Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Człowiek

Battlefield 2

Polecane posty

Nie, nie chodzi o to że mam pirata i potrzebuje pomocy.

Chodzi o to bo niegdzie nie moge ( na google też ) wymagań sprzętowych a mam troche słaby komputer :( moje dane techniczne

Radeon 9600 128 MB

512 MB RAM ( co tak mało)

miejsce na dysku ok 40 GB pustego

AMD Athlon 2.5 GHZ +

karta główna to chyba nForce 2 ( jesli cos takiego jest bo nie pamietam)

jeśli jeszcze coś chcecie wiedzieć to pytać.................aha jeszcze

DVD ROM

CD ROM

i jedna z tych nowszych kart dzwiękowych.

Stacja dyskietek też jest :D:D:D:D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

CZY TA GRA U MNIE PÓJDZIE NA ŚREDNICH USTAWIENIACH I BEDZIE CHODZIC NA NECIE ???

aha i prosze moderatorów ja już wyjdzie gra to bedzie temat i ludzie nie będą śmiecili na forum wiec go nie zamykajcie ( ale to tylko sugestja ew. prośba)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok już wiem o to cytat

Battlefield 2 i wygląda na to, że potrzebny będzie procesor minimum 1,7 GHz, 512 MB RAMu i grafika z 128 MB pamiątki na pokładzie, kompatybilna z directX 9.0b. Do komfortowej gry niezbędny będzie procek 2 giga i 1 GB RAMu. Wymogiem jest też Winda XP - na żadnej innej Battlefield 2 nie pójdzie... No ładnie.

wszystko ok tylko nie mam 1 Gb RAm a więc pójdzie na średnich :D SUPER dzieki za pomoc KLUCZU

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tiktak
Chodzi o to bo niegdzie nie moge ( na google też ) wymagań sprzętowych a mam troche słaby komputer :( moje dane techniczne

Radeon 9600 128 MB

512 MB RAM ( co tak mało)

miejsce na dysku ok 40 GB pustego

AMD Athlon 2.5 GHZ +

karta główna to chyba nForce 2 ( jesli cos takiego jest bo nie pamietam)

jeśli jeszcze coś chcecie wiedzieć to pytać.................aha jeszcze

DVD ROM

CD ROM

i jedna z tych nowszych kart dzwiękowych.

Stacja dyskietek też jest :D:D:D:D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gdy widę taki tekst to coś się we mnie gotuje. To jest słaby sprzęt?!?!?! No to ja chyba nabawię się kompleksów :D . Raaaany mam GF 2 MX 64, procek Duron 850 mhz, 256 RAM, i jedną z tych starszych kart dźwiękowych :D (AC97 :D ) i jakoś żyje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to bo niegdzie nie moge ( na google też ) wymagań sprzętowych a mam troche słaby komputer :( moje dane techniczne

Radeon 9600 128 MB

512 MB RAM ( co tak mało)

miejsce na dysku ok 40 GB pustego

AMD Athlon 2.5 GHZ +

karta główna to chyba nForce 2 ( jesli cos takiego jest bo nie pamietam)

jeśli jeszcze coś chcecie wiedzieć to pytać.................aha jeszcze

DVD ROM

CD ROM

i jedna z tych nowszych kart dzwiękowych.

Stacja dyskietek też jest :D:D:D:D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Co jednak nie zmienia faktu że teraz wymieniony wyżej sprzęt to słaby sprzęt ;) Wszystko idzie do przodu a już napewno technika :D

Gdy widę taki tekst to coś się we mnie gotuje. To jest słaby sprzęt?!?!?! No to ja chyba nabawię się kompleksów :D . Raaaany mam GF 2 MX 64, procek Duron 850 mhz, 256 RAM, i jedną z tych starszych kart dźwiękowych :D (AC97 :D ) i jakoś żyje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mam jeszcze jedno pytanie:

Kiedy jest premiera BF2??? Bo na wp.pl najpierw pisało że 24 czerwca a niedawno wyszedł tam news że juz jest w fazie złotej gra ( ukończono prace ) a tam pisało że będze dostępna 21 czerwca i nie wiem które, wolałbym 21 czerwca ale jeśli ktoś zna date niech powie PLS. redaktorzy napewno znaja oficjalną datę premiery BF2, czy moglibyście mi to powiedzieć??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiera Battlefield 2 w Europie jest zapowiedziana na 17 czerwca 2005 (tak jest napisane na battlefield.pl).

