Jump to content

jackBronson

Forumowicze
 • Posts

  13
 • Joined

 • Last visited

Reputation

3 Neutralna

About jackBronson

 • Rank
  Hobbit
  Hobbit

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array

Recent Profile Visitors

1,917 profile views
 1. Nadszedł czas świetności w świecie gier RTS - https://www.ageofempires.com/games/age-of-empires-iv/ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kolaboracja Microsoft + Relic musi wyjść!
 2. Jak w temacie, kupię poniższe gry w wersji BIG BOX: Age of Empires I, Age of Empires II, Medieval Total War I, Arcanum, Icewind Dale I, Neverwinter Nights I, The Settlers II, Caesar III, Rise of Nations, Age of Mythology, Dune II
 3. @ANONIMOWY321 Heroes 3, Warlords III Reign of Chaos, Alpha Centauri, Age of Wonders.
 4. @Scorpix Ale brak balansu jest odwieczną bolączką serii. Nawet genialna trójeczka ma pobanowane niektóre zamki na jakichś turniejach. Co do przeszkód, to się mogę zgodzić, bo napsuło to trochę krwi, jak się coś przyblokowało. Do dobrych pomysłów można jeszcze dorzucić wybór budynków dla jednostek - trzeba było kombinować, bo cały rooster był najzwyczajniej niedostępny. Nie można też zapominać o genialnym soundtracku. IMO największym problemem H4 są lemingi, które po prostu powtarzają, że gra jest do bani, choć same nie wiedzą dlaczego... (nie, nie Ty )
 5. Na H6 też wszyscy narzekali, a kupiłem jakieś dwa lata po premierze i grało się bardzo fajnie. Dobrze, że nie był kopią H3, bo po co? @Scorpix A co takiego nieudanego było w H4?
 6. Z Berlinowego fb: "Podobno jestem teraz narrative designerem w Techlandzie... Do niedawna byłem redaktorem prowadzącym cdaction.pl i szefem działu zapowiedzi CD-Action "
 7. @Kudzu Baldur's Gate, Planescape Torment czy Arcanum ze wzgledu na klimat. Warto tez zainteresowac sie grami Spiderweb Software (Avernum, Nethergate, Avadon, etc).
 8. @ANONIMOWY321 Zainteresuj się Penumbrą. Gierka gości od Amnesii.
 9. @pito312 Wszystkie Paradoxy razem z Victoria II? Jesli tak, to zainteresuj sie moze Distant Worlds lub Dominions IV.
 10. @Alpharadious Jeśli chcesz, żeby wrogowie się respili, to odpal swoją postać przez multiplayer i daj reroll świata czy coś takiego. Wtedy będziesz miał wszystko wygenerowane na nowo.
×
×
 • Create New...