Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

@ RIP - ten medialon jest inny, lepiej wykonany, troszkę inaczej (to nowy model), nawet tutaj jest porównanie (ten po lewej to edycja z X360). Natomiast w EK Wiedźmina 1 był taki (jako brelok). Nie widziałem na oczy tamtych dwóch, ale ten z EK Wiedźmina 1 jest bardzo ciężki jak na swój rozmiar i perfekcyjnie wykonany.

EDIT: a może i masz rację. :) To chyba jednak te medaliony dodawane w Saturnie do Wiedźmina 2.

Edytowano przez Vantage
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xPROx: Cena tego jest kosmiczna (szczególnie, że nie znam jakości samego produktu), ale dla fana 40k takiego jak ja, naprawdę rarytas. Chyba jednak obejdę się smakiem, bo cena, cóż.....za tyle mogę mieć skompletowaną armię na około 1000 punktów, lub kilka podręczników RPG opartych na tym świecie. Mimo wszystko, w życiu bym nie dał 1000 złoty za metalowe pudełko, nieważne jak klimatyczne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem ja też się TROSZKE rozczarowałem. Ale ja i tak bym kupił nawet i za 200zł (choć to rzeczywiście lekka przesada.)

Hmm... ciekawe czy kraven przeczytał wogóle moje wyjaśnienie na poprzedniej stronie. Bo nie uzyskałem odpowiedzi...

Czytał, czytał ale poszedł już spać:P Po prostu niepotrzebnie na siebie wzajemnie naskoczyliście :)

Co do unboxingów:

w weekend będzie prezentacja Shogun 1 + film opowiadający o moim kontakcie z serią :) Już jestem prawie zdrowy więc będę mógł swobodnie kręcić :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTA 4 XBOX-360 280zł+wysyłka

http://www.ebay.pl/itm/Grand-Theft-Auto-4-...=item1c25a9d3e6

GTA 4 PS3: 300zł + wysyłka

http://www.ebay.pl/itm/PLAYSTATION-3-Grand...=item2ebd5ed0fc

Taniej chyba sie serio nie znajdzie na ebay-u. jedynie ze jakaś licytacja by się trafiła.

Edytowano przez DjAndzia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...