Jump to content
  • entries
    133
  • comments
    612
  • views
    86,430

League of Legends...


Wosq

895 views

po 150 h, czyli wrażenia :)

1494031-vancouver_amumu_screen_large.jpg

Pierwotnie myślałem o recenzji, ale stwierdziłem, że napiszę o swoich kilku spostrzeżeniach odnośnie gry. Gra jest wciągająca, z ponad czasową oprawą i całkiem miodna. Jeśli chodzi o poziom trudności, to" easy to learn, hard to be master". Nad mechanizmami rozgrywki nie będę się zbytnio rozwodził, bo nie ma to sensu ze względu na całą mnogość rozmaitych recek.

Produkcja potrafi mocno wciągnąć, ale całe pozytywne wrażenia z z zaciętych i emocjonujących rozgrywek potrafią zepsuć inni gracze.

Najłatwiej zaobserwować to podczas rozgrywek na" normalu". Niestety gra jest pełna zasmarkanych, chamskich, prawdopodobnie nastoletnich chodzących ideałów i perfekcjonistów, którzy zbytnio na poważnie traktują tę grę. Ciężko mi zrozumieć, gdy ktoś wyzywa innych, gdy coś nie wyjdzie. Dotyczy to komentowania poczynań sojuszników i przeciwników.

Takie osoby nie potrafią niestety pogodzić się ani z przegraną ani z tym, że nie zawsze wszystko układać się będzie po myśli. Nawet jak oni sami coś zawalą, to szukają winy w innych, sami o sobie pewnie myślą, że są pr0. Ponadto ludzie tacy, chyba traktują każdy mecz jak walkę na śmierć i życie... Dla mnie nie jest normalne i akceptowalne, gdy ktoś zachowuje się po prostu chamsko wyzywając wszystko i wszystkich. Jeśli mają jakieś kompleksy albo co gorsza są również tacy w "realu" to współczuję ich rodzinom i znajomym.

Nie wiem, może mam pecha, ale rzadko na "randomach" trafiam na normalnych i kulturalnych graczy. Dla mnie to tylko gra i rozrywka, widocznie dla no lifów, to coś więcej, ale i tak takie coś jest dla mnie dziwne. Dlatego powoli tracę cierpliwość nie do gry a do innych graczy, bo, choć zdaję sobie sprawę, że nie zawsze wychodzi, to takie zachowanie skutecznie mnie zniechęca równie skutecznie jak leaverzy.

Można takich raportować, ale mentalności i zachowania to zbytnio nie zmieni. Dlatego pomimo miodności raczej zrobię sobie dłuższą przerwę na rzecz produkcji single playerowych albo Team Fortress 2, gdzie gracze są bardziej przyjaźnie nastawieni a przynajmniej takie odnoszę wrażenie :) Z wiązku z tym ciężko polecić mi LoL innym, bo gra wymaga dużej cierpliwości do innych graczy i sporego samozaparcia.

Warwick_TundraHunter.jpg

Żeby zakończyć pozytywnym akcentem TSP prowadzi z Lechem 1:0 :D

4 Comments


Recommended Comments

Przy obecnym poziomie graczy dla mnie to jest graj z przyjaciółmi albo wcale ;p. Jak ktos chce grac tylko solo to musi sobie wyrobic spory dystans do graczy i nie odpowiadać wyzywaniem na wyzywanie, w 90% pomaga milczenie i konstruktywna krytyka ;p

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...