Jump to content
  • entries
    57
  • comments
    136
  • views
    38,497

Wiosna w TVN. Będzie na co popatrzeć...


Luke13

621 views

 Share

Pomijając kolejne odsłony Detektywów, Majki, Milionerów (z czwartym kołem ratunkowym :P ) i kilka nowych seriali TVN zaserwuje nam głośne tytuły filmowe. Tak oto dostaniemy bitwę gigantycznych robotów, kolejną część przygód popularnego czarodzieja, przerośniętego goryla, dzielnych spartan, kolejną polską komedię i parę innych. Żeby nie przedłużać:

- 300

- Transformers

- King Kong

- Miami Vice

- Ocean's 13

- Harry Potter i Zakon Feniksa

- Plan doskonały

- Rocky Balboa

- Lejdis

Dla mnie bomba i gdyby nie kilkunastominutowe bloki reklamowe wstawiane co pół godziny, byłbym w siódmym niebie. Zakon Feniksa to moim zdaniem najlepsza książkowa, growa i filmowa część tej serii. Transformers to bardzo efektowny film akcji/s-f, który mi osobiście bardzo przypadł do gustu. Niecierpliwie czekam na 300, film reżysera Strażników, których to wychwalałem w poprzednim wpisie.

Mnie lista w pełni zadowala, a Was? ;)

 Share

12 Comments


Recommended Comments

Hmm jak chcę obejrzeć film to go ściągam. Przyznaję się, ale nie przez torrenty. I oglądam to co było lub będzie w TV (z zapowiedzi). Dlaczego? Po prostu nie znoszę reklam, a uważam że właściciel serwisu gryzonia po to bierze pieniądze żeby nie tylko utrzymać serwery ale i opłacać twórców. A czy tak robi? Nie wiem. I żeby nie było - tylko filmy...

Link to comment

Oooo Lejdis !! Nie oglądałem tego filmu, ale podobno jest niezły łach z niego. Transformers, echhh jakoś mam zniesmaczenie do Transformersów w formie filmu. Ale 300 to na pewno obejrzę. ! Podobno na tym filmie był wzorowany "Poznaj moich spartan". Harry Potter i Zakon Feniksa, wiedziałem że jakieś dwa - trzy lata później od premiery w kinach puszczą w telewizji. Ogólnie. Kilka filmów dobrych, reszty nie oglądałem.

Link to comment

Jest nieźle, tylko w całym zestawie "Lejdis" psuje dobre wrażenie. Byłem na tym w kinie i szczerze, nie pomyliłem się. Polskie komedie, zwłaszcza te romantyczne to jeden wielki "badziew". ;)

Link to comment

Miami Vice oglądałem - za długie i nużące; choć strzelaniny wyglądają bardzo klimatycznie, jakby aktorzy serio strzelali a nie tylko ognie dorobione by pc ;)

Link to comment

Kurka, same hiciory przygotowali. Większość oglądałem, ale co tam.

P.S. Chyba jestem jakimś jasnowidzem, bo wczoraj tak sobie pomyślałem, że Miami Vice pojawi się w tym sezonie. Nie wiedziałem, czy na TVN czy na Polsacie, ale wiedziałem, że będzie :)

Link to comment

E tam, ramówka mało ciekawa, jak dla mnie. :icon_mrgreen: Nie znoszę oglądać filmów w telewizji, ciągle przerywają je reklamami (Wyjątkiem jest 'Katyń', ale osobiście pozabijałabym tych od ramówki, gdyby wsadzili pomiędzy ten film reklamy.) . Poza tym, telewizja jest nudna, więc wiadomo - i filmy w niej pomijam z największą radością. Przyjemniej ogląda się filmy w domowym 'zaciszu', ze znajomym / znajomą lub samotnie. Przynajmniej wtedy pomiędzy najważniejszymi scenami nie wyskoczy reklama parówek...

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...