Jump to content
  • entries
    22
  • comments
    239
  • views
    15,843

Iran - kolejna ofiara U.S.A. ?


mistrzu6

860 views

 Share

Właśnie. Dlaczego kolejna ?

Pierwszą ofiarą U.S.A. był oczywiście Afganistan. Do ataku sprowokował zamach na WTC 11 IX 2001r. Zamach był jednak zaplanowany. Dowodzą tego poniższe "zbiegi okoliczności" :

1. Na terenie U.S.A. funkcjonuje NORAD. Jest to coś w rodzaju obrony powietrznej na terenie U.S.A. W przypadku nieautoryzowanej zmiany kursu lotu, natychmiast wysyła do podejrzanych obiektów myśliwce. Od 1958r. zawiódł 4 razy, w ciągu jednego dnia, 11 września.

2. O 9.03 Bush został powiadomiony o uderzeniu samolotu w drugą wieżę. Przez następne pół godziny ogląda telewizję (ponoć bajkę o koziołku), a potem znika na 25 minut, w czasie których rozbijają się kolejne dwa samoloty. Nie wydał rozkazu obronie powietrznej, tylko zwyczajnie czekał.

3. 6 tygodni przed zamachem Larry Silverstein podpisuje umowę o dzierżawę kompleksu WTC i wykupuje polisę ubezpieczeniową m.in. od aktów terroryzmu.

4. O 9.37 samolot walnął w Pentagon, ale wcześniej zawrócił, by uderzyć w część remontowaną. Uderzenie w każdym innym miejscu spowodowałoby o wiele większe straty.

5. Śledztwo w sprawie ataku na Pearl Harbor zostało rozpoczęte po 9 dniach, zamachu na Kenned'ego po 7 dniach, Titanica 6 dniach, natomiast 11 września po 411 dniach... dochodzenie zaś trwało 17 miesięcy z budżetem... zaledwie 14 milionów. Coś mało jak na zamach o takiej skali.

6. Ogień mógł osłabić konstrukcję jedynie w miejscu uderzenia. Teoretycznie więc, stalowy rdzeń wież nie miał prawa się zawalić. Zawalenie się budynków aż do fundamentów mogło nastąpić jedynie po usunięciu wszystkiego, co stoi na drodze górnym piętrom. To się fachowo nazywa kontrolowane wyburzenie. Ogień nie osiąga temperatury topnienia stali, więc pożar nie tłumaczy prędkości i symetrii z jaką wieże się zawaliły. Prawa fizyki nie pozwoliłyby się zawalić wieżom w taki sposób, w jaki się zawaliły, jeżeli media i politycy amerykańscy twierdzą, że mówią prawdę. Jedyny dowód na ich kłamstwo, czyli stalowe części wież zostały wywiezione na złom i przetopione. A nawet TU-154 nie poszedł na złom.

7. 6 tygodni po ataku kongres U.S.A. uchwala ustawę ograniczającą swobody obywatelskie. Przed 11 września ustawa nie miałaby szans przejść i nikt nie zgodziłby się na rozpoczęcie wojny.

8. Gdyby nie ta tragedia, amerykańskie korporacje byłyby na pewno mniej bogate, nie mając zysku z wojen.

Rząd potrzebował pretekstu, aby uderzyć na Afganistan, na który plan inwazji był zapewne od dawna gotowy.

Wracając do tematu Iranu...

Iran od 50 lat nie zaatakował ani jednego kraju. U.S.A. i Izrael... no nie piszcie mi, że propagują rozwiązania pokojowe.

Nie rozumiem też, jakim prawem Iran nie może posiadać tych głowic, jeśli U.S.A. i Izrael (kto pozwolił Izraelowi na głowice swoją drogą ?) posiadają zapewne wystarczające zasoby, aby nam zrobić zimę nuklearną na 100 lat.

I czemu niby Iran ma zagranicznym komisjom pozwalać zaglądać do państwowych... miejsc, gdzie się wzbogaca uran (nie wiem jak to nazwać, reaktor ?). A może nie pozwalają na to, gdyż mają własną i wydajniejszą metodę wzbogacania uranu, którą korporacje chcą po prostu ukraść ?

