Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mj

GTA: SAN ANDREAS

Polecane posty

A jak mam problem jak użyć nitro, podskakiwać i podpiąć naczepe bo już SA jestem w ostatnim mieście :P

Nitro aktywuje sie klawiszem odpowiedzialnym za strzal, zeby podpiac naczepe trzeba ciagnikiem wycofac tak byc w idealnej (prawie) lini z naczepa i powoli cofac w pewnym momencie naczepa zostanie podpieta.

BTW. Ma ktos jakis zloty przepis jak najlepiej lata sie samolotami i mini samolocikami. Bo jedna misja ZERO sprawia mi wiele problemu. Moze lepsza konfiguracja klawiszy odpowiedzialnych za samolociki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzesioo

Kurcze blade, dziwna sprawa. Mam problem z San Andreas - grałem sobie dziś rano, później grę wyłączyłem, koło południa znowu zachciało mi się zagrać, ale... kicha, gra się nie chce włączyć! :shock: Próbowałem chyba ze 100 razy, ale zawsze jak kliknę w ikonę, na chwilę pojawia się przy kursorze "klepsydra", znika i tyle. :? Przeinstalowałem grę, ale dalej to samo. Mam Radeona 9600 PRO nie podkręcanego. Najdziwniejsze jest to, że gra dosłownie dwie godziny temu chodziła normalnie, a teraz takie halo. :shock:

Spróbujcie mi coś poradzić, bo już się kurcze rozkręciłem a tu kicha...

EDIT:

Jadę na Catalystach bodajże 4.1, próbowałem też na 4.9 i 5.6. Zawsze to samo z tą różnicą, że na 5.6 chociaż na chwile zrobił się czarny ekran, ale za chwilę wrócił pulpit. Pozostały sprzęt to Athlon 2000+ i płyta Mercury KOB KT 400. Ratujcie. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze blade, dziwna sprawa. Mam problem z San Andreas - grałem sobie dziś rano, później grę wyłączyłem, koło południa znowu zachciało mi się zagrać, ale... kicha, gra się nie chce włączyć! :shock: Próbowałem chyba ze 100 razy, ale zawsze jak kliknę w ikonę, na chwilę pojawia się przy kursorze "klepsydra", znika i tyle. :? Przeinstalowałem grę, ale dalej to samo. Mam Radeona 9600 PRO nie podkręcanego. Najdziwniejsze jest to, że gra dosłownie dwie godziny temu chodziła normalnie, a teraz takie halo. :shock:

Spróbujcie mi coś poradzić, bo już się kurcze rozkręciłem a tu kicha...

EDIT:

Jadę na Catalystach bodajże 4.1, próbowałem też na 4.9 i 5.6. Zawsze to samo z tą różnicą, że na 5.6 chociaż na chwile zrobił się czarny ekran, ale za chwilę wrócił pulpit. Pozostały sprzęt to Athlon 2000+ i płyta Mercury KOB KT 400. Ratujcie. ;)

Identyczny problem miałem z VC i pomógł na to tylko format,

Jezeli podczas tego czasu co nie grałeś coś instalowałeś to na pewno to coś w rejestrze sie pomajtało.

Spróbuj reinstal a jak nie to tylko format :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze tym razem ktos pomoze mi :) otoz mam Radeona 9000 PRO i problem ze znikajacymi teksturami ludzi. gdy sie poruszam te tekstury pojawiaja sie, znikaja lub ludzie sa widoczni tylko po czesci. mam nadzieje ze problem nie tkwi w tym iz posiadam Radeona a gra zrobiona jest pod GeForca :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze tym razem ktos pomoze mi :) otoz mam Radeona 9000 PRO i problem ze znikajacymi teksturami ludzi. gdy sie poruszam te tekstury pojawiaja sie, znikaja lub ludzie sa widoczni tylko po czesci. mam nadzieje ze problem nie tkwi w tym iz posiadam Radeona a gra zrobiona jest pod GeForca :?

hehe, jak to sie mowi "nadzieja matką ..." :D Wlasnie w tym tkwi problem, masz radeona, i sadzac po numerku to niezbyt nowego :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzesioo

@surfer0

Uff, całe szczęście format nie będzie potrzebny. Chyba ze trzy godziny łaziłem po różnych forach GTA i w końcu znalazłem jakiś sposób na to. :D No i, o dziwio, działa. :P

@mj

Nie przesadzaj, tutaj problem nie leży w karcie, tylko w konfiguracji sprzętu i sterownikach. Sam mam Radka 9600 PRO, Athlona 2000+ i tylko 256 MB RAM, a SA w 1024x768, detale very high, max dystans i 2x AA chodzi mi jak po maśle! Przez cały czas średnio ok. 40 FPS.

