Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Forciak

Hattrick

Polecane posty

Na dzień dzisiejszy powiedziałbym "nie", ponieważ trenuję wychowanka na przyszłego CD-SP reprezentacji. Niski procent kondycji wyklucza więc u mnie obecność zawodnika, który w tej chwili miałby znajdować się w kadrze. Zostało mi jeszcze 7-8 sezonów do wieku potencjalnego debiutu zawodnika w koszulce z orzełkiem, także trudno mi dywagować o tym, czym zajmę się po zakończeniu tego "projektu" w moim klubie. Przypuszczam jednak, że o ile nie wykrwawię się finansowo, to albo podejmę się treningu graczy do młodzieżówki (krótszy czas od zakupu do wieku kadrowego), albo zgłoszę się jako wolny klub do transferu starszego gracza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 3 kolejnych porażkach w końcu zdobyłem jeden punkt.

Moi fani opuszczają mnie w zawrotnym tempie :-) Już straciłem około 50 fanów. Teraz po remisie ich nastrój się trochę poprawił i są obojętni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrałem z drugim w lidze i wskoczyłem na jego miejsce. Ostatnie dwa mecze z żywymi rywalami z dolnej części tabeli, więc można sobie chyba dopisać 6 punktów. Szans na awans brak, a dynks od darmowego awansu odznaczony, ale chciałem zająć drugie miejsce, żeby ranking był lepszy i jakiś osiągalny szóstoligowiec w pucharze się trafił...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi grajkowie normalnie zaskakują. Ostatnio remis, wczoraj zwycięstwo w lidze. Chyba mi chcieli zrobić prezent urodzinowy biggrin_prosty.gif .

Nowy stadion już jest. Stefan Arena prezentuje się tak:

Ostatnia modernizacja: 09.04.2013

Miejsca stojące: 27 000

Miejsca siedzące: 10 000

Trybuna kryta: 7 000

Loża dla VIP-ów: 6 000

Całkowita pojemność: 50 000

Prawie jak nasz Narodowy w Wawie. Mogę teraz nie dotykać stadionu do IV ligi ;) .

Nie chce ktoś kupić Maxa? Dobry piłkarz, bo solid w podaniach i nadprzyrodzony w skuteczności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nieciekawe odczucia. Dzisiaj zawodnika kupił ode mnie klub z Ukrainy, ze Lwowa. Niby nic takiego, ale nazywa się on FC Bandera 09... Mam wrażenie, że bynajmniej nie chodzi tu o banderę ze statków... Jakby można było odwołać transfer, tobym tak zrobił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up:

W ogóle bardzo nie podoba mi się sytuacja z transferami w HT. Kiedyś chciałem wystawić mojego bramkarza na listę transferową za 15 milionów. Niestety zrobiłem błąd i wystawiłem go za 1,5 miliona,a był warty około 12 milionów. Kupił go jeden gościu za 7 milionów i byłem stratny. Nie mogłem podbijać, bo w tym czasie nie miałem dostępu do neta

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gr86

Nie żebym się czepiał ale to raczej twój problem, że nie umiesz dobrej ilości zer wklepać a nie wina HT. Ja zawsze liczę sobie zera i wiem czy wklepałem dobrą kwotę.

Ja po przejęciu nowego klubu walczę o awans do 8 ligi i trenuję sobie skrzydlaków, na razie jestem 3 w lidze i mam spokojne 6 punktów, więc jest szansa na awans ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gr86

Nie żebym się czepiał ale to raczej twój problem, że nie umiesz dobrej ilości zer wklepać a nie wina HT. Ja zawsze liczę sobie zera i wiem czy wklepałem dobrą kwotę.

Wiem, że mój problem, ale kto nic nie robi, ten nie popełnia błędów smile_prosty2.gif

Zainstaluj sobie Foxtricka, on chroni przed takimi pomyłkami. Po prostu pyta czy aby na pewno chcesz wystawić za tyle.

Pierwszy raz słyszę o tym Foxtricku. Czytam o nim na necie, ale chyba jest tylko dla supków?

down i Turambar:

Dzięki za rady. Ogólne w hattricku z dodatkowych narzędzi używam tylko hattricka organizera. Zwłaszcza Foxtrick może być przydatny. Zawsze w niedziele wystawiam większość zawodników na listę transferowa i staram się uważać na kwoty, ale raz błąd mi się zdarzył

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojtam, ojtam! Hattrickowe okienko do wklepywania kwoty jest po prostu niewygodne i przy dużej ilości zer można się pomylić. Dlatego rada Tura jest dobra. FoxTrick nie tylko się pyta czy wystawić grajka na TL, ale także czytelnie przedstawia kwotę. Jak się wpisze 10000000, to FoxTrick się spyta "czy na pewno chcesz wystawić zawodnika za 10 000 000" i dzięki tym przerwom w kwocie od razu można się zorientować, że się zgubiło zero.