TAK ! Popieram Irańczyków, mają prawo do niezależności od Żydów (którzy tylko udają najbardziej pokrzywdzony naród świata, mając pod ręką czerwony guzik służący do jego zniszczenia) i Amerykanów, tzn. Korporacji Zjednoczonych.

Prawdopodobnie część czytelników stwierdzi, że się ze mną nie zgadza, bo Muzułmanin zły, a Żyd taki biedny i skrzywdzony, że ma prawo zabić wszystkich Muzułmanów.

Dziękuję tym, którzy przetrwali do końca. Jeżeli ktoś ma argumenty mówiące o kompletnej niewinności rządu U.S.A. , bo zawsze takie można znaleźć "naciągając" przebieg wypadków, to może je spokojnie napisać. A później niech się zastanowi, czy tylko oglądał jeden, dwa programy w telewizji o WTC i na tym koniec.

Pozdrawiam

 Share

30 Comments


Recommended CommentsNie, to nie jest plagiat, ja ostatnio w ogóle blogów nie przeglądałem i kompletnie nie wiem co się na nich dzieje, po prostu chciałem coś napisać, zanim Żydzi zrobią zimę nuklearną.

Quetz, pozwól, że natychmiast zażądam od Ciebie odpowiedzi, dlaczego dla Ciebie groźba kolejnej wojny na Bliskim Wschodzie, to powód do spamowania kundlem w komentarzach ?

Link to comment

Afganistan pierwszą ofiarą? A III Rzesza? Jak Jankesi śmieli wylądować w Normandii i Sycylii. Przebrzydły imperializm.

2. O 9.03 Bush został powiadomiony o uderzeniu samolotu w drugą wieżę. Przez następne pół godziny ogląda telewizję (ponoć bajkę o koziołku), a potem znika na 25 minut, w czasie których rozbijają się kolejne dwa samoloty. Nie wydał rozkazu obronie powietrznej, tylko zwyczajnie czekał.

Mam rozumieć, że tego typu rewelacje pochodzą z niezwykle rzetelnego źródła?

Link to comment

AAA, akurat NSDAP było fundowane przez wielki koncern produkujący leki, amerykańscy bankierzy też dołożyli swoje (w tym czasie zbiegiem okoliczności trwał kryzys w U.S.A. , więc dobrze się złożyło, że III Rzesza upadła).

Link to comment

Porównywanie Afganistanu i III Rzeszy to trochę jakby na wyrost.

Powiedz mi drogi ...AAA... kogo to Afganistan najechał, jakiej nacji urządził Holocaust? A i może jak się nazywa ten afgański furer który chce podbić cały świat?

Link to comment
Nie, to nie jest plagiat

Głosy w głowie? Do kogo ta uwaga?

ostatnio w ogóle blogów nie przeglądałem i kompletnie nie wiem co się na nich dzieje

Ta uwaga odnosi się nie tylko do blogów, co zaprezentowałeś nam tym wpisem ;-).

po prostu chciałem coś napisać, zanim Żydzi zrobią zimę nuklearną.

500full.jpg

EDIT: Nadal pozostaję niezwykle wdzięczny za ten wpis. Naprawdę, jak tych dwóch nowych kolegów zamilkło to jakoś nie było tu życia.

EDIT2:

dlaczego dla Ciebie groźba kolejnej wojny na Bliskim Wschodzie, to powód do spamowania kundlem w komentarzach ?

Nie groźba wojny, tylko ten wpis.

Link to comment

Blogów nie przeglądałem, gdyż nie miałem na to czasu. Jak nie wiesz co to zima nuklearna, to się dowiedz i nie spamuj obrazkami, gdyż widać, że wolisz komentować moje komentarze, niż sam wpis (którego skomentowałeś kundlem, więc nie wiem co o tym mam sądzić).