Na oficjalnej stronie jest napisane, że premiera będzie 21 czerwca 2005 (raczej chodzi o premierę amerykańską).

Dzięki za info ale coś mi tu nie pasuje bo na www.ultima.pl pisze że wychodzi 24.06.2005 więc czy ktoś moze potwierdzić że w europie ta gra wychodzi 17 czerwca ???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wulfgar

Jush jutro pokaz BF 2 w Wawie przy kinie Ochota (Grójecka 65). Wszyscy fani serii Battlefield powinnni tam być ( łącznie z jakimś przedstawicielem CD-A 8) ). Szykuje się niezła zabawa.

BTW Będzie także zaimprowizowana strzelnica i kurs pierwszej pomocy z udziałem ponętnych sanitariuszek :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sciągnąlem demo...KURDE, jest to pierwsza gra, której nie moge uruchomić na moim GeForcie 4MX 64 Mb. Wiem, że karta ta ma swoje lata młodości dawno za sobą, ale do tej pory nie miałem takiej sytauacji by program nie uruchamiał się w ogóle...No nic, poczekam sobie do modernizacji Pc, tylko kiedy to będzie..... :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby urochomić tą grę na najwyższych możliwych detalach trzeba chyba ukraść kompa z NASA i to głównego :D . Narazie sobie moge tylko pograć w BF 2 w marzeniach. Ale jest nadzieja. Na wakacje jadę poza granice do pracy i będe zap***** przez miesiąc na nowy komputerek. A jak pomyśle tam podczas harówy że gram w BF 2 ia szarżuje czolgiem na baze wroga i mam do tego wolne od szkoły to bedę tam zap***** za dziesięciu. Enemy Territory przy tej grze to sieciówka dla dzieci, coś jak jazda maluchem a jazda bolidem formuły 1. Na filmiku z CD-A myślałem że oglądam film dokumentalny z działań żołnierzy w Iraku a nie grę. Musze tylko mieć kompa nowego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że wyszło już demo, to możemy zweryfikować troszkę te wszystkie informacje.

Co do premiery, to tzw. "Stanach" będzie ona 21 czerwca, a w Europie 24, czyli trzy dni później. Wydaje mi się, że w Polsce premiera będzie tego samego dnia.

Co do wymagań, to minimum: 1,7GHz, 512 RAM, Grafika 128MB

zalecane: 2GHz, 1GB RAM, Grafika 256MB

Takie dane można wyczytać w readme, lub pochdnym pliku załączonym do dema.

Jak to się ma w praktyce?

Otóż ja posiadam Athlona 1,7GHz (podkręcony do 1,82GHz) 512 RAM, Radeon 9550 128MB (podkręcony do 324Hz na GPU i 216Hz na pamięci)

Dome działa na średich ustawieniach (nisko średnich, ale w 1024X768) i prawie się nie tnie. Może czasem brakuje klatki, albo dwóch.

Myślę, że zakup kolejnych 512MB RAM rozwiąrze problem.

PS W 800x600 gra wygląda na prawdę obleśnie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż ja też już grałem w demko Battlefielda 2 i co moge powiedzieć mam kompa -

