Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Człowiek

Battlefield 2

Polecane posty

Tryb ognia zmienia sie naciskajac ponownie klawisz wyboru broni, w tym przypadku domyslny klawisz to "3" wiec wciskasz go raz wybierasz bron, jak juz masz bron wciskasz ponownie mieniasz tryb prowadzenia ognia. Jednak z tego co pamietam masz do wyboru albo strzal pojedynczy albo wlasnie seria 3 pociskow. Na niektorych serwerach zauwazylem ze jest odblokowana druga bron i tam jest mozliwosc prowadzenia ognia ciaglego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie boj sie, nie pozalujesz :D Ja od tygodnia od demka nie moge sie oderwac. Juz sie nie moge doczekac premiery!! Kupuje w Empiku w dniu premiery wiec bede mial szybciej, bo w Ultimie wysylaja PO premierze.

Też bym sobie kupił w Empiku, tylko że najbliższy jest 50km odemnie :D A innych sklepów z grami w ogóle nie ma...

Poza tym w ULTIMIE mają losować gadżety z B2 wśród wszystkich co zamówili go przed premierą :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie czy grając special forcem możemy sobie jakoś odnowić łądunki C4 jka je zużyjemy ?? prosze o pomoc bo to mi jest strasznie potrzebne ! z góry dzięki :D

Jedynie posrednio - przez wezwanie przez radio zrzutu zapasow - ale to moze zrobic kazda klasa...

Ja mam pytanie o snajpera - czy da sie jakos zrobic zoom w snajperce? Wkurzajace jest to, ze snajperka jest taka nieefektywna - gosc sie nie rusza, celownik jest ustawiony idealnie na niego, strzal i... nic - nie trafiam. Czemu tak sie dzieje??

Poza tym ta druga snajperka - beretta 0.5 (czy jak ona sie tam nazywa) po jednym celnym strzale gosc powinien miec rozwerwane na strzepy cialo (ona przeciez sluzy tyz jako bron przeciwpancerna) a tu nic mu zazwyczaj nie jest... Co chyba nie tak?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym ta druga snajperka - beretta 0.5 (czy jak ona sie tam nazywa) po jednym celnym strzale gosc powinien miec rozwerwane na strzepy cialo (ona przeciez sluzy tyz jako bron przeciwpancerna) a tu nic mu zazwyczaj nie jest... Co chyba nie tak?

Z mojej skromnej wiedzy o broni pociski przeciwpancerne mają dużą prędkość aby przebić pancerz.W kontakcje z czymś miękkim przelatują przez to.Do zwalczania ludzi używa się specjalnej amunicji ktura oddaje swoją energie celowi np. dum-dum.Pocisk częściowo wydrążony przy kontakcie z celem "rozpłaszcza " się powodując poważne obrażenia.Dum-dum wymyślono ok 1890 zakazano na konferencji haskiej 1899.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kluczmen

A ja mam następujący problem : gdy chce wejść do gry (startuje SP server) pojawia sie czarny ekran a potem wywala gre do windy bez komunikatu =(

Mam taki komp :

AMD Athlon 2000 XP +

GF 5600 ze 128 mb vram

512 DDR ramu

dźwięk na płycie głównej

Winda XP jaq coś

P.S To już drugie demko gier EA które mi nie chce sie odpalić - w NFS:U2 gra zawieszała sie na samym początku , tzn gdy tylko nacisnąłem jakiś klawisz.

P.S 2 - zainstalowałem najnowsze stery do karty, a potem znów directa ( 9.0 C jaqby nie było)

Proszę o pilną odpowiedź :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

human :arrow: zooma robi się prawym przyciskiem myszy i jest to jedyna opcja przybliżenia dla snajpery. Mimo to nawet z tym jest bardzo nieefektywna. Może poprawią to w pełnej wersji.

comander :arrow: ładunki odnawiasz poprzez podejście do skrzyni z zapasami (commander musi ją najpierw zrzucić) albo gdy gdy heavy assault (ten z M60) "da" Ci ammo.

A teraz do wszystkich. BF 2 JEST JUŻ DOSTĘPNY!!! Da się go kupić w większośći miast Polski (wiem o że są w sieci MediaMarkt i Empiku). Ceny oscylują wokół 119-139 zeta, ale słyszałem że w dniu premiery BF 2 w MM ma kosztować 99 złotych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no więc jak podszedł do mnie ten z M60 i dawał mi amunicje to ładunki nie donowiły sie :P. a ceny oscylują wokół 119 (bo tyle pewnie będzie kosztować w MM) do około 200 (w wersji commander). ja kupuję w wersji commander. mają tam być podobno słuchawki czy coś. a jeszcze jedno. czy nie wiecie może w jakiej wersji językowej ma być BF 2?? z góry dzięki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no więc jak podszedł do mnie ten z M60 i dawał mi amunicje to ładunki nie donowiły sie :P. a ceny oscylują wokół 119 (bo tyle pewnie będzie kosztować w MM) do około 200 (w wersji commander). ja kupuję w wersji commander. mają tam być podobno słuchawki czy coś. a jeszcze jedno. czy nie wiecie może w jakiej wersji językowej ma być BF 2?? z góry dzięki

