Jump to content
  • entries
    26
  • comments
    75
  • views
    12,478

Far Cry 4 Bugolandia

Sign in to follow this  
Dziadparyski

459 views

Ale okropne to far cztery! No nie może być, takiego gniota to od czasów mojej zupy po tajsku nie widziałem.

Okropna, zła i paskudna (nikt nie pisał że krewetki muszą być świeże)

Tyle co do zupy.

A co do [beeep]? ( [beeep] od niedawna nie jest wulgaryzmem, tak napisali u Urbana w gazecie, nie zapominając dodać kompletu prawdziwych i soczystych... )

No więc, zabawne w Far 4 jest to że często wykonując "zadanie karmiczne" ot tak z doskoku, to zanim informacja o zadaniu pojawi się na ekranie jestem już daleko od miejsca ubicia wroga.

Za każdą aktualizacją czy to na laptopie czy na stacjonarnym, następuje potrzeba weryfikacji plików w narzędziu uplay. Bo inaczej wywala na tapetę.

W kółko wyświetla mi się napis naciśnij E aby zeskoczyć z lotni. Nawet jak jadę na Słoniu.

Taranowanie słoniem jest chaotyczne.

W poszukiwaniu Thanki jest taka mapa gdzie sobie na liściach latamy no gdzieś tam na dole jest "lawa", jak się już w nią wpadnie co jest równoznaczne z uwaleniem misji, zdąży nas użreć ryba biggrin_prosty.gif

Ogień już się tak nie rozprzestrzenia jak w trójce, więc co najwyżej można nim odstraszyć stado wilków.

Po co się skradać do wrogiego obozu. Skoro za pomocą latadła na pewnej wysokości i wyrzutnika granatów pod pachą, spokojnie ściągniemy obsługę bez uruchamiania alarmu.

Co do nie patrzenia się w górę, zauważcie że najłatwiej jest uciec przed policją wskakując na drzewo... ludzie z natury nie parzą do góry. Mit osobiście sprawdzony.

Z uplajowskiej chmury czasem nie dogrywa się część stanu więc zaczynamy od innej misji, w dziwnym miejscy, z innymi przedmiotami (tymi gorszymi) bądź nie dysponując wszystkimi umiejętnościami. Te wszystkie ułatwienia występują osobno.

Sztuczna intelygencja jest na tyle sztuczna, że atakując twierdzę o ile nie mamy brzęczyka, wystarczy schować się gdzieś za nieobsikanym za rogiem i tak po kolei wszyscy w odwiedziny przychodzą.

Misję skradankową gdzie porywamy Pleura można wykonać skacząc po zachodnich kamieniach i skałach, w obie strony niezauważony.

Sie czepiam. Gra jest piękna, nie trzeba jej przechodzić wykonując główne zadania, jest masa zabawy z realizowania wszystkich partyjnych postulatów.

Więc jeśli jesteś członkiem z ramienia, już dziś zgól głowę i zaprotestuj przeciwko sfałszowanym mocherom przechodząc Far 4 na 100 procent.

Sign in to follow this  


2 Comments


Recommended Comments

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...