Pentium 4 2Ghz

1Gb ram

Radeona 9550 128ddr

i co moge powiedzieć w DEMKU w singlu na midium detalach bez antialaisingu na 800-600 chodziło mi zdumiewająco płynnie żadnych przeskoków nic :) (ale niestety to tylko demko pełna wersja może brutalnie zmienić tą radość). Ale zachęciło mnie to do włączenia na maxa no jest High 1024-768 z 6xantialaising i... też fajnie tylko przy botach odczuwalnie zwalnia. A sama gra zrobiła się z niej bardziej żywa tzn. więcej strzelamy niż kombinujemy niż w DC. Samochody i ich modelo są bajeranckie fizyka jazdy zwłaszcza Humvee i podwozie podskakujące na wertepach. Czołgi wreszcie szybko cofają ale czas ładowania amunicji to porażka. Pojazdy latające samoloty harrier mirage i inne fajne tylko zaszybko latają jak na tak małą mapkę (pewnie kwestia przyzwyczajenia jak w DC), helikoptery bajer tylko zaś nowe techniki sterowania trzeba się uczyć od nowa. Ogólnie jest spoko czekam na full i myślę że będzie fajne, ale narazie wole DC :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Athlona XP 1800+

Radeona 9600XT 128MB DDR

2x256 MB DDR na dual channel

płyte główną GA-7N400

win XP, najnowsze stery

i Battlefield 2 (demo) na medium detalach z antyaliasingiem x4 nie ścina, chodzi płynnie ;)

więc na twoim kompie też powinno

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sama gra zrobiła się z niej bardziej żywa tzn. więcej strzelamy niż kombinujemy niż w DC. Samochody i ich modelo są bajeranckie fizyka jazdy zwłaszcza Humvee i podwozie podskakujące na wertepach. Czołgi wreszcie szybko cofają ale czas ładowania amunicji to porażka. Pojazdy latające samoloty harrier mirage i inne fajne tylko zaszybko latają jak na tak małą mapkę (pewnie kwestia przyzwyczajenia jak w DC), helikoptery bajer tylko zaś nowe techniki sterowania trzeba się uczyć od nowa. Ogólnie jest spoko czekam na full i myślę że będzie fajne, ale narazie wole DC :) .

Erghm, sorry ze sie czepiam, ale w demku NIE MA HMMWV oraz Harriera oraz Mirage`a (tych dwoch ostatnich w full wersji tez nie ma wcale). Dla Ciebie kazda terenowka to HMMWV? A jesli myslales, ze ten amerykanski samolot pionowego startu to Harrier, to on nim nie jest :P To po prostu F-35B. Odnosnie predkosci samolotow-kwestia refleksu :P

bartes89 - BF2 pojdzie Ci spokojnie na FX 5200. Moj przyjaciel ma taka karte i bylo ok, choc wylacznie w najniższych detalach. Miedzy najnizszymi a srednimi ustawieniami jest po prostu przepasc. Przygotuj sie na widoki rodem z ET na srednich ustawieniach. Oczywiscie wsszystko zalezy od pozostalych czesci Twojego zestawu, ale nie sadze by bylo mozliwe ustawienie wiekszych detali.

Dobra, teraz moj problem: gdy gadam z kims gdy jestem w pojezdzie za pomoca komend say all, say team itd., to gdy chce wyslac wiadomosc naciskam enter i wysiadam z pojazdu :( Wiem, ze mozna to zmienic, bo gdy kiedys lecialem AH-1Z to moj gunner mogl ze mna swobodnie gadac i nie wypadal. Czy ktos wie jak to mozna zmienic w opcjach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa w Demie naloty? Z tego co pamietam i kojarze, Commander moze wezwac artylerie albo zaopatrzenie zrzucane z samolotu. Sa komendy aby poprosic o artylerie na dany teren albo zaopatrzenie ale to chyba dowodca podejmuje ostateczna decyzje. Tak samo jak wydaje rozkazy do ataku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm, moj kumpel tez ma ten problem i podobny sprzet. Problemem moze byc zbyt slaba karta graficzna.

Tym kumplem to ja jestem jak by co. Mogłem sam to napisać, ale dzięki, Marycu. :D

comander - Nalot może ci zrobić tylko kolo który jest Commanderem (jeden po każdej stronie). A drugie radio menu otworzysz tylko, gdy jesteś w jakimś squadzie (Alpha, Beta, itd.).

Co do mojego problemu - Ściągam nowe stery, zobaczymy czy pomogą.

P.S.: Jak mi zadziała BF2 przyjmuję wszystkie wyzwania śmigłowiec vs śmigłowiec (ja w Cobrze)!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...