Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Człowiek

Battlefield 2

Polecane posty

sorrki ze sie wcinam ale tez mam podobne pytanko oto czy mi pojdzie bo nie chcialbym kupowac kota w worku (czyli kupie cos co mi nie ruszy :/ ) wiec wole sie poradzic tych co gre juz maja . Otoz moj komputer to :

AMD Athlon xp 2400+ (2Ghz)

386DDR

Sapphire Radeon 9500 pro 128ddr

plyta glowna Gigabyte 7nnxp

dzwiek zintegrowany z plyta glowna Sound Storm 6.1

w najblizszym czasie kupuje sobie nowa nagrywarke DVD oraz moze 2x512DDR 400mhz (twinmosa) choc to dopiero pod koniec lipca :/

wiec czy gra mi narazie pojdzie na tym sprzecie co mam teraz ? nie mowie ze w max detalach itd itp i 1600x1200 ;) ale nawet 800x600 i w low lub medium detale ? Dzieki narazie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie przymierzam się do kupna tej super gierki tylko nie wiem czy u mnie będzie chodzi skokowo. Patrzałem na opakowaniu są podobne wymagania takie jak ma mój komp a mianowicie;

Procek: AMD athlon Xp 2600+

Karta G: GF 5200 128mb ale mogę wymienić na 256mb czy to coś da

pamięć: 256 DDR

I jak pójdzie. :?

Przede wszystkim musisz miec 512MB pamieci. To zdaje sie jest nawet minimalne wymaganie. Poza tym nawet jesli nie to i tak nie wroze ci wygodnej gry przy tak malej ilosci pamieci RAM (256MB) - ta gra jest bardzo wymagajaca jesli chodzi o sprzet.

Ale DDR sie mnoży razy 2 to jest 512RAM i tyle samo mieści :D Dzięki za pomoc czyli karty nie trzeba wymienić lecz sobie chba wymienie dla pewności. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba, ale bedziesz musial grac na minimalnych ustawieniach, draw distance 40% i bedzie sie przycinac Sad Lepiej wymien :P Ja mam Radeona 9600 PRO i w 1024x768 wszystko na medium, draw distance 90% i wszystko plynnie, nic nie przycina, a grafa piekna :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie przymierzam się do kupna tej super gierki tylko nie wiem czy u mnie będzie chodzi skokowo. Patrzałem na opakowaniu są podobne wymagania takie jak ma mój komp a mianowicie;

Procek: AMD athlon Xp 2600+

Karta G: GF 5200 128mb ale mogę wymienić na 256mb czy to coś da

pamięć: 256 DDR

I jak pójdzie. :?

Przede wszystkim musisz miec 512MB pamieci. To zdaje sie jest nawet minimalne wymaganie. Poza tym nawet jesli nie to i tak nie wroze ci wygodnej gry przy tak malej ilosci pamieci RAM (256MB) - ta gra jest bardzo wymagajaca jesli chodzi o sprzet.

Ale DDR sie mnoży razy 2 to jest 512RAM i tyle samo mieści :D Dzięki za pomoc czyli karty nie trzeba wymienić lecz sobie chba wymienie dla pewności. :P

Stary, co ty za glupoty wypisujesz?? :lol: 256MB zawsze pozostaje 256MB a Double Data Rate(DDR) oznacza zupelnie co innego (mianowicie zwiekszona - podwojna przepustowosc pamieci a nie ich pojemnosc) :lol:

Tak wiec nie podniecaj sie tak, ze masz 512MB pamieci :wink:

Tak czy owak ja na twoim miejscu bym dokupil sobie te 256MB dodatkowego RAMu - zawsze sie przyda, nie tylko do tej gry a ceny takich kostek sa smiesznie niskie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie przymierzam się do kupna tej super gierki tylko nie wiem czy u mnie będzie chodzi skokowo. Patrzałem na opakowaniu są podobne wymagania takie jak ma mój komp a mianowicie;

Procek: AMD athlon Xp 2600+

Karta G: GF 5200 128mb ale mogę wymienić na 256mb czy to coś da

pamięć: 256 DDR

I jak pójdzie. :?

Przede wszystkim musisz miec 512MB pamieci. To zdaje sie jest nawet minimalne wymaganie. Poza tym nawet jesli nie to i tak nie wroze ci wygodnej gry przy tak malej ilosci pamieci RAM (256MB) - ta gra jest bardzo wymagajaca jesli chodzi o sprzet.

