Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Dla dużego fana serii making off jest baaardzo miłym dodatkiem, bo pozwalają zaznajomić się z procesem powstawania jego ulubionej gry. Jeśli jeszcze taki film jest na Blu-ray (jak w przypadku nadchodzącego Diablo ]I[) to już w ogóle poezja dla zmysłów ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info co do Space Marine - może jeszcze chwilę wstrzymam się z zakupem, biorąc pod uwagę to że nawet kolekcjonerki klasy AAA (Batman, KB) schodziły do 50 zł, a na SM jakoś nikt specjalnie chrapki nie ma.

Moim zdaniem o wyborze EK powinno głównie decydować zafascynowanie daną serią, Sam kocham Fallouta, więc wolę przeciętną jego kolekcjonerkę, niż najbardziej wypasioną EK Mass Effect'a, którego nie jestem fanem.

Edytowano przez Zodiak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zodiak

Jeżeli możesz to bierz EK Space Marine z morele. net za 117 zł na xboxa lub ps3, sprzedaj grę. kup na pc i bedzie dobrze. Kolekcjonerka jest bogatsza niż ES i ma jakiś tam medalion czy coś. A wcale drożej nie wyjdziesz. Chyba, że się uparłeś na ES to bierz na morele.net i będziesz miał z głowy.

PS @bleub

Ten "odbiór osobisty" w morele.net to chyba nie paczkomat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dedexus

Ja wolę mniej, ale lepiej wykonane i z klasą, niż na siłę powciskane gadżety jak w tytułach Techlandu. Dla mnie optymalna zawartość EK to : efektowne pudło (wytrzymały materiał) artbook (A4, twarda oprawa), dodatkowe płytki typu soundtrack czy making-off, figurka + ewentualnie coś wyjątkowego i klimatycznego (np. kufel w Gothicu 4). I wystarczy. Taki zestaw kręci mnie o wiele bardziej niż edycja typu "nasrajmy wszystkiego co się da". Choć i takie z chęcią kupię, ale przy niższej cenie. Oczywiście są jeszcze rzeczy, które z chęcią przyjmuję, np. mapa czy karty, choć potrafię sobie bez niej dobrą kolekcjonerkę wyobrazić.

To może jeszcze dodam jakie edycje dokładnie trafiają w me gusta - Wiedźmin 2, Heroes VI i Bioshock 2 (pomimo braku figurki, ale za zastąpionej odpowiednio pierścieniem i płytą winylową), Skyrim, Fallout 3. I jeszcze by się trochę znalazło, ale to mi od razu przyszło do głowy.

Edytowano przez Rafi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogoś interesuje:

-kolekcjonerka Risena 2 za 210 zł ?

-EK WoWa:Catatlysm za 100 zł w stanie idealnym, ale z użytym kluczem (ktoś niedawno pytał) ?

-EK Twierdzy 3 za 90 zł ?

Zapraszam na PW.

Edytowano przez I3ig
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to bardzo dziwnie, by przed premierą zwyczajny człowiek (nie sklep, to pewne) sprzedawał kolekcjonerkę po cenie niższej niż ta sugerowana i oferowana przez profesjonalne sklepy wysyłkowe. Jeszcze jakby za pobraniem wysyłał, to można by się skusić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, czas to zrobić zanim chęć minie. :P Otóż jakiś czas temu(a dokładniej w dniu odebrania przeze mnie paczki) nagrałem unboxing ME3EK. Przyznam, że sam średnio jestem z niego zadowolony(dlatego film jest niepubliczny), ale postanowiłem dać go teraz wam do oceny. Oczywiście, nie jesteście pierwsi którym daję go do oceny, bo najpierw otrzymali go do oceny moi znajomi, co znaczyło, że będą same dobre opinie, gdyż nie będą chcieli mi zrobić przykrości. Wiem, że muszę mówić głośniej i niektóre bardziej wartościowe elementy pokazywać dłużej. Jak ktoś by miał jeszcze inne uwagi, to proszę napisać tutaj, albo w komentarzu pod filmikiem. :)

Link do filmiku:

Co do jakości filmu, niestety nie przewiduję, że będzie to w lepszej jakości, po prostu nie mam sprzętu odpowiedniego, a nie przewiduję też żeby nowy został w niedługim czasie kupiony. :<

PS: Radzę też trzymać dystans co do tego co mówię o grze w filmiku, bo gra okazała się zwykłym crapem, a filmik nagrywany przed zagraniem. :D

Edytowano przez TTTr96
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@matrix

Naprawdę niezła ta edycja, szkoda, że niedostępna. Figurka też daje rady, choć idealna nie jest. No i muszę się zgodzić z CriX-em - zbyt pochopnie dajesz te ocenki. Jakbyś ocenił np. kolekcjonerkę Diablo III, Skyrima czy Bioshocka 2 ? Myślę też, że tekstu mogłoby być troszkę więcej. Dobra, dosyć krytyki :wink: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra kamery jest tragiczna, niesamowicie chaotyczna, gwałtowna...po prostu bardzo zła.

