Jump to content
  • entries
    133
  • comments
    612
  • views
    86,430

Wiedźmaku przybywaj


Wosq

584 views

Jak wszystkim wiadomo do premiery zostało 6 dni, informacji o grze w necie jest cała masa i pewnie większość ma dość hype'u na drugiego Wieśka. Niemniej ja na akurat tę grę nie mogę się doczekać. DNF wisi mi i powiewa, ale W2 mieć po prostu muszę.

Jedynkę dostałem w ramach CDProgramu i jest to jedna z cenniejszych gier w mojej kolekcji. Niby tylko premierowa ER a nie kolekcjonerka, ale mało która gra jest wydawana tak dobrze.

Jako, że sejwy z 1 wcięło mi jakiś czas temu, postanowiłem sobie grę odświeżyć tuż przed premierą 2. W planach mam ukończenie jej do wtorku, maks piątku przyszłego tygodnia. Wiem, wiem takimi grami trzeba się delektować i tak robiłem za pierwszym razem. Jakby ktoś nie wiedział to we wtorek w hipermaketach TESCO Wiedźmin 2 będzie dostępny w cenie 79,99 zł a w następne dni 89,99 zl.

Miałem poczekać na obniżki, ale ta cena jest dla mnie do zaakceptowania w tym jednym wypadku. Będzie to pierwsza gra zakupiona w dniu premiery. Jedynkę ukończyłem w niespełna 50 h, teraz chcialbym skrócić ten czas o połowę. Dziś raczej juz dotrę do Wyzimie i myślę, że te 25 h jest realne :)

Trochę zapychacz-wpis mi wyszedł, następne bardziej rozbudowane pojawią się niebawem a jak dostanę wreszcie w swe łapki drugiego Wiedźmina, to nie omieszkam podzielić się wrażeniami tudzież skrobnąć jakąś reckę.

the_witcher_2_assassins_of_kings-pc.jpg

9 Comments


Recommended Comments

"Jedynkę ukończyłem w niespełna 50 h" - o kurde. To ty niezły jesteś! Tak długo?! Ja na trudnym, robiąc wszystkie zadania poboczne, przeszedłem grę w 30 h....

Link to comment
Jakby ktoś nie wiedział to we wtorek w hipermaketach TESCO Wiedźmin 2 będzie dostępny w cenie 79,99 zł a w następne dni 89,99 zl.

A ja właśnie preordera dzisiaj zamówiłem na gram.pl :(

20 zł w plecy...

Ale co mi tam...

Toż to Wiedźmak 2! :happy:

Link to comment

@ mielu - a rzyć prawda. Ja zagram dzień przed premierą. ;) A dziś/jutro będę mógł się cieszyć kolekcjonerką, posłuchać sountracka, odpalić płytkę z materiałami video, pooglądać artbooka. ;)

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...