym a Join or Die. Trochę drogawo, nie ma medalionu, a jakimś wielkim fanem figurek nie jestem. Z drugiej strony jest ten dziennik Waszyngtona i steelbook. Mam czas do października, wtedy zrezygnuję albo w gramie albo w Empiku.

EDIT/ Dziennik jest w obu, więc skłaniam się bardziej ku Join or Die. Zależnie od tego ile będę miał pieniędzy w październiku anuluję któreś zamówienie.

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CriX, witam ponownie na forum! Minęło tyle czasu, że aż straciłem rachubę. To teraz karuzela postów zostanie rozhulana, tak jak obiecałeś? :>

Małe cuda się zdarzają! Przed momentem pojawiła się znowu Biała Edycja Kolekcjonerska drugiego Assassina w Empiku i z miejsca sobie zaklepałem. Po złożeniu mojego zamówienia można było nadal kupować, ale przed momentem patrzę i znowu niedostępna. :trollface: Czas realizacji 3 dni, więc wysyłka dopiero w czwartek, ale i tak jestem kontent, bo od dwóch lat plułem sobie w brodę, że ominęła mnie ona w premierowej cenie, a tutaj dostanę ją za 1/3 ceny premierowej, do tego nową.

BTW: W ostatnich tygodniach moja kolekcja mocno obrosła w fajne rzeczy. Postram się niedługo zrobić jakieś zdjęcia jeśli będzie na to zainteresowanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...