Jump to content
  • entries
    32
  • comments
    323
  • views
    32,297

Żegnaj GG


SKRZYP3X

382 views

Ludzie nie lubią zmian. To powiedzenie chyba zna każdy szanujący się człowiek.

Niestety jest to prawdą. Mnie mogę zrozumieć czemu ludzie mając pod nosem tak świetny komunikator jak google talk wciąż używają gg. Pamiętam dawne czasy gdy gadu gadu było małym programikiem wolnym od reklam. Jednak twórcy zamiast rozwijać ten komunikator dodawali z każda edycją multum zbędnych funkcji. Teraz mamy 10 zawaloną milionami reklam na minutę z funkcjami portalu społecznościowego. Dlatego apeluję do wszystkich zostawcie gg na rzecz gtalka. jest to lekki komunikator pozbawiony reklam z otwartą strukturą. G talk jest przyszłością komunikatorów. Ro przejrzeniu komentarzy i neta polecę jeszcze 4 programy. A są to AQQ, PIDGIN, MIRANDA i WTW. Zaletą AQQ jest duża funkcjonalność. Pidgin obsługuje bardzo wiele protokołów. Miranda moze się pochwalić dużymi możliwościami dopasowania do potrzeb użytkownika, a WtW jest lekkim programem z łatwą obsługą i również można go dopasować za pomocą wtyczek. Wybór należy do was ale porzuccie gg bo to zło. Pozdrawiam bye.

Ps w sieci można znaleźć nawet sposób na przeniesienie swoich kontaktów z gg do gt.

11 Comments


Recommended Comments

@iRok Lepiej już inny omunikator sciagnac... Ja używam WTW i nie narzekam, bardzo miły program. @AutorWpisa Mogłeś przedstawić kilka konkurencyjnych komunikatorów

Link to comment

@iRokoushou - A masz jakąś metodę na dziury, zasobożerność i niestabilność?

Do czasów nowego GG też broniłem tego programu, ale stwierdziłem że szkoda zdrowia i przerzuciłem się na Pidgina. Pełna funkcjonalność, dużo szybszy i obsługuje kilkanaście protokołów na jednym koncie.

Link to comment

Ja bawię się na AQQ. Świetny wygląd, mała zasobożerność, stabilność i wygoda. Często korzystam też z bramki sms wbudowanej w komunikator. GG to jedna wielka tragedia. Program trzymał poziom do wersji 7.

Link to comment

Miranda IM master race

Gadu nie używam już od paru dobrych lat i jakoś żyje, problemów z dodawaniem znajomych też nie mam (bo ich nie mam! :( )

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...