Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Ostatnio się zastanawiałem właśnie nad Might & Magic: Heroes 1-6 Complete. Ale jeszcze się wstrzymam. ( i tak brak wolnych środków :tongue: )

Jedyne info w sieci jest o 3 płytach. Nic więcej, jeszcze instrukcja i pewnie tyle. W tej cenie zapewne to będzie wszystko. Ale nie znaczy to że zakup tej edycji jest nie opłacalny. :tongue:

Ciekawi mnie jak to wygląda. Czy jest to jakiś większy DVD BOX, czy też tekturowe wdzianko na 3 pudełka DVD BOX ( bo na duży karton, raczej nie wygląda :laugh: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lunatyx: A czy to przypadkiem nie będzie to standardowe pudełko od ubisoftu w którym były wydawane wszystkie te "tęczowe" (czarna, niebieskie i czerwona) serie? Bo do złudzenia takie przypomina, tylko, że bez tego paska z góry pudełka. W takim wypadku będą to płyty (tutaj, zdam się na wasze informacje, że będą one 3) i grubsza lub cieńsza instrukcja (zależne od samej gry).

Mam jeszcze takie pytanie dotyczące EK Risena 2. Jak myślicie, będzie ona jeszcze dostępna po premierze? Bo obecnie nie mam funduszy na zafundowanie sobie jej, a nie przeczę, z chęcią zawitałbym ją na moim biurku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że EK 'Risena 2' starczy dla każdego. Nie spodziewam się szybkiego wyprzedania wszystkich egzemplarzy nawet do końca roku. Gdyby nie to, że jest to jedna z najważniejszych dla mnie gier tego roku, w którą wręcz pragnę zagrać od razu, to z zakupem poczekałbym jeszcze kilka miesięcy, cenowo na pewno zejdzie do poziomu 199 zł.

Zbiorcza reedycja serii Heroes, tym razem z szóstką włącznie prezentuje się biednie. Lepiej kupić Kolekcję Wszechczasów skupiającą pierwsze pięć części i kolekcjonerkę szóstki do tego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mam nadzieję na cenę poniżej magicznej bariery 200zł za EK Risena 2, wtedy pewnie się na nią skuszę. Spoooro sklepów będzie miało ją na stanie więc nieprędko zostanie ona wyprzedana.

Zbiorcza reedycja serii Heroes, tym razem z szóstką włącznie prezentuje się biednie. Lepiej kupić Kolekcję Wszechczasów skupiającą pierwsze pięć części i kolekcjonerkę szóstki do tego.

Taki pakiecik to koszt rzędu ~450zł, więc opcja raczej dla burżujów :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprytni spokojnie mogliby zdobyć taki pakiet za 250-300 zł. Zauważyłem, że czasowa promocja na EK Heroes VI na 3kropki już minęła i gra jest do kupienia w standardowej, premierowej cenie. KWC pojawia się od czasu do czasu na aukcjach. Jeśli komuś nie zależy na nówce to może złapać komplet nawet za 150 zł. Wiadomo, jeśli komuś zależy jedynie na grach, to taka zbiorcza reedycja będzie jak znalazł. To jest jednak temat o kolekcjonerkach, stąd taka moja porada :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem jeszcze wypowiedzieć się nt. unboxingu biedniejszej (porównując do polskiej) EK Risena 2. Rzekłbym, że jest nieźle. Flaga całkiem spora, figurka gnoma detalami nie zachwyca, ale jakościowo daje radę. To samo w przypadku litografii. Miałem nadzieję, że wisiorek będzie nieco większych rozmiarów (okazał się po prostu malutki, nawet w porównaniu do niewielkiego breloczka z KWC NWN), ale w zamian dostajemy naprawdę zacną beczułkę. Za 2 i pół stówki jest ok :)