Ścieżka dźwiękowa jest ZUPEŁNIE niepotrzebna, momentami Cię nawet prawie całkowicie zagłusza.

Jakośc obrazu jest, no cóż...na tyle zła, że prawie nie widac tego co pokazujesz, chodź jestem pewien, że bliższa odległośc kamerzysty znacznie by ją poprawiła.

Jakośc dźwięku jest na BARDZO niskim poziomie i znów sądzę, że mniejszy dystans by może nie dużo, ale napewno odczuwalnie to naprawił. Również strasznie irytujące to dźwięki (chyba) kamery przy przybliżaniu i oddalaniu.

Do tego, jak prezentowałeś zawartośc, jak się wyrażałeś itp. nie mam żadnych większych zastrzenień. Jest jak najbardziej ok.

Podsumowując, film leży od strony technicznej oraz organizacji, natomiast Ty sam mówisz fajnie, trochę wprawy i będzie idealnie. Gdyby nie jakośc, słuchałoby się Ciebie bardzo przyjemnie.

To tylko moja subiektywna ocena.

Pozdrawiam

Heh, czas to zrobić zanim chęć minie. :P Otóż jakiś czas temu(a dokładniej w dniu odebrania przeze mnie paczki) nagrałem unboxing ME3EK. Przyznam, że sam średnio jestem z niego zadowolony(dlatego film jest niepubliczny), ale postanowiłem dać go teraz wam do oceny. Oczywiście, nie jesteście pierwsi którym daję go do oceny, bo najpierw otrzymali go do oceny moi znajomi, co znaczyło, że będą same dobre opinie, gdyż nie będą chcieli mi zrobić przykrości. Wiem, że muszę mówić głośniej i niektóre bardziej wartościowe elementy pokazywać dłużej. Jak ktoś by miał jeszcze inne uwagi, to proszę napisać tutaj, albo w komentarzu pod filmikiem. :)

Link do filmiku:

Co do jakości filmu, niestety nie przewiduję, że będzie to w lepszej jakości, po prostu nie mam sprzętu odpowiedniego, a nie przewiduję też żeby nowy został w niedługim czasie kupiony. :<

PS: Radzę też trzymać dystans co do tego co mówię o grze w filmiku, bo gra okazała się zwykłym crapem, a filmik nagrywany przed zagraniem. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TTTr96

gratuluje unboxingu jak na 1 raz uważam że było bardzo dobrze,

co do technikaliów wszystko już powiedział Groteska666 (jednak chyba statyczna kamera jest lepsza - CriX miał rację :D )

myślę że w kolejnych poprawisz to co sam uznasz za warte poprawy i będzie ekstra

a tu ciekawostka zoologiczna :)

http://allegro.pl/wiedzmin-2-edycja-kolekc...2265603076.html

@down

dżizes, nie zauważyłem

Dedexus nie podpowiadaj im :)

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ up - słabo dajesz. Ten sam człowiek wystawia tą samą kolekcjonerkę pod inną nazwą "special hiper super wypas Łiczer Dwa Kollektors Edyszyn" za jedyne... a, sami się przekonajcie. :trollface:No i tania wysyłka!

@ TTr96 - czy to nie ja od Ciebie kupowałem EK ME2? Skąd masz kolejną? :P

Edytowano przez Vantage
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TTTr96

Nikt nie mówi, że pierwszy raz musi być piękny i przyjemny ;) Sporo rzeczy jest do poprawki, kamera ma zbyt małą rozdzielczość by filmować z tak daleka, muzyka nieco za głośna, natomiast Twój głos za cichy. Niemniej jednak - fajnie, że kolejna osoba zaczyna co nieco tworzyć.

