Skocz do zawartości

GTA: SAN ANDREAS


mj

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Musisz naciskać Y albo N. To od ciebie zalerzy. A pozatym znalazłem stronę z spolszczeniem do SA. Nie jest to sprawdzone, ale to już sprawdzam. Oto link http://forum.gta.free.fr/news/savefix/
Sorry za ten link. Oto jeszcze raz on, ale poprawny http://forum.gta.free.fr/news/savefix/

Satelita to nie jest link do spolszczenia tylko do tego jak rozwiazać problem z sejvami!! :evil:

Weś człeniu najpierw pomyśl zanim wprowadzisz ludzi w błąd :twisted:

A pozatym to posty sie edytuje a nie pisze nowe 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gienius_

Mam takowy problem: Włączam GTA zaczynam grać. Gram około 1 godz i reset. Sam komp sie restartuje. No ok mówie, gram jeszcze raz tym razem odczytując zaspis który zrobiłem w czasie tej jednej godziny. Gram około 10 inut i robie kolejną misje znowu zapisując i znowu nagle res w dowolnym przypadkowym miejscu. Odczytuje znowu i teraz już gram zawsze około 5 min i res. Raz res na skrzyzowaniu , raz przy wyjściu z siłowni, raz na rowerze , raz w krzakach ale zawsze po upływie mniej wiecej tego samego czasu. Mówie ok. Znowu NEW GAME i co? I wszystko identycznie od początku. Tak więc za każdym razem włączam new game to mam troche rozrywki przez około 1 godz ale nici z misjami. Nie mam podkręcanego kompa, mam najnowsze sterowniki i najnowszego directx :9.0c.

GF6600GT

Sempron 2300+

Abit NV7

512 MB RAM

Win XP professional SP2

PS. Podejrzewam ze może ramy sa uszkodzone bo to jakaś dziwna firma tej mojej pamięci. Bo zakłądając ze komp sie resuje po tym samym czasie to moze coś z ramem? Przesila sie i resuje mi kompa. Bo co innego? Komus sie tak jeszcze dzieje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HELP mam problem z misją od murzyna z burgera, każe on mi jechać na plaże do DJ podchodze do DJ ona coś tam mówi, a ja nie wiem co mam robić dalej. Jak przejść tą misje ?
Kiedy ona cos mówi, to wciskasz "Y", dwa czy trzy razy - a reszta już jest jasna.

Co do tego czemu nie chce iść koledze - na niektórych MX'ach chodzi, na innych nie. Nie ma reguł. Ewentualnie kolega może zainstalowac sobie takie sterowniki, jakie Ty masz.

To spolszczenie... Jak bardzo Wam zależało na SA po polsku, to trzeba było poczekac aż wersja polska wyjdzie, bo takie spolszczenia nie są zbyt dobrze zrobione.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że z większością problemów trzeba poczekać aż do oficjalnego patcha...Przeglądam fora i ostatnio kłopoty z SA to domena większości z nich...No cóż, nie ma rózy bez kolców...A teraz mnie znów złapał problem :| - po prostu nie mogę zacząć żadnej misji, po prostu zacina się gra i koniec :| chcę iść do Rydera, staję na tym czerwonym punkcie, pojawia się napis Ryder i koniec gry :| Moge tylko bez celu po mieście jeździć, bo misje się wieszają...Co to może być?Jak już wcześniej pisałem mam Athlona XP-M 2800+, GF 4 MX-440, 512 DDR...I nie wydaje mi się, by to był problem grafiki, bo niedawno mi gra działała dobrze...Czekać na patcha???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o krótką małą pomoc. Co muszę zrobić aby poderwać tą babkę na wsi co stoi na dachu i strzela w tarcze obok amunation? Czytałem, że lubi chudych i słabych a ja akurat mam chudego na full i słabego i pupcia! Gada, że jakiś styl muszę jej pokazać? O co chodzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem program dzięki, któremu można samemu spolszczeyć SA. ściągam go odrazu i biorę się za spolszczanie. Myślę, że łatwy jest ten program w obsłudze. Link http://forum.gta.pl/threaddisplay.php?x=fi...s&y=42,7532,

Na pewno bedzie ono na swietnym poziomie :roll:...Powodzenia,przyda ci sie...

Echhh...a ja wciaz zmagam sie z misja od Zero...latam tym goblinem :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o krótką małą pomoc. Co muszę zrobić aby poderwać tą babkę na wsi co stoi na dachu i strzela w tarcze obok amunation? Czytałem, że lubi chudych i słabych a ja akurat mam chudego na full i słabego i pupcia! Gada, że jakiś styl muszę jej pokazać? O co chodzi?

chyba musisz mieć więcej sexapilu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie pytanie, gdzie jest szkola latania? ja szukalem po calym lotnisku(chyba ze jest gdzie indziej) i nie znalazlem. Slepy jestem czy co?...

Jest na lotnisku na pustyni a dokładnie to w budynku do którego wchodzisz po schodach a tam koło czerwone i tam do niego wchodzisz :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam taki klopot, ze zawsze w czasie deszczu mi sie wylaczaja efekty specjalne i teksty mowione i slychac tylko radio. wszystko wraca do normy, jak zapisze gre, i skonczy padac, ale jest to strasznie irytujace. btw to lotnisko z szkolka lotnicza znajduje sie na pustyni pomiedzy san fierro a las ventuiras

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...