FoxTrick jest ogólnie dostępną wtyczką do przeglądarki. Wchodzisz w HT i tam od razu na głównej, po lewej stronie znajdujesz w dziale 'społeczność' zakładkę 'produkty CHPP'. Wchodzisz, klikasz 'wtyczki do przeglądarek' i instalujesz FoxTricka. Po zainsatlowaniu FT radzę jeszcze zainstalować PSICO TSI, też bardzo przydatne narzędzie. Zarówno podczas treningu jak i kupowania grajków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! Zostaję w V lidze na 100% i to bez baraży*. Dzisiaj zebrałem baty, ale za to inne mecze zakończyły się dla mnie wynikami wręcz idealnymi. Czwarty zremisował z siódmym, a szósty wygrał z piątym. Teraz ja jestem na trzecim, a drużyny z 4 i 5 miejsca tracą do mnie odpowiednio 1 i 2 punkty, a w następnej kolejce grają na siebie. Pięknie się ułożyło i nawet MOTS-ować nie muszę. To z kolei chyba ucieszy mojego ostatniego rywala w lidze, który pozostaje zagrożony na 6-ej pozycji.

*Chociaż baraż to fajna sprawa - dodatkowy mecz na trening.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SKS Telefanów - Jantar Ustka 3:4

1 - 0 Davide Poggiolesi 4'

2 - 0 Arne Helten 6'

3 - 0 Szabolcs Pászka 14'

3 - 1 Jo Undheim 35'

3 - 2 Fernando Ureba 51'

3 - 3 Anthony Vignaud 69'

3 - 4 Maurizio Bonvicini 80'

[||] Davide Poggiolesi 39'

[||] Szabolcs Pászka 70'

Nie ma jak wygrywać 3:0, by dostać 4 bramki i przegrać. Takie rzeczy tylko u mnie w zespole. Lokatę już mam zapewnioną, bo dół tabeli to dwa boty, a mój zespół kopaczy zajmuje niechlubne 6. miejsce. Jak w następnym sezonie nie będę znów miał dwóch botów to spadnę do jeszcze niższej ligi, choć to może byłoby lepsze dla kibiców. U mnie dobrze wyglądają jedynie napastnicy, reszta to dziadki ze upadłymi skillami. Może w przyszłym sezonie poświęcę z 5 mln na odświeżenie zespołu, bo to niby nie dużo, a to co grają teraz to tragedia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj wygrałem pierwszy mecz w sezonie. Przynajmniej jeśli chodzi o nie-boty. Tak jak m(s) okupuję zaszczytne szóste miejsce w lidze, wyprzedzając tylko dwa boty. Swoją drogą przegrywałem z innymi drużynami po 0-1, a jako jedyny urwałem punkty liderowi dwukrotnie z nim remisując. Dziwna ta Hattricka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stefan i tak miał duże szczęście, że strzelił dwie z tych bramek. Jedna po rożnym, druga po negatywnym evencie niedoświadczonego pomocnika. Rywal też mu pomógł grając skrzydłami... Zresztą miał jeszcze dwie niewykorzystane szanse. Stefciu, masz za słabe obrony na granie kontry. Posiadanie również. No i słabiutką kondycję :P

Ja za to wygrałem 2:1 na wyjeździe z zespołem z najlepszą pomocą w lidze. Ja miałem niewiele słabszą, za to dużo lepsze obrony i ataki od niego. Zablokowałem większość ataków, z tego, co miałem strzeliłem dwa gole i jest. Za tydzień mecz z półbotem, a potem czekam na następny sezon. Dokupię tylko jeszcze jednego pomocnika - głowacza. 4-5 w zespole to w sumie mus.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy od wieku grajków. IMO kondycja ustawiona na ok. 10% daje już jakiś sensowny efekt. Ostatnio zmniejszyłem na trochę do 5%, to kondycja i forma grajków szybko poszła w dół. Zwiększyłem udział do 12% i od razu podskoczyła.

Kup sobie 5 mistrzów - wucetów do pomocy (dzisiaj rano kupiłem wuceta 30 letniego za 1,6 mln) i spokojnie pójdziesz do 7-mej ligi.

Kondycję masz bodaj nędzną średnio, więc bardzo dużo przez nią tracisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny mecz przegrałem w lidze. Całe szczęście, że kończy się sezon i utrzymanie mam pewne.

Muszę przed sezonem ulepszyć skład.

Dzisiaj sprzedałem 3 zawodników i wpadło mi na konto 9 milionów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak tam nastroje przed ostatnią kolejką? Ja gram z półbotem, więc liczę na jakieś 7:0.

Wczoraj grałem spara z Boliwijczykiem, który do mnie przyjechał i zagrał pressing. Liczyłem na dogrywkę i dodatkowy trening, ale strzelił dwa gole w końcówce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważaj, bo półboty grają domyślnymi ustawieniami i składem pozostawionymi przez ostatnich właścicieli. Ja już w tym sezonie od takiego lanie zebrałem. U mnie luzik, gram z pełnym botem, utrzymanie w lidze mam zapewnione, byle tylko nie skosili mi grajków, to będzie dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie luz. Jestem na 4 miejscu, mam przewagę 5 punktów nad strefą spadkową. Muszę zadbać o nastrój fanów, bo ostatnio są zawiedzeni. Ostatnie 3 mecze przegrałem i jeden zremisowałem.

Dalej trenuję rozgrywanie. Ostatnio sprzedałem kilku pomocników i ładna kasa wpadła. Kupiłem następnych i trenuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...