Zerknąłem jeszcze na unboxing po dojczlandzku i to pudło zbiorcze rzeczywiście jest okropne :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tja, owe pudło wygląda, jakby je sklejał jakiś średnio rozgarnięty przedszkolak na lekcjach plastyki :trollface: Co jak co, ale Cenedze udał się ten antałek. Wygląda na to, że będzie on na tyle spory, że bez problemu zmieści wszystkie elementy kolekcjonerki. Ciekawe, ile takich edycji będzie w Polsce. Niemcy mają tego sporo, ale tutaj dochodzi ten antałek, a nie sądzę, żeby jakikolwiek dystrybutor produkował takich kilka tysięcy :D Obstawiam, że 1000 to absolutne max. W końcu Polacy nie roszarpią tak drogiej EK, a sam hype również nie jest wysoki, w porównaniu z takim 'Mass Effectem 3', czy 'Guild Wars 2'.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej. Strzelam w co najmniej 2k sztuk, w końcu nie oferuje tego tylko muve.pl, ale i inne shopy (nawet jakieś malutkie sklepiki na allegro ją oferują). Może mój "trop" myślenia jest błędny, ale sugeruję się też dodatkowym DLC (Ubranie pirata) dodanym przez Cenegę do oferty jakoś nie dawno (na pewno nie przy otwarciu preorderów, to pewne). Sugerowałoby to fakt, że EK musi im się wybitnie nie sprzedawać :P

W antałku musi się mieścić cała specjalna edycja - zapewne ta sama, co na unboxingu przesłanym przez TTTr96, więc może być spory.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety człowiek sprzedający EK Cataclysma się rozmyślił. Ale moje pieniądze odłożone specjalnie na tą EK są dalej u mnie. I wczoraj wieczorem ubiłem dobry interes. Kolekcjonerka, na której bardzo mi zależało będzie w końcu moja. Mowa tu o KWC Neverwintera. Zakupiłem ją używaną, ale kompletną za 100zł. Powiecie, że po tyle a nawet mniej (90zł) można ją było nabyć na Ultimie. Ale to nie wszystko podczas tych "zakupów". Dostałem do tego Iron Storm w Big Boxie, Universum DoW ze Złotej Kolekcji i Universum Unreala ze ZK.

Myślę, że wybór był dobry. Kupiłem grę w EK, na której rzeczywiście mi zależało, a nie takiego Cataclysma, w którym nie stać mnie na abonament.

PS Co do EK Risena 2 macie rację. Ja być może też ją łyknę, ale musi porządnie stanieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś widział ale EK Guild Wars 2 jest dostępna w empiku za 499zł:

http://www.empik.com/guild-wars-2-pre-purc...71,multimedia-p

I Alan Wake edycja specjalna za 87zł:)

http://www.empik.com/alan-wake-edycja-spec...65,multimedia-p

Co do Risena 2 rowniez czekam na obniżkę :)

Edit/

Dead Space 2 Ek PS3 100zł

http://www.morele.net/dead-space-2-edycja-...jonerska-384589

Edytowano przez DjAndzia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec ta beczka jest mniejsza niż się spodziewałem i nie robi takiego wrażenia. Może ze 200 zł to calość jest warta, ale IMO nie więcej. A początkowo to oni chyba wyleźli z ceną 349,99 zł i potem obniżyli do 260, nie mylę się? :wink: Wielkim fanem serii gier od Piranhy w każdym razie nie jestem, więc dla mnie i tak ciekawostka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są i zdjęcia rozłożonej EK Risena 2.

Fotki pochodzą z profilu FB Cenegi.

/ciach/

Usuwam fotki bo widzę że ktoś był szybszy :)

Szczerze to na drugiej fotce wygląda to trochę biednie w stosunku do wizualizacji.

Sama beczka wygląda też na niezbyt starannie wykonaną.

Edytowano przez Kaczek93
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TTTr96: Niby czemu ME3 okazało się crapem?

