Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mj

GTA: SAN ANDREAS

Polecane posty

Gość Knedziul

Celujesz na wybranego kolesia tak by pojawił się jego "trójkącik zdrowia"

(standardowo RMB). Następnie wciskasz "g" (jeśli nie zmieniałeś ustawień klawiszy). I to wszystko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem podobny do tego opisanego przez Razoth z tym wyjątkiem, iż w moim przypadku gra nie "freezuje" a poprostu wychodzi do windowsa po paru sekundach od włączenia (gry bo w opcjach mogę siedziec cały dzień, a wsiąśc na rower góra na 3sekundy). Wiem, iż inne sterowniki lub reinstalka systemu mogłaby pomóc ale miałem nadzieję że może uda się zrobic coś z tym bez radykalnych środków

P IV 1,6

256 RAM

Radeon 9600 (Sterowniki: 6.14.10.6483)

Sound Blaster Live!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam gf2 256 ram i 1700 athlon'a, win xp i trochę się tnie.Lecz mój kolega ma taki sam kopm jak ja ale ma windowsa 98 i chodzi mu cacy na największych detalach.Dlaczego tak jest i co powinienem zrobić?????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam gf2 256 ram i 1700 athlon'a, win xp i trochę się tnie.Lecz mój kolega ma taki sam kopm jak ja ale ma windowsa 98 i chodzi mu cacy na największych detalach.Dlaczego tak jest i co powinienem zrobić?????

Spróbuj nowe sterowniki i powyłaczaj aplikacje działające w tle.

Win Xp jest bardziej pamięciożerny i być może dlatego masz zaciachy. 256 RAM to troszkę za mało.

Kwestia kompa - u mnie na XP chodzi duuzo lepiej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja, xp zzera pamiec niemilosernie, ale co za problem powylaczac wszystkie uslugi, procesy, zwiekszysc plik stronicowania i SA na bank pojdzie troszke szybciej. Jednakze uwazam ze 256 to troszke za malo. Ja mam 384 i w niektorych momentach mam zaciachy, nie takie slideshow'owe ale potrafiace zdenerwowac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm co się bedę wyróżniał :D Też mam problem:

Mam kartę Sąd Blaser :P i w sumie trzy głośniki. 2 przednie normalne, i trzeci, podłącząny do jednego z tylnich kanałów, który służy mi jako bas.

Mój problem polega na tym, że GTA nie obsługuje u mnie ustawienia "4 speakers"(a tylko w takiej działa bas). Przestawienie na 2 spowrotem przywraca dźwięk w grze(BTW To może być rozwiązanie dla tych, któży mają problemy z dźwiękiem w grze).

Aha, jeszcze jedna rzecz, u mnie po przeinstalowaniu gry z dysku jednego miejsca na inne gra nie chciałą działać, dopóki nie wywaliłem pliku konfiguracyjnego z Moich Dokumentów(to tak, gdyby ktoś miał taki problem :) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja, xp zzera pamiec niemilosernie, ale co za problem powylaczac wszystkie uslugi, procesy, zwiekszysc plik stronicowania i SA na bank pojdzie troszke szybciej. Jednakze uwazam ze 256 to troszke za malo. Ja mam 384 i w niektorych momentach mam zaciachy, nie takie slideshow'owe ale potrafiace zdenerwowac.

Naprawde nie wiadomo od czego to zalezy? Ja mam 256 ramu i baaaaardzo rzadko miewam zaciachy,wiec moze przyczyna lezy w czyms innym?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam Gforce 4 MX 440 i choć mi gierka działa ( skacze ale działa )

to jak wchodzę do Advanced to mnie wywala do Windy. Sterowniki najnowsze karta podkręcona Direct b i nic. Jak ktoś wpadnie na pomysł jak to naprawić ( tj. żebym mógł wchodzić do Advanced ) to niech da znać.

mac-1991@tlen.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrz wyżej. Niestety gra wywala na wszystkich kartach typu MX przy wchodzeniu do tego menu. Musisz zdobyć od kogoś plik konfiguracyjny z ustawieniami. Odezwij się do mnie na gg to ustawie wszystko jak chcesz i Ci prześlę.

EDIT: a i mam jeszcze pytanie do tych co używają radeonów i im postacie znikają. Jakich sterowników używacie?

