Jump to content
 • entries
  49
 • comments
  769
 • views
  44,585

Podniósłbyś pijanego człowieka?


Good

346 views

 Share

Bl bla bla  

31 members have voted

 1. 1. Pomógłbyś wstać pijakowi?

  • Tak.
   5
  • Nie.
   26

Mam takie pytanie do was, czy podnieślibyście pijanego człowieka, który ledwo chodzi? Ja już miałem dwie takie sytuacje i ani razu nie podniosłem pijaka. Dlaczego? Otóż dlatego, iż się brzydzę pijakami. O ile mogę pomóc pijanemu kumplowi o tyle za cholerę nie pomogę nieznajomemu żulowi. Ostatnio jak o tym powiedziałem koledze, to on rzekł, że nie mam sumienia i, że zachowałem i że jak debil. Drugi za to powiedział, że mogłem chociaż zadzwonić na policje, a i dodał, że ciekawe jakbym się czuł gdyby nikt mi nie pomógł wstać. Mówiąc szczerze gówienko by mnie to obchodziło, ponieważ skoro mam ochotę pić, to powinienem się liczyć z tym, że mogę nie dojść do domu bez upadku. No i na dodatek nie jestem debilem, aby pić w dzień.

Niedługo pewnie rozwinę temat pijaków i narkomanów, ale na razie nie mam weny na to.

A jak na razie zapraszam do udziału w ankiecie ;)

 Share

11 Comments


Recommended Comments

Nigdy nie podnoście ani nic, ew. dzwońcie na policję. Tacy ludzie roznoszą choroby i możecie się jakimś syfem zarazić. Omijać z daleka - niech leżą jak zwierzęta.

Link to comment

Miałem sytuację i wraz z kolegą pomogliśmy. Oprócz zapicia krwawił, prawdopodobnie rozbił sobie głowę. Korona z głowy nie spadła i żaden "syf" mnie nie zaraził.

Link to comment
Nigdy nie podnoście ani nic, ew. dzwońcie na policję. Tacy ludzie roznoszą choroby i możecie się jakimś syfem zarazić. Omijać z daleka - niech leżą jak zwierzęta.

Haha, tak, pewnie zarażają HIV przez podanie ręki. Albo samym kontaktem wzrokowym :F

Link to comment

Mnie różni od niego to, że ja nie staczam się i mimo, że miałem sytuacje, gdy upadałem na dno to i tak nie topiłem smutków w alkoholu. A i mam niestety taki przypadek w rodzinie, ale ta osoba wypija po kilka piw dziennie, zaczyna dzień od piwa i kończy dzień piwem, więc pije ona tak z 6-7 piw dziennie.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...