Mogę się założyć, że sam oczywiście nie masz Radeona. ;] Ale to właśnie tacy mają najwięcej do gadania. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest oczywiscie wypasiona w kazdym calu, godna jest nosic GTA w tytule, ale...

...no wlasnie. Juz sie zdarzylem wkurzyc na nia. Misja w ktorej "skacze" sie autem i rywalizuje z jakims kolesiem, to na poczatku jakos jest. Poprostu nie mam pojecia o co chodzi. Pomoze ktos?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na poprzedniej stronie w tym temacie masz odp.

musisz na klawiaturze numerycznej naciskac w odpowiednim momencie odpowiednie strzałki.

tak samo jest przy tańczeniu.. w pozniejszych misjach..

powodzenia

Sam jestem w San Fierro i nie jest zle :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzesioo
Gra jest oczywiscie wypasiona w kazdym calu, godna jest nosic GTA w tytule, ale...

...no wlasnie. Juz sie zdarzylem wkurzyc na nia. Misja w ktorej "skacze" sie autem i rywalizuje z jakims kolesiem, to na poczatku jakos jest. Poprostu nie mam pojecia o co chodzi. Pomoze ktos?

Oj, jak masz problem z tą misją, to ciekawe co to będzie przy "Life's a beach", gdzie trzeba tanczyć CJ'em na podobnej zasadzie, tyle tylko, że sekwencje są duuużo trudniejsze. Miałem okazję przechodzić San Andreas na PS2 i tam te "tańczące" misje były łatwiejsze. :) Jednak nie ma to jak dobry joy. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na poprzedniej stronie w tym temacie masz odp.

musisz na klawiaturze numerycznej naciskac w odpowiednim momencie odpowiednie strzałki.

tak samo jest przy tańczeniu.. w pozniejszych misjach..

powodzenia

Sam jestem w San Fierro i nie jest zle :D

A to dziwne hmm u mnie samochodem sie skakało klawiaturą numeryczną a tańce zwykłymi strzałkami!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

surfer0 poprostu samochod ma swoje oddzielne klawisze do skakania jak te num2,num8,num4,num6 a na piechote do tanca tymi samymi ktorymi lazisz :]

Ja ma inne pytanko czy mozecie mi powiedziec gdzie mozna znalezc taki samochod (troche jak furgon) ktorym sie wykonywalo misje tego wykradania skrzynek na cichacza (w nocy CJem po domu lazilem i 5 skrzynek do samochodu wynosilem) bo jak slyszalem to w nocy moge sobie jezdzic i okradac domy ludzi :D:D tylko nie wiem gdzie moge tego furgona znalezc do tego celu :(:( z 2h jezdzilem po miescie i szukalem ale nie moge znalezc :/

Ale widze ze tutaj juz wstawili ten bajer :] chodzi mi oto ze tym duzym tirem moge sobie wkoncu zaczepic naczepe :) HARD TRACK :] a niezle to wyglada

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@surfer0

Uff, całe szczęście format nie będzie potrzebny. Chyba ze trzy godziny łaziłem po różnych forach GTA i w końcu znalazłem jakiś sposób na to. :D No i, o dziwio, działa. :P

Mógłbyś podać tą stronkę, bo ja już nie mam sił do tej gry :(

Gresioo wielkie dzięki:) Wszystko działa tylko.... nie mam swoich save! Nie wiesz jak mam je tam włożyć ? I tylko mi nie mów że musze grać do początku (37% ukończonej gry)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzesioo

http://zippi48.w.interia.pl/gtasa_fix.html

Nie wiem jakie jest Twój problem z SA, ale jak coś takiego jak mój to jeszcze mam jedną radę - nie włączaj gry skrótem na pulpicie, tylko tym w katalogu z grą. :D Po zastosowaniu tego co jest opisane na tej stronce, z pulpitu nadal chodzic SA nie chciało, ale jak uruchomiłem skrótem z katalogu jest OK. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem z ostatnią misją w grze(end of the line) wszystko idzie spoko. przechodze przez 3 piętra zabijam Big Smoke'a i teraz mazm noktowixor i jest pozar. wychodze jest pierwszy ogien gasze go ide dalej wybijam ludzi a jak juz sie biore za 2 gaszenie to wychodzą nowi i się po prostu nie wyrabiam. próbowalem biec przez ogien ale to nic nie daje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem z ostatnią misją w grze(end of the line) wszystko idzie spoko. przechodze przez 3 piętra zabijam Big Smoke'a i teraz mazm noktowixor i jest pozar. wychodze jest pierwszy ogien gasze go ide dalej wybijam ludzi a jak juz sie biore za 2 gaszenie to wychodzą nowi i się po prostu nie wyrabiam. próbowalem biec przez ogien ale to nic nie daje :)

Taaa... to trudna misja ;-)

Kup Miniguna i duuuzo naboi - powinno pomóc. Warto też ukończyć misje straży pożarnej.