Mała korekta: GTA nie wywala się na wszystkich MXach. Poprostu zainstalujcie nowe stery :P sry za pomyłke, sam mam radeona, udzielałem odpowiedzi na podstawie poprzednich postów ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszą mnie teksty w stylu;"gra wywala na wszystkich MX", "gra ma problemy z MX"...Tak jest, jak się ma stare stery, bałagan w systemie i pełno różnych dupereli...Ja mam Athlonka XP-M 2800+, 512 DDR i poczciwego GF 4 MX-440...Gdyby nie brak PS, to karta byłaby w miarę dobra.U mnie GTA SA chodzi PŁYNNIE w 1024x768, detale HIGH i draw distance na MAX, więc nie będę na nic narzekać...Oczywiście i tak zmieniam kartę na 6600 GT, bo o graniu w Driv3ra, czy wielu innych grach można zapomnieć...Ja tą kartę mam dwa i pół roku i za tamtą cenę (250 zł.) to była jedna z lepszych propozycji przy braku kasy...A San Andreas mimo liftingu to nadal silnik GTA 3 i przy braku PS da się dobrze grać...No i jak już piszę, to chcę podkreślić, że śmieszą mnie teksty w stylu "brzydkiej grafiki", "kanciatych samochodów", bo panowie z Rockstara się postarali i dostaliśmy to, na co większość czekała-duże miasta, masa samochodów, możliwości znane z RPG, naprawdę estetyczna i miła grafika oraz powrót klimatu znanego z GTA 3, którego brakowało w Vice City...A wady?Muzyka w rejdio nie przypadła mi do gustu, wkurzające intra przy uruchamianiu...Gra jest świetna, nie sprawia kłopotów i zapewne będę do niej wracać nie raz, jak to było w przypadku Liberty City i Vice City :] Brawa dla Rockstar North! :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@S.T.4.L.K.3.R.

Nie rozumiem Twojego podejscia. Co takiego smiesznego w tym, że ktoś ma problemy a Ty nie? Masz chyba jakies bardzo specyficzne pozcucie humoru...

@Mac_Risto

http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=196236 - zajrzyj

@Marcelj

Próbowales nowe sterowniki?

BTW, kolejne interesujące rozwiazanie, dla osób mających problemy z dźwiekiem:

Some stop errors and crashes were fixed by following the tips in the sound section, especially if you have an nforce mobo with realtek sound, or have a codec issue (often from codec packs). See the sound section.

Note that codec packs are very bad for many games, and GTA SA is no differant. Crashes on startup can be related to this. Nemo is especially well known to be evil, but problems with Ace mega pack and K-Lite codec pack have been mentioned by some people. Uninstall any codec packs, and see if the game works. Really you should only need Xvid, Divx, and AC3 filter codecs. And if you use VLC, you wont need any since it has them all built in as plugins so they dont screw your computer.

If the game crashes after running nice before, try deleteing the GTA_SA.SET file, and/or getting a replacement below.

If you have a crash on the ADVANCED option in graphics setup, try getting a replacement gta_sa.set file that is already set to medium, 800x600x16 etc. Sometimes that helps. This post by Overture has details and the file.

http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=196236

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o to mi chodziło.Chodzi mi o to, że ludzie to uogólniają, pisząc o tym, że na WSZYSTKICH MX'ach są problemy...A jak są problemy z SA, to porady są takie:najnowsze stery do dźwięku (wybredny EAX-nawet jeśli nie mamy karty obsługującej ten system, to się sypie), nowe stery do grafy (polecam www.guru3d.com , mają tam nieźle zmodyfikowane), oczyśćcie autostart, no i polecam zabawe w BIOSIE-AGP Aperture Size (ja ustawiłem na 256 MB, czyli połowę RAM'u i widzę mały progres, ale ustawienie na 128 MB powinno starczyć), oprócz tego wyłączcie mip-mapping i nie używajcie własnej muzy (SA ma kłopoty z odczytywaniem muzy, nie tak jak w przypadku Vice City)...No i tyle, to są moje porady

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EJ LUDZIE MAM CELERONA 2.4gh 256ddr I KARTE GEFORCE 4 5200fx 64MB I NIWIEM JA KSKONFIGUROWAĆ DETALE ABY GRAM ISE NIEŚCINAŁĄ GDY JEST TŁOCZNO NP GDY PRUBUJE PRZEJĄĆ TERYTORIUM WTEDY JEST DOŚĆ SPORO GOŚCI I GRA CZĘŚTO SI SIE PRZYCINA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lazienkowicz

wiem ze to moze jest "nieczyste" ale zna ktos z was kody do gta:sa ?? na pc oczywiscie. wiem ze co to za gra na kodach ale zrozumcie. jak sie misje probuje przejsc i za 20 razem sie juz klawiatura rzuca to ma sie chec i odreagowac i zrobic male zamieszanie w miescie. gta vc mialem kody a gre przeszedlem bez nich, aczkolwiek milo poplywac czolgiem :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...