Ale DDR sie mnoży razy 2 to jest 512RAM i tyle samo mieści :D Dzięki za pomoc czyli karty nie trzeba wymienić lecz sobie chba wymienie dla pewności. :P

Stary, co ty za glupoty wypisujesz?? :lol: 256MB zawsze pozostaje 256MB a Double Data Rate(DDR) oznacza zupelnie co innego (mianowicie zwiekszona - podwojna przepustowosc pamieci a nie ich pojemnosc) :lol:

Tak wiec nie podniecaj sie tak, ze masz 512MB pamieci :wink:

Tak czy owak ja na twoim miejscu bym dokupil sobie te 256MB dodatkowego RAMu - zawsze sie przyda, nie tylko do tej gry a ceny takich kostek sa smiesznie niskie.

A ty sie chłopie nie podniecaj tak a już dokupiłem i nie mam problemu i koniec :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest z tym demem BF2 z CDA? Nie moge zalozyc konta do gry w internecie. Moge tylko w lanie i singlu. Wpisuje e-maila haslo itd. i czekam. I NIC !!! :? :shock: Pisze zakBadam konto czy cus. Czy to tak dlugo zawsze idzie?
ja miałem podobnie , ale poszło w koncu no bo przecierz zaraz po tym jak zaczołem grac o 15.00 na jakims serwerze 32 osobowym to jak o 4 w nocy zmieniłem na 64 osobowy to tak zostałem przyklejony do 10 rano:). po kilku dniach grania musze przyznac ze ta jedna plansza z juz mi sie przejadła. no i gra ma kilka rzeczy które mnie denerwóją. gra ma robic za symulator a podam wam przykład niedoróbki która jest wykorzystywana przez wiekszość wprawnych graczy: jak wsiadasz czy wysiadasz z czołgu (pojazdu) to dzieje sie to natychmiastowo wiec jak spotykasz sie z drugim czołgiem to zamiast sie z nim strzelac to jedziesz na zderzenie i jak juz jestes blisko to wysiadasz i zanim koles sie zorientuje ma juz załozone 2 ładunki c4 a ty siedzisz bezpieczny za twoim starym czołgiem.przyciskając z usmiechem przycisk na detonatorze. fajnie fajnie ale gdzie tu symulacja. wyobrażacie sobie ze czołgista wysiada z czołgu i zakłąda na przeciwny c4 w ciagu 2 sekund. hmm mysle ze jak by to zmienili dodało by to wiecej realizmu i wiekszą przyjemnosc z grania piechotą bo czołgami sie wszyscy rozbijają a jak sie psują to w mig sie ewakuują to samo z samolotami lecisz na zdezenie i wyskakujesz przed. no i mam nadzieje ze w pełnej wersji dodzą przenosne naramienne stingery tak jak w joint operations. na grafe nie moge nazekac bo chodzi mi na maxa na 1280 x960 2xfsaa na (amd64 3000+ s939; asus geforce6600gt;asus a8n sli deluxe; 2gb ram 2x160gb sata raid 0) ale w porównaniu do tego co juz widziałem to mnie grafika nie zaskoczyła ale z tym coraz ciezej pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisalem niedawno o nieprzyznaniu mi odznaczen, ale juz jest wszystko ok i juz je mam 8) BYly jakies opoznienia w refreshu czy cos, w kazdym badz razie juz jest ok. Wprawdzie nikt mi nie odpowiedzial, ale nie bede w blad wprowadzac ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się zapytać czy po zajnstalowaniu gry chodzi ona bez płyty czy wymagapłyty w napędzi do grania,ile ona zajmuje na twardym i tu pytanie czy pujdzie mi ona na moim kompie,wiem że to pytanie już padło i to nie jeden raz tak więc mam kompa 768ram ddr,procek pentium 4 2,4Ghz Geforce 5600 128mb i na jakich detalach roździelczości.Mam jescze problem z demem i niewiem czy powtóżył by się on w pełnej wersij po odpaleniu gry wyskakuje komunikat coś o grafice że została ona zoptymilizowana do czegoś tam i pisze o sterach do kary to ja je instalu je ale podczas instaliki wyskakuje błąd coś o winowsie oco w tym chodzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z uruchomieniem gry wogóle. Gra jest kupiona w szwecji w wersj dvd i problem wygląda następująca. Włączam ją i wyskakuje mi error że mam wsadzić płyte do napędu :? Tak samo jest z medal of honor w wersji dvd. Mój komputer to pIV 3 ghz 512 ram i radeon 9550 i wingroza xp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z uruchomieniem gry wogóle. Gra jest kupiona w szwecji w wersj dvd i problem wygląda następująca. Włączam ją i wyskakuje mi error że mam wsadzić płyte do napędu :? Tak samo jest z medal of honor w wersji dvd. Mój komputer to pIV 3 ghz 512 ram i radeon 9550 i wingroza xp.
spróbuj zrobic upgrade firmware odtwarzacza dvd,combo czy czego tam uzywasz. jesli to nagrywarka dvd to tym bardziej zalecam. musisz otworzyc komputer i zobaczyc dokładny model napedu. tylko przeczytaj instrukcje jak to robic!!!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanko ktora klasa moze robic altylerie i zrzuty zaopatrzenia ?? komander i ktos jeszcze ??