Aaaa, no i na przyszlość pisz przed takimi pytanami słowo "SPOILER" - po co innym psujesz zabawe z gry mówiac co będzie dalej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Enduro-boy

Ja mam GF4 MX 440 128MB 128bit, z tym że firmową, i na średnich ustawieniach śmiga bez najmniejszych zawieszek , a tak pozatym to mam 512MB ramu na dualu i Athlona xp2200+.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki sam problem jak Papkin i mam zintegrowana karte dzwiękową. Co polecasz zrobić??Mam zwieszke podczas wychodzenia do menu gry, podczas wychodzenia z gry, podczas robienia save, i gdy chce wykonac nową misje:/ (widze tylko tytuł misji a potem tylko czerń, w innych wypadkach też jest tylko czerń i slychac muzyke z radia). Moj sprzet to Athlon 2000+,radeon 9600 se i 256mb ram ddr, win xp pro z sp1.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem z misja u Wooziego w San Fierro

pisze ze nie moge jej wykonac bo musze pocwiczyc nurkowanie czy plywanie.. ktores z tych.. i nie wiem jak to szkolic, plywalem i nurkowalem ale zaden wodny skill mi nie wzrósł, moze chodzi o stamine ? help

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lutek1998

Jest kilka metod:

1. Jesli masz płytę główną NFORCE - ściągnij najnowsze sterowniki realtek - http://tinyurl.com/808g

2. Pobierz plik Eax.dll w wersji 3.066 i podmień go z tym który znajduje sie w folderze SA - nie zapomnij zrobic kopii zapasowej - http://webzila.com/dll/2/eax.zip

3. Zmiejsz directx do wersji 9b - http://www.dpostill.karoo.net/downloads/dxe2005.zip

Aby odinstalowac obecnego directa użyj Direct happy uninstaller - http://www.majorgeeks.com/DirectX_Happy_Uninstall_d4347.html

4. Uruchom grę w trybie zgodnosci z Windows 98/ME

5. Zmiejsz poziom systemowego przyspieszenia dźwięku.

Wejdz do menu start ==> uruchom i wpisz "dxdiag". Następnie wybierz zakładke "dźwięk"

Próbuj po kolei wszystkie rozwiązania. Wogle polecam ten wątek

@Wilk

Musisz więcej trenowac - staraj sie dużo nurkować

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam san andreas i zaczynam nową gre, wszystko działa tylko gra się ścina, więc wchodzę do opci wyświetlania, opcje zaawansowane i gra wywala się na pulpit.Ciekawe, że nowa gra się uruchamia a opcje już nie. Ktoś może wie oco cho?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No będę oryginalny:

Mam problem - (łał!) - otóż odpalam sobię grę, leci filmik i pojawiam się w grze. Wsiadam na rowerek i od tej chwili prawdopodobnie mam jeszcze jakieś 10 sekund bezstresowej gry, gdyż potem nagle i nieubłaganie gra staje, a na środku ekranu pokazuje się kursor z windowsa. Dla tych co nie zrozumieli - wystąpił błąd. W necie przeczytałem pewien post ktory może mi pomóc.

My GTA use to freeze causing me to reboot as I couldnt exit out of the game, most times it use to make my screen completely black which I also had to reboot.

After trying for days to sort it, I THINK I fixed it. I went into Control Panel, then Admin tools then Services, I went to WMI Performance Adapter and set it from manual to automatic, I then hit start to start the process.

Ever since I enabled this option, GTA SA hasnt crashed/frozen once! Ive been playing it for a good 4 hours too.

For those who still have crashes, try this. BTW I am running in windows XP compatibility mode too.

Chciałem spróbowac zrobić coś takiego tyle że w control panel nie mam żadnego administrative tools, ani Services ani WMI Performance Adapter.

Anyone can help me? Może trzeba mieć jakieś inne sterowniki? Mam Cataclysy 4.9 a mój komp to - Athlon 2000+ , 512 ram i radek 9000 pro 128 mb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...