Jump to content

Dijkstra2013

Forumowicze
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Reputation

0 Neutralna

About Dijkstra2013

 • Birthday 08/01/1994

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Konfiguracja komputera
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array

Recent Profile Visitors

2,966 profile views
 1. Mój sprzęt to GeForce GTX 550 Ti (wersja sterownika 361.43), CPU to AMD FX 4300 podkręcony do 4,3 GHz. Ogólnie stery aktualne (używam bowiem Driver Booster PRO 3.1 i GeForce Experience), może to przez to, że procesor podkręcony, inne gry działają. Na dysku mam 767 GB wolnego miejsca.
 2. Witam! Czy ktoś może mi powiedzieć, jak naprawić problem z uruchomieniem gry Life is Strange na Steam, ponieważ nie bardzo wiem co zrobić? Występuje błąd podczas uruchomienia "Detected negative delta time" (screen). Link aoaforums prowadzi do nikąd. Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów w Pomocnej Dłoni. -- Artius
 3. Dzięki Elf, nawet nie wiedziałem, że taka opcja istnieje. Rzeczywiście Origin wykrył jakiś błąd w plikach Mass Effecta 3. Konkretniej błąd w wewnętrznych plikach DirectX, pogrzebałem trochę w sieci i znalazłem rozwiązanie. Teraz już śmiga normalnie. Jeszcze raz dzięki za pomoc. Temat do zamknięcia. (przy okazji dla wszystkich, u których pojawi się podobny błąd - tu macie rozwiązanie): http://gaming.stacke...g-mass-effect-3
 4. Proszę o pomoc w rozwiązaniu następującego problemu - otóż po wykonaniu zadania "Priorytet : Cytadela" (w którym to siły Cerberusa atakują Cytadelę, a radny Udina okazuje się być zdrajcą) po rozmowie z komadorem Baileym o stanie zdrowie Thanea Kriosa na posterunku SOC nie mogę wyjść przez drzwi, ponieważ gdy próbuję to zrobić, grę wywala do pulpitu. Co mam zrobić w takiej sytuacji? Odinstalować Mass Effect 3 i zainstalować ponownie? A może wgrać jakiegoś patcha? Czy ktoś w Was spotkał się z podobną sytuacją? Macie dla mnie jakieś rady?
 5. Pomogło bardzo dziękuję.Jesteś gość Krasnolud
 6. Witam! Mam następujący problem.Otóż podczas uaktualniania mojego Windowsa 7 Ultimate do Windowsa 8 Pro windowsowski Menadżer zgodności programów wyświetla komunikat , z którego wynika, że nie mogę przeprowadzić procesu instalacji, ponieważ muszę wpierw odinstalować Kaspersky Anti Virus. Jak to możliwe skoro mam zainstalowanego Avasta Internet Security? Czy możliwe jest że Kaspersky przechowuje jakieś swoje wpisy w rejestrze ? (nie pamiętam abym miał zainstalowanego Kasperskiego ale może i miałem ).Pytam się Was jak mam odinstalować/usunąć pozostałości po rzekomym Kasperskym ponieważ nie widać go w dodaj lub usuń programy(!), i nie mogę sobie z nim poradzić.( próbowałem czyścić rejestr CCleanerem oraz Glary Utilities Pro ale nic to nie dało , również nie "widzę" żadnych usług Kasperskiego. które mogłyby się uruchamiać wraz z Windowsem , , a menadżer uporczywie prosi o uprzednie odinstalowanie Kasperskiego ). Nie chcę przeprowadzać "czystej" instalacji(chociaż oczywiście mogę), ponieważ usuną mi się piosenki/gry/aplikacje i inne ważne dla mnie pliki.Jeśli ktoś z Was ma pojęcie co powinienem zrobić aby móc w końcu zainstalować sobie swojego nowego Windowsa bardzo proszę o pomoc.
×
×
 • Create New...