Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Człowiek

Battlefield 2

Polecane posty

Dzięki Indigo. Swoją zdrogą dziwię ci się, że odświeżanie masz dane na 60 hz. Mnie by po tym strasznie oczy bolały. A Teraz mam wiadomość do wszystkich pod tym linkiem macie plik który pozwala zablokować wszystkie intra w grze. Gra przez to dużo szybciej się załącza.

http://battlefield2.filefront.com/file/BF2..._Disabler;44648

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mart1ns

@Mayron

Bierzesz BF2 oraz dowód zakupu (domniemam' date=' iż paragon) i kierujesz swe ciało do sklepu w którym nabyłeś tę grę. Tam też składasz reklamację. (Mają [beeep'] obowiązek ją uwzględnic - to wynika z KC*).

*Kodeks Cywilny

Spoko, wcale nie musiałem zasuwac do sklepu z reklamacją. Tak jak myślałem problem tkwił w napędzie DvD i jego starej wersji firmware (bios). W dziale "Sprzęt" - Napędy DVD opisałem to dokładniej razem z rozwiązaniem.

Tak czy siak dzięki :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Chciałbym się dowiedzieć jaką trzeba mieć szybkość neta aby móc pograć sobie w Battlefielda 2 bez nerwów??

Z góry thx i pozdrawiam.

Słyszałem, że neo 128 już wystarcza do bezstresowego grania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Mianowicie o jakiegoś czasu gra mi chodzi wolniej nie mam lagów wygląda że problem jest sprzętowy wcześniej wszystko działało cacy. Nie zmieniałem sprzętu jedyna zmiana to zainstalowanie nowszych serowników do karty graficznej [Catalysty 5.8 do Radeona 9800SE]. Czy ktoś mógłby mi pomóc? Mój sprzęt: Athlon 1.7+ Radeon 9800SE 512mb ramu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie i będę zadowolony jak ktoś raczy na nie odpowiedzieć.

Czy mozna grać na multi z botami? Jak tak to jak to zrobić?

Z góry dzięki za wyjaśnienia.

Wiecej razy sie nie dalo naciskac na "wyslij" ??? Kazdy swoj post mozesz usunac wiec zrob to ze swoimi. A co do botow... Wystarczy wlaczyc singla. To jak multi tylko z botami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecej razy sie nie dalo naciskac na "wyslij" ??? Kazdy swoj post mozesz usunac wiec zrob to ze swoimi. A co do botow... Wystarczy wlaczyc singla. To jak multi tylko z botami.

No więc tak... Po twej wypowiedzi wywnioskowałem, że nie jesteś miły i zbyt rozgarnięty. Ale po kolei...

Nie chodzi mi oto żeby grać samemu ale z 4 kumplami przez neta i dolaczyc kilka botow. Jest to mozliwe?

PS. Nacisnalem przycisk "wyslij" raz tylko mi sie Maxthon zawiesil... Niestety postow nie moge usunac bo nie ma takiej opcji po zakonczniu sesji z forum... Mozna tylko edytowac...

Wiec powtorze pytanie. Czy da sie grac na multi z botami? Czy da sie dolaczyc do gry lub przed gra boty?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecej razy sie nie dalo naciskac na "wyslij" ??? Kazdy swoj post mozesz usunac wiec zrob to ze swoimi. A co do botow... Wystarczy wlaczyc singla. To jak multi tylko z botami.

No więc tak... Po twej wypowiedzi wywnioskowałem, że nie jesteś miły i zbyt rozgarnięty. Ale po kolei...

Nie chodzi mi oto żeby grać samemu ale z 4 kumplami przez neta i dolaczyc kilka botow. Jest to mozliwe?

PS. Nacisnalem przycisk "wyslij" raz tylko mi sie Maxthon zawiesil... Niestety postow nie moge usunac bo nie ma takiej opcji po zakonczniu sesji z forum... Mozna tylko edytowac...

Wiec powtorze pytanie. Czy da sie grac na multi z botami? Czy da sie dolaczyc do gry lub przed gra boty?

A ja wywnioskowalem, ze jak ty jestes tak bardzo rozgarniety to powinienes sobie poradzic z dodaniem botow na serverze. I zgadza sie nie jestem mily.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam mały problem. Chcę sobie kupić battlefield'a 2 ale boję się, że mi nie pójdzie :cry: Czy gra pójdzie mi na tym sprzęcie:

karta grafiki: GF2MX/MX 400

Pamięć RAM: 640RAM

Procesor: IntelPentium 2 1GHz

Zsynchronizowana karta muzyczna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze ze się zapytałeś i zaoszczędziłeś własnie 120 zł ;) Karta tylko pojdzie na sprzęcie wykorzystującym technologie PS (piksel shadner) i to chyba w wersji 2.0. A GF 2 MX wogule nei obsługuje PS.

Dodam jeszcze że do Batlefielda 2 potrzeba conajmniej procesor 1,7 GHZ takżę jeśli nie kupisz nowej grafy i proca możesz sobie pomarzyć o Batlefieldzie 2.

Pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...