Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Forciak

Hattrick

Polecane posty

Na początku chciałbym przeprosić za opóźnienie, ale na dzień dzisiejszy mam bardzo utrudniony dostęp do komputera.

6 kolejka

sermaciejowa drużyna-zks poraj 1-3

dzikie tury fc-zielony gronostaj 0-6

wks hejaho polipy-kalafior warriors 1-0

sks telefanów-mad witches 0-6

Grupa A

Mad Witches 15pkt 33-5

WKS Hejaho Polipy 12pkt 20-16

Kalafior Warriors 3pkt 5-12

SKS Telefanów 0pkt 2-27

Grupa B

Zielony Gronostaj 15pkt 31-7

ZKS Poraj 15pkt 28-9

Sermaciejowa drużyna 6pkt 11-19

Dzikie Tury FC 0pkt 3-41

Faza pucharowa (29.08)

Półfinały

Mad Witches-ZKS Poraj

WKS Hejaho Polipy-Zielony Gronostaj

Mecz o 5 miejsce

Kalafior Warriors-Sermaciejowa Drużyna

Mecz o 7 miejsce

SKS Telefanów-Dzikie Tury FC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrałem, łihihi :D Wystawiłem bardzo mocny skład na finał, w obronie zagrała pierwszojedenastkowa trójka, pomocnicy są trenowani, a napastników mam 4 równoważnych, więc we wszystkich meczach miałem dość mocny atak.

Turniej był bardzo przyjemny, parę meczów było bardzo wyrównanych i ciekawych (półfinał z Polipem np.), szkoda, że mało gadaliśmy w trakcie jego trwania, ale o czas coraz trudniej :)

Czekam na podsumowanie Kaktusa, który bardzo solidnie wywiązał się z roli przeprowadzającego turniej. Mam nadzieję, że będzie ostateczna klasyfikacja strzelców :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za opóźnienia, ale problemy ze sprzeetem były dla mnie w ostatnim czasie nie do przeskoczenia.

Wyniki transparent.gif

Mad Witches-Zielony Gronostaj 1-6

ZKS Poraj-WKS Hejaho Polipy 6-1

Puchar FA edycje lato 2012 wygrywa Tebeg z zespołem Zielony Gronostaj

Ostateczna Klasyfikacja

1.Zielony Gronostaj

2.Mad Witches

3.ZKS Poraj

4.WKS Hejaho Polipy

5.Sermaciejowa drużyna

6.Kalafior Warriors

7.SKS Telefanów

8.Dzikie Tury FC

Gratulacje dla zwycięzcy, dziękuje wszystkim za uczestnictwo i grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mikusdevil

Wyzwanie przyjęte. Mi się akurat sezon udał mimo iż w ostatnim meczu team zagrał słabo. Sytuacja była dramatyczna rywale kończyli w dziewięciu a mi udało się zdobyć mistrzowskiego gola dopiero cztery minuty przed końcem, dzieki czemu wyprzedziłem rywala zza miedzy o jeden punkt i wygrałem IX lige. Wątpie żebym miał jakieś większe szanse poszaleć w XII lidze ale licze że zdołam się utrzymać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po nerwowym barażu wygranym po dogrywce 1:0 (rywal z taktyki dostał chyba 6 kontr w 90 minut... :/ ) utrzymałem się w V-tej lidze. Dokupiłem dwóch mocnych IMO zawodników i zamierzam zostać tu kolejny sezon smile_prosty.gif szczęśliwie dla nas wszystkich spadkowicz jest botem, a więc do bezpośredniego spadku zostaje tylko jeden kandydat i przy całej reszcie bardzo mocnych zespołów nie mam pojęcia, kto nim zostanie.

Nienawidzi mnie za to ktoś, kto losował pary w PP, bo w drugiej rundzie trafiłem ósmoligowca z 700k TSI...(ja mam niecałe 600). Zobaczymy, co to będzie. Myślałem o min. 4-tej rundzie, a tu niespodzianka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresował mnie ten temat, bo sam gram w hattricka.

Mój zespół to kapcianka. Właśnie awansowałem do 6 ligi bardzo trudnej, ale zobaczymy i powalczymy.

PS. Jakbyście mogli napisać ten temat jest o samej grze(opinie, a może jakieś rozgrywki) i czy można podawać tu linki np. do graczy, których chce się sprzedać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie za to chyba umiarkowanie lubią bo w drugiej rundzie mam podobnego sobie 6-ligowca, za to gram u siebie więc licze na zwycięstwo. Pryz umiarkowanym szczęściu w losowaniu może powtórze sukces poprzedniego sezonu, czyli czwartą rundę.

Na lige także nie moge narzekać. Mimo że trzeciego awansu wyżej z rzedu nie będzie (trudno by się było tego spodziewać), to spokojnie środek tabeli powinien być mój, i to mimo grobowych nastrojów fanów którzy twierdzą że liga ta przerasta mnie o lata świetlne (właśnie, może ktoś mi może powiedzieć co jest nie tak z nastrojami fanów, w zeszłym sezonie awansowałem mimo fanów twierdzących że będe walczył o utrzymanie, w tym sezonie też mocno przesadzają...)szczególnie że właśnie wydałem jakieś 30 mln na obrone i brawkarza. Tak więc jestem dobrej myśli.