Ogólnie posucha ostatnio z unboxingami. Był okres, że mieliśmy 2-3 filmiki dziennie, a teraz jeden na tydzień to święto ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak magia słów. Nazywasz coś "Edycją Kolekcjonerską" i sprzedajesz za 800 złoty. Dajesz to samo i nazywasz to "Super Edycją Kolekcjonerską" i sprzedajesz za 1000. Boje się pomyśleć, jaką cenę miałaby "Super Limitowana Edycja Kolekcjonerska". Tak przy okazyjnie, to ta cena przesyłki to jest jakiś wymóg od allegro, czy po prostu płacimy tyle, za marnowanie jakże cennego i oczywiście limitowanego czasu jaśnie pana?

Ogólnie posucha ostatnio z unboxingami. Był okres, że mieliśmy 2-3 filmiki dziennie, a teraz jeden na tydzień to święto wink_prosty.gif

Sam bym coś nakręcił, ale nie ma czasu, ani sprzętu (mimo wszystko przygotowanie i nakręcenie unboxingu trochę czasu zajmuje). Zastanawiam się za to, nad zrobieniem zdjęć i napisaniem jakiejś recenzji. Jak będzie trochę czasu, to może coś wrzucę.

Nie wiem czy to błąd, ale to jest unboxing ME3, a ci chodzi o EK ME2 (btw. była w ogóle EK ME2?). Chyba, że chodziło ci o ME3 ale napisałeś ME2 ;).

Co do samej recenzji, to trochę głupio coś oceniać, czego samemu się nie robi. Podziwiam ludzi, którzy mają czas i chęci na kręcenie takich filmów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak posucha to mogę jutro spróbować nagrać jakiś unboxing. Zostały mi Heroesi VI, BioShock 2, King's Bounty: Legenda, Total War: Shogun 2, Drakensang, Drakensang 2 i Saints Row 2. Czego zrobić?

@DOWN:

, następny unboxing będzie Bioshocka 2. Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazyjnie, to ta cena przesyłki to jest jakiś wymóg od allegro, czy po prostu płacimy tyle, za marnowanie jakże cennego i oczywiście limitowanego czasu jaśnie pana?

Żadne wymóg allegro, jaśnie pan tak sobie zażyczył za przesyłkę. Pewnie ta wysyłka to prommem kosmicznym, wysyłka obejmuje tylko strefę kontroli Przymierza. :laugh:

Nie wiem czy to błąd, ale to jest unboxing ME3, a ci chodzi o EK ME2 (btw. była w ogóle EK ME2?). Chyba, że chodziło ci o ME3 ale napisałeś ME2 ;).

ME2 miało EK, podobnie jak ME1 (pokazane na filmiku wraz z książkami). W sumie brakuje mi EK ME1, a nuż kiedyś dorwę, choćby używaną. Na pewno nie dam się wrobić z taką ceną 400 zł za nówkę czy 200 za używaną. :laugh: Na mnie nikt nie pożeruje. :wink: Ważne, że mam bogatą premierówkę, IMO dużo ładniejszą od platynowej kolekcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vantage

Tak, ode mnie brałeś ME2EK, tyle że ja miałem wtedy 2 egzemplarze, nie pozbyłbym się jednego, jakbym nie miał drugiego dla siebie. :)

@Opinie o moim unboxingu

Bardzo dziękuję za konstruktywną krytykę, postaram się zobaczyć co da się załatwić, jednak sprzęt jest jaki jest, więc będę musiał kombinować co mogę poprawić, aby nie musieć wymieniać sprzętu, gdyż nie stać mnie na to obecnie. Jeśli będę miał szczęście, to uda mi się kupić Risen 2 Edycja Kolekcjonerska i wtedy ocenicie ile rad zastosowałem. :) Na przyszłość planuję też dodawać napisy do moich unboxingów, na pewno będą polskie i jeśli znajomy będzie pomagał to i angielskie, więc nawet jak czasem coś za cicho będzie, to liczę że napisy wynagrodzą to na ile możliwe. Do tego zastanawiam się, czy nie robić powtórnego nagrania tego co mówię za pomocą mikrofonu, który mam podpięty pod komputer. Niby za 30zł, ale wyeliminowałoby to głosy z zewnątrz i głosy kiedy obraz jest przybliżany/oddalany. W każdym razie, każdemu kto wydał jakąś opinię na temat mojego unboxingu bardzo dziękuję. Być może za jakiś czas będę robił częściej takie coś, a może nawet jakiś starszych gier z mojej kolekcji. Zobaczymy. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...