Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

melon1992

Błyskawiczna przeglądarka od Google

Polecane posty

ja przez dlugi czas korzystałem z firefoxa. Jakiś rok temu dla próby zainstalowalem chroma. Efekt ? po 3 dniach firefox był już w koszu z chroma korzystam do dzisiaj. Jest szybki, ładny (w przeciwieństwie do ff) ma duże możliwości personalizacji ( zmiana tła, obrazki i inne takie pierdoły) dodatkowo jest bardzo stabilny, i bardzo intuicyjny w obsludze. Pokazałem go dziadkowi i teraz też go uzywa ( seryjnie!) co znaczy że nie jest skomplikowany w uzyciu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kolejnego z plusów Chrome można dodać skuteczną synchronizację. Wystarczyło się zalogować na netbooku na konto Google i z marszu ściągnęło komplet zakładek, a nawet wszystkie dodatki i skina. Kolejny przejaw wygody :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę powojowałem z Operą, potem z FF, potem przesiadłem się na Chrome - I zostało tak do dzisiaj. Minimalizacja, wygoda i szybkość - powody dla których każdy powinien chociaż spróbować z Chromem popracować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chrome się przydaje, ale osobiście zostaję przy lisku, mam spersonalizowane wszystko, odpowiednie dodatki poinstalowane, wszystko 2 dni robiłem i mi szkoda tego, poza tym na łączu 6mb/s i przyspieszeniu FF w config'u nie ma problemu z szybkością działania(jedynie trochę długo się ładuje)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez przypadek sprawdziłem i okazało się, że dalej na 5 siedziałem :blink: Zaktualizowałem do 9 ileś - czy mógłby mi powiedzieć, czym ta wersja różni się od starszych? Oprócz lekko zmienionego wyglądu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie pobrałem jakąś betę i poza tym, że zawiesza się po wyczyszczeniu pobranych plików jest o wiele szybsza od starszych Chrome'ów, nie mówiąc już o tych zamulonych Firefoxach, czy Operach :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chrome jest bardzo fajny, choć z betą mam mały problem - jakaś ikona zawsze jest podświetlona tak, jakby znajdował się na niej kursor i np. na środku okna mi potem wyskakuje prostokącik z opisem zakładki. Dość irytujące...

Innych wad w zasadzie nie widzę. Chrome jest szybki, wygodny i ma wbudowaną synchronizację - mogę na 3 systemach mieć dokładnie ten sam wygląd i zakładki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...