Link to comment

Mckov - A to holokaust jest jakąś furtką do interwencji wojskowej? Będąc konsekwentni Amerykanie nie powinni się wtrącać w trakcie I WŚ, II WŚ, w Korei, Wietnamie, Afganistanie, Iraku etc. Wszak bezpośrednio żaden z konfliktów ich nie dotyczył (gdyby zachowali całkowitą neutralność). Całkiem odrębną, acz niezrozumiałą dla obywateli nieznaczących państw, jest kwestia państwa "pierwszego wśród równych". Chcąc nie chcąc świat jest skonstruowany w ten sposób, że ktoś musi utrzymywać hegemonię na globie lub w regionie i cieszmy się, że trafiliśmy na czasy USA, a nie przywołanej III Rzeszy, imperialnej Japonii, państwa Temudżyna lub carskiej Rosji.

Link to comment

Przypominam, że U.S.A. bardziej przypomina kraj rządzony przez korporacje, niż przez ludzi. O tym, dlaczego w Stanach Zjednoczonych tak właśnie jest, informację umieszczę w odrębnym wpisie. O Afganistanie zaś masz informację powyżej Twojego komentarza. Mój ideał świata to również temat na odrębny wpis.

Link to comment
O tym, dlaczego w Stanach Zjednoczonych tak właśnie jest, informację umieszczę w odrębnym wpisie.

Oj, koniecznie.

Ale serio - proponowałbym jakieś źródła podawać, bo to co stworzyłeś jest lekko mówiąc podejrzane, chyba że jesteś jednocześnie specjalistą od wojskowości, polityki międzynarodowej, amerykańskich procedur postępowania kryzysowego i działań prokuratorskich i dodatkowo znawcą fizyki materiałów budowlanych (ten kategoryczny ton - "konstrukcja NIE MOGŁA się zawalić" - a skąd to niby wiesz?). Podanie źródeł (nawet tak komicznych i niepoważnych jak "Loose Change" na pewno lepiej by wyglądało przy podawaniu informacji z tak wielu dziedzin...

Link to comment

...AAA... czyli jeśli dobrze zrozumiałem USA jest "hegemonem" który pilnuje porządku na naszym globie. A ponieważ w Afganistanie działo się źle USA wkroczyło niosąc sztandar wolności i demokracji. hmm...

To wytłumacz mi dlaczego nasz szacowny "hegemon" jeszcze nie interweniuje w Afryce gdzie ludzie wyrzynają się tysiącami każdego miesiąca?

Może dlatego że Afganistan leży na szeroko pojętym Bliskim Wschodzie, gdzie do ropy blisko. A w Afryce ino bida.

Co do drugiej części wypowiedzi: ostrożnie dobieraj argumenty. Np. taka carska Rosja. Pamiętasz może lekcje historii. Powstanie listopadowe? Krwawo stłumione powstanie styczniowe?.

Podpierając się twoim argumentem o "hegemonii" nic nie można carowi zarzucić. Walczył z takimi samymi terrorystami, jak dzisiaj Amerykańcy w Afganistanie.

Link to comment
Walczył z takimi samymi terrorystami, jak dzisiaj Amerykańcy w Afganistanie.

A ktoś temu próbuje zaprzeczać? Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Dla nas "bojownicy o wolność", dla nich "terroryści" - zwykła nomenklatura przecież...

nic nie można carowi zarzucić.

A co mu chcesz zarzucić właściwie? Mam nadzieję, że w imię sprawiedliwości masz za złe naszemu narodowi okupację Litwy właściwie od końca średniowiecza?

Link to comment

Źle rozumiesz moje intencje. USA zaatakowało Irak prawdopodobnie dla ropy. Wiele innych wojen toczyło również ze względu na interesy - choćby dla utrzymania prestiżu. Amerykanie nie są złoci, a ich żołnierze również potrafią dopuścić się zbrodni. Rzecz w tym, że gdyby zechcieli się wycofać ze swojej polityki to ich miejsce zająłby niechybnie ktoś inny; czego byśmy prawdopodobnie pożałowali. Nikt nie jest rycerzem na białym koniu, a ci którzy takiego oczekują nie myślą trzeźwo. A różnorakiego teorie spiskowe jak ta z WTC uważam właśnie za totalną przesadę i demonizowanie ponad miarę.