wlasnie czy gra bedzie mi chodzic poweidzmy 1024x786 i na medium detalach na takim sprzecie :

Athlon xp 2400+

1gb DDR

Radeon 9500 pro 128 ddr

bo osobiscie mam sprzet z 386ddr i gra 800x600 i low :/ i mowiac az sie zbytnio grac nie chce na takich detalach :/ a moze na mediumie byloby lepiej :D , bo mysle nad zakupem gry na wlasnosc bo teraz mam pozyczona od kumpla (fana serii ) ale nie wiem czy na tym sprezcie z 1gb damu cos sie zmieni w plynnosci i wygladzie samej gry :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam sprzęt:

Amd Sempron 2600+ (1.6 GHz)

512 DDR

GFroce FX 5200 128ddr

Mi gra na początkowych ustawieniach śmiga bardzo ładnie, a że masz dwa razy lepszy sprzęt od mojego, prawdopodobnie gra będzie Ci śmigać na wyższych ustawieniach równie dobrze jak mi :)

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Burzuj

Mam problem z demem, nie chce kupować pełnej gry na razie, do póki nie rozwiąże problemu. Gdy połącze się z jakimś serwerem (najczęściej wybieram te, które w wyszukiwarce pokazują ping "0"), czasami jest wszystko ok, a czasem po kilku sekundach (nie ma różnicy, czy będe na mapie czy już wejdę do gry) gra wiesza się.

Czasami zwis jest w np. drugiej rundzie, po dłuższym czasie grania.

Nie wiem co może być przyczyną tego, skoro czasem jest wszystko ok :/, ping jest raczej niski z tego co widzę (choć nie wiem, gdzie go można sprawdzić, na oko jest ok). W singlu wszystko śmiga ładnie, nawet na wysokich detalach.

Być może jest to spowodowane tym, że mam Neo 128kb/s, ale wszystkie inne gry multiplayerowe działają.

Mój komp jak w podpisie + Windows XP (bez SP).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burzuj mam do ciepie pytanko jak ci sie sprawuje ten twoj ram wiesz 2x512 Twinmosa 400mhz ??? bo tez w najblizszym czasie planuje go kupic ale nie wiem czy akurat tej firmy choc slyszalem ze spoko jest .

Teraz z innej beczki jak w B2 skacze sie ze spadochronu :D bo kurcze latalem samolototem i niestety dostalem rakieta i wyskoczylem tylko nie wiem jak sie spadachron otwieralo :/ w pierwszym battlefieldzie czyli 1942 jak pameitam to przez nacisniecie 0 sie otwieral a tutaj ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Burzuj

Z tego co słyszałem (na innych forach), B2 na Neo128 śmiga aż miło. U mnie niestety nie działa (dwa posty wyżej), ale podobno nie jest to z przyczyny łącza :roll:.

Także powinno Ci działać.

Ps. ZiBi_pl, wysłałem Ci PW w sprawie ramu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

burzaj thx :D no tez mam zamiar kupic sobie ten ram bo na 386 ddr to juz malo co smiga dobrze :/ (choc GTA SA chodzi jak maselko bez zaciachu :D ) a ze mamy XXI w. to jednak czas skoczyc na wyzszy szczebel 1gb ramu 8)

commander --> thx teraz sie juz otwiera spadachron :D bo wczesniej jednak troche bolalo skaczac na nogi :D bez jego uzycia z wysokosci 300m ;) , heh czyli w nastepnej odslonie Battlefielda bedzie spadachron pod 8 :D:D bo jak pamietam to w battlefield 1942 bylo pod 0 :D

Teraz inne pytanko jak moza uzywac altyleri i spuszczania na spadochronach zapasow jak ammo czy ateczki ? bo czytalem jakas recenzje ze tak sie da ale jednak jeszcze w B2 jestem zielony :/ i dopiero sie ucze i przyzwyczajam thx i narazie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...