Jump to content

Slavkovic

Forumowicze
 • Content Count

  332
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About Slavkovic

 • Rank
  Człowiek

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Konfiguracja komputera
  Array

Sposób kontaktu

 • Strona WWW
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 1. "Dzieci nie są złośli­we, są złe." Z. Freud
 2. Fajne trollcyce... znaczy trollice
 3. Slavkovic

  Trendy w grach

  I zwolnienie chwilowe czasu na wyższych prędkościach Obowiązkowe achievementy też powinny być
 4. O! Lacuna Coil coś wydała! Fajnie, będę musiał się z tym materiałem zaznajomić bo lubię ten zespół
 5. Slavkovic

  Pitbull

  Ładne panie występują w teledyskach tego gościa i... nic poza tym.
 6. A pracowałeś kiedyś na kasie znaffco? Mam nadzieję, że to co napisałeś to tylko marna prowokacja albo coś w tym stylu, bo inaczej jesteś po prostu pozbawionym empatii egoistą. Jeśli ktoś jest bezczelny z powodu tego, że poszedł się wysikać to znaczy, że jesteś <ocenzurowano>. Jeśli ktoś nie jest dostatecznie szybki jak wymagałby tego piszący te słowa to znaczy, że jesteś <ocenzurowano>. Nakręcasz tylko falę nienawiści na osoby, które zawiniły co najwyżej swoją flegmatycznością. A swoją drogą: kasjerzy często opuszczają swoje stanowiska bo niektórzy klienci są idiotami i nie wiedzą, że coś trzeba zważyć przed podejściem do kasy. Tak czy owak zgredowaty burak z ciebie.
 7. KoRn od dawna za dużo kombinuje w niewłaściwą stronę, a przecież dobry nu metal nie jest zły. Ta kapela skończyła się dla mnie na Follow The Leader.
 8. Niedawno zakupiłem nową mysz, podłączaną na USB, a problem objawia się tym, że w grach typu Dead Island czy Killing Floor po wciśnięciu prawego przycisku powinno robić się zbliżenie. Owszem zbliżenie robi się ale myszka "odjeżdża" mi w zupełnie inną stronę, co uniemożliwia mi jakiekolwiek precyzyjne i normalne celowanie. Odinstalowałem sterowniki do myszy i zainstalowałem na nowo. Poprzednia mysz była jeszcze na PS2 i też miałem z nią taki kłopot. Obecną myszkę podłączałem do różnych wejść USB, z takim samym efektem. Jakieś pomysły, co jeszcze mogę zrobić? Jak to naprawić?
 9. Zakupiłem niedawno Batmana Arkham City. GFWL nie chciał mi się logować więc grałem w trybie offline. Zarejestrowałem na stronie kod DLC do Robina i postanowiłem uruchomić grę w trybie online. Nie udało mi się to, ściągałem aktualizację zapisywałem grę, wychodziłem z niej i znów ściągała mi się aktualka - błędne koło. Odinstalowałem LIVE'a i zainstalowałem na nowo. Wyskakuje mi błąd "Instalacja nie powiodła się. Newer version already installed". Podczas gry nie działa w ogóle przycisk HOME. Nie mogę teraz nawet zapisać stanu gry. Ktoś wie co robić w takiej sytuacji? Aktualizacje nie pomagają a LIVE'a nadal nie mam w grach. Dodam tylko, że grę jakoś zarejestrowałem w LIVE i nawet zdążyłem uzbierać w trybie offline 3 osiągnięcia, więc GFWL mi działało...
 10. Ale jak to? Przecież House miał przedawkować leki i zemrzeć
 11. Ja ostatnio przestałem wierzyć w ogóle w wybory więc nie mam zamiaru przyczyniać się do tego cyrku. Jakiś czas temu robiono badania na politykach angielskich o tym, dlaczego chcą zostać politykami. Na początku wszyscy mówili o ideałach, poprawie komfortu życia, bezpieczeństwie, wszyscy są równi itd. Po pewnym czasie (bodajże roku) kiedy poszczególni ludzie byli już podczas trwania kadencji swojej zwycięskiej partii, badania ponawiano w testach psychologicznych, z których jednoznacznie wyszło, że główną motywacją polityków są: korzyści własne i swojej rodziny, możliwość spokojnego ułożenia sobie życia, dodatkowe przywileje itd. Krótko mówiąc: władza zmienia punkt widzenia. Te wszystkie debaty itd to tylko marketingowy teatrzyk, blok reklamowy poszczególnych partii. Nic poza tym. W tym roku nie idę na żadne wybory bo jakoś dotąd nic się nie zmieniło a wiernie dotrzymywałem swojego "obywatelskiego obowiązku". Nie interesuję się już nawet programami wyborczymi, samymi partiami oraz wszelkimi "transferami zawodników" pomiędzy nimi. Polityka to jeden, wielki syf... Ale to tylko mój punkt widzenia. Pomimo wszystko głosować powinni móc wszyscy, bo Polska to zbiór subkultur, klas, podklas, przynależności religijnych czy etnicznych. Każdy ma swój punkt widzenia i każdy chciałby zwrócić uwagę polityków na inny problem, który go dotyczy. A to jest prawdziwa demokracja i namiastka sprawiedliwości. I tego powinniśmy się trzymać.
 12. Slavkovic

  Co z T Mobile?

  Nie wiem w jakim mieście mieszkasz i czy znajduje się w nim autoryzowany serwis SE ale, jeśli istnieje taka możliwość, uderzyłbym bezpośrednio do tego typu placówki. Ostatnio miałem taką sytuację, że mój telefon (tak się składa, że też SE ale starszy typ i nie smartfon) miał problem z głośnikiem wewnętrznym. Zlokalizowałem w mieście autoryzowany serwis SE i w ciągu tygodnia wszystko mi tam naprawiono. Polecam to rozwiązanie bo może z tymi ludźmi dogadasz się lepiej i dojdzie do naprawy telefonu. Serwisanci znają też na ogół lepiej usterki występujące w danym modelu telefonu, no i cały proces naprawy trwa szybciej. I jeszcze jedno: jeśli rzeczywiście nie z Twojej winy telefon się zepsuł to napisz skargę na sklep, który odesłał Cię z kwitkiem. Jak nie pomoże to przynajmniej możesz odreagować. Powodzenia w naprawie!
 13. Ten film to nawet nie jest gore. A dalej nie dzieje się w filmie nic... Produkcja ta nie sprawdza się ani jako gore ani jako cokolwiek innego. Żałuję podwójnie, że ten film widziałem bo nawet byłem na nim w kinie
 14. Slavkovic

  "Omen" - recenzja

  Zgadzam się, ten film był też dla mnie genialny. Muzyka, klimat, efekty, gra aktorska - wszystko świetne. "Rimejk" zdecydowanie nie dorastał mu do pięt. Z mojej strony wspomnę tylko o piekielnym psie - rotweillerze, którego rasa do dzisiaj kojarzy mi się z tym właśnie filmem Bardzo fajna recenzja!
 15. Szkoda, że dużo literówek, błędów ortograficznych i nieprawidłowych form osobowych. Poza tym tak jak napisał ZdeniO. Jednakowoż, klimat dość ciekawy, jakbyś poprowadził akcję w duchu prozatorskim to mogłoby z tego być coś wartościowego.
×
×
 • Create New...