Jump to content
Sign in to follow this  
  • entries
    25
  • comments
    328
  • views
    20,724

Z czym się kojarzy lato? Cz.1

Sign in to follow this  
Wysokiandrzej

611 views

2860149.jpg

Źródło: Rmf Fm

Wakacje, wakacje i wakacje. Dla uczniów dwa miesiące lenistwa, dla robotników niespełna dwa tygodnie w sierpniu. Nie mniej to czas w którym wracają wspomnienia, to czas kiedy można najbardziej poimprezować. Czas wakacyjnych hitów muzycznych i ogórkowego czasu dla muzyki i gier.

Wolność od telewizji ? To chyba najlepsza wiadomość. W wakacje przed tv należy spędzać czas jak pada deszcz i jest teoretycznie zimno. Mundial się skończy, to nadejdzie czas powtórek i wielkiego syfu. Pomijam różne Sopoty, Top Trendy czy Trudne Sprawy. Do Janosika mam ogromny szacunek, ale jak go widzę na TVP co jakiś czas to wymiotować mi się chce.

Składanki muzyczne ? Wakacje do idealny moment do imprezowania i wyszalenia się. Koncerty, covery i dyskotekowe hity. W dobie internetu jednak należy wspomnieć o składankach. Owszem to już nie to samo co kiedyś, ale nadal takie płytki znajdują swoją niszę. Ja swego czasu (przyznaje się) kupowałem: Dziewczyny 13 czy Bravo Hits, ale to czasy zamierzchłe.

Promocje Steam ? Jeżeli macie jeszcze pełny portfel to zazdroszczę. Przez 2 dni kupiłem już kilka gierek. Śmieje się z dziewczyn kiedy kupują i tak nie potrzebne ubrania i buty, a sam siedzę na wyprzedaży Steam. Kiedyś miałem wybór czasopism i Ekstra Klasyki, a dzisiaj mam dystrybucje cyfrową (dobre i to)...

Komary ? To jest prawdziwy horror. Gasisz światło i idziesz spać. Zapomniałeś zamknąć wyjściowe drzwi, a miałeś włączone światło? Już współczuje. Komary to największy wróg ludzi w czasie wakacji. Największy strach i stres jest wywołany nie samym istnieniem komarów, a ciszą kiedy tylko czekasz na ten charakterystyczny dźwięk...

Wakacyjna miłość ? Tak wiem, że to są bujdy, ale kto choć raz takiej miłości nie przeżył? Na pewno w czasie spotkania ze znajomymi odkryjecie nową postać, a kto wie może wydarzy się coś niesamowitego? Każdemu należy życzyć szczęścia ;).

Spędzanie czasu poza domem ? Namiot, spacery i uprawianie różnych sportów. Można pograć do później pory w kosza, można siedzieć w namiocie wspominając dawne chwile i można oczywiście iść na spacer.

Sign in to follow this  


9 Comments


Recommended Comments

Do Janosika mam ogromny szacunek, ale jak go widzę na TVP co jakiś czas to wymiotować mi się chce.

Już nie wspomnę o czterech łysych i kocie, czy klopsie.

Ja swego czasu (przyznaje się) kupowałem: Dziewczyny 13 czy Bravo Hits, ale to czasy zamierzchłe.

Taa... też to pamiętam. Ceny zaczynały się od 29,90 do ponad 60 zł. Tymczasem można było takie coś kupić w sklepach z nazwą "Wszystko po 5 zł". Raz tam wszedłem i przez jakiś czas tam kupowałem różne składanki za grosze ^^.

Kiedyś miałem wybór czasopism i Ekstra Klasyki, a dzisiaj mam dystrybucje cyfrową (dobre i to)...

No właśnie "kiedyś". Letnia wyprzedaż Steam jest miodzio, ale na półce lepiej prezentują się gry "pudełkowe", niż cyfrówki nieprawdaż wink_prosty.gif.

Komary ? To jest prawdziwy horror.

To prawda, ale gorszym faktem jest to, że muchy są gorsze. Komar Ci w pokoju bzyka*, ukąsi i da Ci spokój, a mucha jak się na Ciebie uprze, to non stop a to tu wleci, a to tu połaskocze (a rankiem tym bardziej i weź się wyśpij).

*miałem napisać, że fruwa jak jaskółka?

Share this comment


Link to comment

Ja traktuje wakacjie jako odpoczynek od szkoły ( będą jeszcze tylko za rok, a potem koniec beztroski :P ), okres nadrabiania zaległości w kulturze (tzn. książki, filmy i oczywiście gry) oraz co może dziwić - czas intensywnego spadk wagi! :D Może to przez fakt, iż w zawsze staram się przez ~ trzy tygodnie w sierpniu dorobić i w domu przesiaduje wyłącznie wieczorami oraz w niepogodę. ;) Tak to lubię popracować z dziadkami/ ojcem w niemałym ogródku, pływać, czy jeździć na rowerze po pachnącym żywicą lesie. Mam nadzieję, że wypogodzi się do końca miesiąca i jeszcze w czerwcu popływam sobie w jeziorze.

Share this comment


Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...