Jump to content
 • entries
  25
 • comments
  328
 • views
  20,745

Secret Service wraca!


Wysokiandrzej

840 views

z13570612AA,New-S-Service--68--fot--Retroreaders-pl-.jpg

Źródło: Polygamia.pl

Secret Service wraca!

To chyba jest na razie wiadomość miesiąca. Pismo które czytały ludziki kiedy komputer w naszym kraju był czymś w rodzaju zakazanego owocu, WRACA! (przed powrotem SS istniało od 1993 do 2001 roku ukazało się 95 numerów) i było bliskie setnego, ale niestety się nie udało. Wiadomo jak wyglądają powroty i nie zawsze te powroty wyglądają udanie, ale wiadomość napawa optymizmem.

Ma być miks doświadczenia i młodości. Pierwsze informacje padły już na Facebooku (link podałem w luźnych tematach). Wiemy jak wygląda sytuacjach pism. CD-A jest liderem i najdłużej działającym pismem, PSX jest bardzo solidne, a Gramy ledwo dyszy. Internet niestety wygrywa jeżeli chodzi o czas i o szybkie teksty. 10 lat temu było lepiej ponieważ nie każdego było stać na miesięczny abonament, a internety nie były tak szybkie i popularne. Oczywiście nikt nie jest na straconej pozycji i każdemu trzeba dać szansę.

Czy czytałem jakiś numer? Pamiętam, że jeden numer podarował mi mój kuzyn, ale wszystko pamiętam jak przez mgłę. Ja raczej jestem już tą ''generacją'' kiedy nabywało regularnie pierwsze: Clicki i KŚG.

Mam nadzieje, że pierwszy ''nowy'' numer będzie miało spory nakład i będzie dostępny w całym kraju bez najmniejszych problemów. Po drugie mam nadzieje, że cena będzie korzystna. Nie chce na początku płyty (choć ta będzie potrzebna jak będą chcieli się na dłużej utrzymać), ale żeby pisemko kosztowało w granicach dziesięciu złotych.

Doświadczenie, magia, dawny blask i dla wielu dorosłych osób totalny wspomnień czar. POWODZENIA!

12 Comments


Recommended Comments

Eksperymenty z ożywianiem zwłok czasami kończą się powodzeniem. Szczególnie na początku. Niestety później albo wychodzi stęchlizna, albo gawiedź zdaje sobie sprawę, że ten zombie nie ma nic wspólnego z tym, kim był przed śmiercią i najzwyczajniej w świecie zbiera kupony.

Link to comment

Taa- ożywianie trupa. Temat stary jak świat :/

Na początku wydaje się być fajnie i super, bo "pamiętają o starych czytelnikach", "sentyment", bo "powrót legendy", hype się nakręca... a potem smutna rzeczywistość daje o sobie znać. Tym brutalniej, im bardziej się tym newsem jarano i im bardziej marka była znana- nie dorównuje oryginałowi, najpierw wychodzą jakieś babole, potem jest rozczarowanie, nasz zombie okazuje się w ostateczności lichą imitacją pierwowzoru, że jednak "kiedyś to było inne/lepsze", a teraz to tylko chamskie odcinanie kuponów kosztem fanów. Że już lepiej było zostawić legendę w spokoju i zapamiętać ją jak najlepiej.

Koniec końców pewnie znowu uda się dobić do kilku -nastu-dziesięciu numerów, że na początku będzie ładnie, a potem wszystko znowu zdechnie. I tak do kolejnego razu... Tak, jak pisze Sergi:

Już jakiś czas temu coś wróciło do życia i... zdechło zaraz po tym. Ktoś pamięta, co to było? IO?

Link to comment
To chyba jest na razie wiadomość miesiąca. Pismo które czytały ludziki kiedy komputer w naszym kraju był czymś w rodzaju zakazanego owocu, WRACA!

Nie, mylisz się okrutnie. Powstaje nowe pismo, które nazywa się dokładnie tak samo jak Secret Service, ale zapewne nie ma z nim nic wspólnego.

 • Upvote 2
Link to comment

And no one cared even for a second. Thus concludes the story.

W dzisiejszych czasach próbować stworzyć pismo poświęcone grom bazując na sentymencie grupy ludzi po 30, którzy mogą pamiętać oryginał - genialny biznesplan.

 • Upvote 1
Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...