Tak z innej beczki to co sądzicie o nowym systemie ocen szczegółowych? Wiem że pytanie troche spóźnione, ale jakoś nie było okazji. Jak dla mnie całkiem nieźle to wygląda, chociaż ekran ustawienia był wcześniej bardziej przejrzysty w kwesti sprawdzenia ile zawodnicy stracili * już podczas meczu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ narzekacie. Ja tam odpadłem już w pierwszej rundzie, z ósmoligowcem. Mnie nie weszły kontry, jemu wyszła jedna akcja i po wszystkim. Do tego przed meczem sprzedałem dwóch defensorów (trzeci jest własnie na TL) i moje szanse w lidze też są marne. Jednak dalej najbardziej opłaca się grać 3-5-2 z uwagi na przewagę w pomocy. Przy moim treningu defa nie wchodzi to jednak w rachubę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mikusdevil

Ja w pucharze bez szans 0:6, w lidzę też nieciekawie bo 1:3 na wyjeździe ale jestem dobrej myśli i mam nadzieje, że uciułam te kilkanaście pkt. do utrzymania się w VIII lidze. Założyłem sobie też drużynę juniorów, 16 drużyn w miendzynarodwoej lidze zawsze to dodatkowe mecze i więcej zabawy w grze. A może akurat wykreuję mi się jakaś gwiazda w przyszłości do pierwszego składu? Gram ustawieniem 4-5-1 skupiając się na grzę w środku i preferując defensywny styl gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegrałem w pucharze 1:7, ale grałem rezerwami.

W lidze o dziwo zremisowałem 1:1 i myślę, że nie będzie tak źle.

Chyba wykupię sobie supportera- bo jest promocja.

Ma ktoś może z Was wykupioną tą usługę i czy wg Was jest więcej zabawy oraz czy ogólnie się opłaca?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu miałem supportera - dość pomocny jest (więcej danych o zawodnikach, łatwiej operuje się na rynku transferowym), ma parę sympatycznych opcji (ogłoszenia, galeria sław, twarze zawodników). Generalnie w niewielkim stopniu ułatwia i uprzyjemnia grę, ale dla mnie raczej ciekawostka. Możesz wykupić miesięcznego by zbadać czy Ci si.e to podoba, bo to kwestia dość indywidualna Ja na przykład nie żałuję tego, że wydałem na niego pieniądze, ale nie zamierzam go kupować ponownie.

A w pucharze odpadłem, będąc lepszym w każdym aspekcie gry od mojego przeciwnika. Bywa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest komunikat na Hattricku na forum w temacie : "Co dziś nie działa na hattricku":

Sprawa opóźnienia w treningu oraz meczach juniorskich kilku krajów została już zgłoszona i mając najwyższy priorytet zostanie z pewnością usunięta tak szybko jak to będzie możliwe. Proszę o nie zgłaszanie już tego do Mistrzów

Zostało to zgloszone do centrali i będą przywracać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HT-cy zaskoczyli mnie wczoraj. Wchodzę na swoją drużynę, patrzę, a tam półeczka z trofeami. Przetarłem oczy dwa razy i szybko poleciałem czytać editoriale. A tam info o udostępnieniu dla ogółu niektórych ficzerów z Supportera - twarzy zawodników, możliwości stworzenia prostego logo, numery zawodników, nazwę klubu kibica itp. Niby niewiele nowości i raczej kosmetyczne, ale całkiem miłe. Inna sprawa, że osoby z Supkiem mogą czuć się trochę wyrolowane. No ale widać, że jest to ruch w celu przyciągnięcia nowych i zatrzymania na dłużej dotychczasowych użytkowników.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie te nowości wiele w grze nie pomagają, więc supporterzy jako tako wiele nie stracili. Zyskali za to bardzo fajne opcje do poszukiwania zawodników na rynku transferowym - a to tam, przynajmniej w moim przypadku, najwięcej czasu poświęca się starając zbudować mocną ekipę. Nie-supporci musieli coś dostać, by to nie szło w stronę "bez supka to nie granie". Troszkę pod publikę ficzery, ale mimo wszystko zadowolony jestem :P (choć niektóre twarze moich zawodnikow powinny zostać tajemnicą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i moje Kalafiory lecą z ligi. Jakby zremisowały, to by się utrzymały, ale patałachy oczywiście przerżnęły ostatni mecz. W związku z tym zaczyna się posezonowa wyprzedaż warzyw. Na pierwszy ogień idzie WC defensor:

2. Józef Bądziak (345733516)

transparent.gif lat 21, dni 18, następne urodziny: 14.04.2013

Wskaźnik TSI: 24 410 Pensja: 27 400 zł/tydzień

438 400 zł/ sezon

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...