Z jednej strony beczułka bardzo fajna, a to małe paskudne coś (nie śledzę info o grze tak dokładnie, nie wiem jak to się nazywa) też bardzo fajnie wykonane, jednak wydawało się, że będzie tego więcej. Medalion malutki, to "etui" (jeśli można tak nazwać większe pudełko do którego wkłada się mniejsze) wygląda trochę tak, jakby było dostępne w zwykłej wersji. W dodatku nie widzę tutaj Soundtracka i pocztówek z gry. No nic, jeśli gra rzeczywiście okaże się dobra, a ja będę miał trochę funduszy, to na pewno sprawię sobie tą kolekcjonerkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wizualizacja ma na celu pokazanie produktu z jak najlepszej strony :) Cudów ani po beczce, ani po reszcie elementów nie było co oczekiwać. Mi osobiście antałek bardzo się podoba i kolorystycznie będzie pasował do EK King's Bounty. Bardzo fajny gadżet.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się pochwalić, że jutro będę miał EK pierwszego Wiedźmina! Brat mojego kumpla ją ma i bardzo długo go prosiłem, aby pomęczył brata. W końcu się udało i dobijemy transakcji. Kupię wszystko poza grą i bestiariuszem, które mam od dłuższego czasu i koszulką, która była dość długo używana za 150 zł. Chyba dobra inwestycja, dzięki niej będę miał praktycznie całą zawartość EK Wieśka (brak koszulki) za opłacalną cenę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mowa o EK Wiedźmina 1 - tadam!

Swoją drogą, nie uważacie, że dobra cena? :tongue:

CriXu licytuje dla pewnego gościa z USA.

:tongue:

@ I3ig - dobra cena, jak najbardziej, ta EK jest rzadka, bo było tylko 3k egz. + bodaj 2k dla VIPów, nie pamiętam dokładnie. Ja mam w stanie bliskim fabrycznemu, poza koszulką, której brak od początku (taka już dotarła z redakcji).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@I3ig Cena jak najbardziej w porządku, tym bardziej porównując ją do tej z aukcji wrzuconej przez Vantage ;)

Co do ceny - dla mnie kosmiczna. Za zafoliowany egzemplarz można by jeszcze 5 stów rzucić, i w ciągu ostatnich paru-parunastu miesięcy takie aukcje się zdarzały, ale to używka (nie do końca wiadomo nawet w jakim dokładnie jest stanie ;)). Crix ostro licytuje :trollface:

W ogóle to ta EK Wieśka to dobra inwestycja jest..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że nówki zafoliowane chodzą zwykle w granicach 400-450, używki w stanie bardzo dobrym-idealnym powyżej 350 raczej się nie sprzedają. Ja kupuję tylko niektóre elementy, po znajomości i dodatkowo medalion ma pewne mankamenty, więc 150-70 zł to cena raczej uczciwa.

@Edit

Zapowiada się 9 kolekcjonerka, a dziesiątą będzie pewnie zamówiona w empiku FE nowego Assasyna, który przyciągnął mnie realiami (w sumie dopiero przyciągnie), które są ściśle w moich zainteresowaniach :)

@Edit2

I jak bleub, udało ci się ściągnąć Wiedźmina dla panakamilka ?

Edytowano przez I3ig
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EK Risena 2 już za jakieś 2-3 godziny powinna wpaść w moje łapska. Niestety nie od źródła, którego chciałem. Otóż najpierw zamówiłem grę na muve. Później widząc, iż jest o 30 zł tańsza na Empik.pl wybrałem właśnie ten sklep, jednocześnie prosząc o anulowanie zamówienia z muve. Czekałem, czekałem, nie anulowali. Jakoś umknęła mi ta sprawa. Aż tu nagle wczoraj mail od muve "Twoje zamówienie zostało wysłane". Musiałem więc anulować to empikowskie, przepłacając te 3 dyszki. Niby niewiele, ale trochę się na sklepie cenegi zawiodłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co najmniej dziwne jest, że nie anulowali Twojego zamówienia. Z drugiej strony - trzeba było zasypać ich gradem maili, może by pomogło :)

Czekam na wasze recenzje kolekcjonerki Risena 2, sam muszę (póki co) obejść się smakiem.

@I3ig

Nope, żadnych "postępów" w tej sprawie :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...