Skocz do zawartości
Turambar

Nieprawidłowości w komentarzach do newsów

Polecane posty

Może to przez sesję jestem taki upierdliwy, ale strasznie irytują mnie komentarze imć Elfhelma TUTAJ. Nazywanie innych dziećmi, samemu tak się zachowując ... brak słów. Dodać do tego opieranie swojej wiedzy na domysłach. :/ Rozumiem, że ACTA to temat kontrowersyjny, ale wyzywanie innych od "głupiutkich dzieci", "idiotów" raczej nie pomaga w przekonaniu do swoich racji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik o ksywce sirfiszer spoileruje w komentarzach newsa o konkursie gram.pl (http://www.cdaction.pl/news-24769/testujemy-grampl-konkurs.html) zakończenie Wiedźmina 2.

User został upomniany w tejże kwestii. Komentarze podobnego typu jego autorstwa proszę zgłaszać mi na PW - Treser

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik ikar1990

Pod newsem o Nergalu:

Człowiek nazywa Biblię "notesem rybaków", to już jest szczyt. Obraża tym rzeszę ludzi, i tak, w tym moje uczucia religijne(ogólny flamewar jest pod tekstem i wiele obraz/obelg). Mam nadzieję na jakieś ostrzeżenie. I nie, nie jestem przewrażliwionym "Katolem", a jest coś takiego w prawie, czy regułach, jak obraza religijna. Niech powie coś takiego na Koran, to go ukamienują, a ja chcę tylko trochę sprawiedliwości.

Biorę - RIPi

Edytowano przez RIP1988
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to niedobry temat, ale podejrzewam użytkownika LeQus o piractwo http://forum.cdaction.pl/index.php?showtop...9854&st=360. W linku ze screenem folder posiada nazwę Reloaded, a z tego co wiem jest to nazwa hakera robiącego cracki do gier. Proszę o sprawdzenie screena i pszepraszam za kłopot.

Jeszcze raz przepraszam i dziękuję za informacje.

Edytowano przez LekhimorPL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wulgaryzm w komentarzu użytkownika Draggy

Draggy

Jak byłem mały, zagrywałem się w Resident Evil 3 na PS1 i nienawidziłem tego wielkiego sukinsyna... Zawsze mi się po nocach śnił. Te ucieczki przed nim, i QTE z nim w roli głównej... Wspomnienia do teraz pozostały. ;)

dzisiaj, 20:00 TUTAJ

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...