PATRZ- mój ostatni post: http://www.cdaction.pl/agora/viewtopic.php...65&start=25

Jeszcze raz mówię! Te słuchawki są gów** warte! Później będziesz żałował. Pamiętaj, ostrzegałem. Kup sobie np. takie http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=11510 Mam je od pół roku. Są bardzo wygodne i fantastyczne do gier. Mają 2 lata gwarancji. Polecam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

identyczne jak te w tym liku dają do battlefielda tylko że Logitecha :P. wyglądają tak samo i podejrzewam, że działają tak samo :P. wątpie żeby dali [beeep]. jak dla mnie EA jest za dobrą firmą zeby dać [beeep] :P. chyba dbają o swoich klientów:P. pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajefajna gierka kompa mam lipnego a itak na srednio/niskich detalach mi wym,iata:

Athlon 1200MHz

256RAM (SDRAM) :( Infineon

plytka ECS K7S5A

HIS Excalibur Radeon 9600 Pro 256MB

heh a ja myslelm ze bedzie pokaz slidow, ale nawet nie ejst zle ;)

ale i tak pogralbym sobie na wyzszysch detalach, moze przez wakacje cos sie zarobi na kompa :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

identyczne jak te w tym liku dają do battlefielda tylko że Logitecha :P. wyglądają tak samo i podejrzewam, że działają tak samo :P. wątpie żeby dali cenzura. jak dla mnie EA jest za dobrą firmą zeby dać cenzura :P. chyba dbają o swoich klientów:P. pozdrawiam :)

Tak, tylko że te słuchawki w CE nie mają nawet loga Logitecha. Sam zresztą zobaczysz po zakupie. Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kluczmen

haha, dzisiaj sie skusilem i kupilem sobie w MM BF-a 2 :) Gra mi działa na średnich detalach (specyfikacji kompa drugi raz nie chce mi sie podawać, jest na gorze strony) i mam jakieś 30-40 FPS 8) Gra sie swietnie, CS i ET są przy nim maciupkie :D Dobra ja ide grać bo mnie ssie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już jesteśmy przy słuchawkach. Mam dziwny problem. Mikrofon w headsecie przestał mi działać. Za często go nie używam, ale w sobotę na pewno był sprawny. Jedyne co robiłęm z dźwiękiem w tym czasie to to, że wyjąłem wtyczki od headseta i podłączyłęm głośniki. Gdy następnie podłączyłęm headset mikrofon nie działał. Może coś w ustawieniach się zmieniło?

Dodam, że same słuchawki działają, a moja karta dźwiękowa to SB Live! 24 bit.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam Problem. Jeśli cche sobie pograć na necie to po jakims czasie gry (5-20 min.) wywala mnie do windy... I wtedy albo mam kominukat costam MEMORY.DLL... a czasem poprostu bez komunikatu. Jeśli gram sobie na singlu to wszystko OK.. zadnych zwiech.

PS: Pochwale sie ze mi gra ani troche nie zwalnia przy ustawieniach wysztko na Very hight (oprocz tekstur bo za molo ramu :([texy na MEDIUM] )... nawet AA mam na 4x :D... Ścinka malutka jesty jak dysk coś trawi :D

CONFIG:

P4 3.00GHZ HT

512RAM

GF FX5900XT GAINWARD GS

PROSZE O POMOC W ROZWIĄZANIU MOJEGO PROBLEMU :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam Problem. Jeśli cche sobie pograć na necie to po jakims czasie gry (5-20 min.) wywala mnie do windy... I wtedy albo mam kominukat costam MEMORY.DLL... a czasem poprostu bez komunikatu. Jeśli gram sobie na singlu to wszystko OK.. zadnych zwiech.

PS: Pochwale sie ze mi gra ani troche nie zwalnia przy ustawieniach wysztko na Very hight (oprocz tekstur bo za molo ramu :([texy na MEDIUM] )... nawet AA mam na 4x :D... Ścinka malutka jesty jak dysk coś trawi :D

CONFIG:

P4 3.00GHZ HT

512RAM

GF FX5900XT GAINWARD GS

PROSZE O POMOC W ROZWIĄZANIU MOJEGO PROBLEMU :cry:

Musisz zainstalować nowe sterowniki do karty graficznej. To na 80% pomoże, spotkałem się już z tym przypadkiem. Najlepiej zainstaluj sterowniki dołączone do gry. Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...