Co do drugiej części wypowiedzi: ostrożnie dobieraj argumenty. Np. taka carska Rosja. Pamiętasz może lekcje historii. Powstanie listopadowe? Krwawo stłumione powstanie styczniowe?.

Argument jest bardzo dobrze dobrany, jeżeli pokusisz się o jego zrozumienie: "cieszmy się, że trafiliśmy na czasy USA, a nie..". Chodziło o podkreślenie, że nie mamy nad czym płakać, bo niemal wszystkie poprzednie imperia były znacznie niebezpieczniejsze.

Link to comment

...AAA... napisałbym to inaczej. Zamiast "cieszmy się, że trafiliśmy na czasy USA" powiedziałbym raczej : "cieszmy się że USA ma nas w d..."

Bo przestalibyśmy się cieszyć z "czasów USA" gdyby Jankesi uznali np. że nasza demokracja jest zagrożona i wkroczyliby z misją stabilizacyjną.;)

Link to comment

...AAA... Arabia Saudyjska? przecież tam leży Mekka. Cały świat islamski ruszyłby na jihad. [coś jak Jasna Góra i potop szwedzki]

btw. właśnie TVN24 podało że Amerykańcy zabawiali się w Afganistanie w palenie Koranu.

A Indie? Indie mogłyby zrobić duże kuku Amerykańcom.

Link to comment

@Mckov

Zwłaszcza w XVI wieku mieliśmy okupację litewską na Wawelu ;-). Generalnie mamy dokładnie tyle samo na sumieniu wobec innych co każdy inny naród, więc takie licytacje są generalnie pozbawione sensu :-).

Link to comment

I dlatego właśnie Litwini wspominają te czasy jak najmilej, a mniejszość polska na Litwie wciąż jest poważana jako ta pokrzywdzona, która doświadczyła wielu prześladowań od Litwinów w przeszłości...

Błagam.

Link to comment

Barbarzyństwa nie można zwalczać karabinem. Muzułmanizm jest pokojową religią, ale w każdej są fanatycy. My mieliśmy Krzyżaków, Templariuszy, Inkwizycję (najmniej straszna ze wszystkich), itd. Oni mają konserwatywne ugrupowania, które rzeczywiście dążą do dżihadu. Ale Amerykanie spaleniem Koranu sami dorzucają drewno do ogniska i pewnie dobrze o tym wiedzą. Muzułmanizm swoimi zasadami i liczbą AKTYWNYCH wyznawców skutecznie opiera się procesowi globalizacji i dzięki temu Ci ludzie nie są takimi wielbicielami konsumpcjonizmu, co niewątpliwie przeszkadza korporacjom. Spójrzmy z ich punktu widzenia : niech dzielni amerykańscy żołnierze powyrzynają każdego, kto nie będzie kupował naszych gum do żucia i stringów, a my zdobędziemy nowe rynki. Czyż to nie brzmi wspaniale ? Dodatkowo zbiją kokosy na samej wojnie.

Wracając do starej Europy : zrobiła się imprezka w Lublinie, podsunęliśmy im do podpisania kilka arkuszy pergaminu i to wydarzenie nazywamy Unią Lubelską. To się nazywa prawo silnej głowy. Ale np. po pokoju w Białej Cerkwi, kilku polskich rotmistrzów dalej wyrzynała całe wsie kozackie i klasztory prawosławne. My też byliśmy zbrodniarzami. A że daliśmy się podbić trzem państwom zawdzięczamy : pierdołowatemu królowi III Wazie, który osłabił całą Polskę, sprowadzając ją do poziomu epoki kamienia jeba*ego i królowi Stanisławowi Poniatowskiemu, który był nie tylko pierdołą, ale i kochankiem Carycy Katarzyny.

Podsumowując : jesteśmy w XXI w. I dziecinne nabijanie na pal i zabijanie kobiet i dzieci, zabijanie w ogóle powinniśmy sobie darować. Ale dopóki nie powstanie jeden zjednoczony kraj to du*a.

Link to comment

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...