Jump to content
  • entries
    47
  • comments
    374
  • views
    14,044

<ciach!> mnie - słucham Britney Spears!


Jokker

161 views

 Share

Chyba chory jestem... Nie, temperatura 36,6 czyli tyle, ile powinno być. Więc chyba kryzys mnie dopadł :wacko: Britney Spears... Bosh! Tfu! Ona śpiewa takie... szukam słowa, które jest wyrażeniem obrzydzenia w strachu i rozpaczy... kakofonia! Tak! To jest właściwe wyrażenie tego, co ta wątpliwa piosenkarka playback-uje. Nie wiem, co mi odbiło, że słucham tych jej "utworów". Przecież ona Lady Gadze do obcasa nie dorasta :cool: Tak jest! Lady Gaga love, Britney Spears out! Lady Gaga jest dużo, dużo, dużo, dużo razy lepsza niż jakaś tam ździra :P Mam nadzieję, że się ze mną zgadzacie :laugh:

Lady_Gaga_Commission_for_LME_by_KotoriK.>DESK07072007_by_TupiNikim.jpg

Zauważcie to, że Lady Gaga jest znacznie większa niż Britney Spears, co tylko świadczy o tym, że jest od niej lepsza :turned:

 Share

10 Comments


Recommended Comments

nie wiem jak wy ale ja od dziecka lubię hip-hop i rap

ale tylko zagraniczny, bo polscy raperzy to... dobra nie powiem; oczywiście jest O.S.T.R. i inni którzy coś tak śpiewają konkretnego, ale goście pokroju Peji Tede itp. to jakaś banda "bez mózgów" którzy dopadli się do mikrofonu

już nawet może być francuski rap (Keny Arkana <3 :P) ale polski to bleeee...

Link to comment

Zastanawia mnie jedna rzecz, ty słuchasz czy tylko oglądasz? Jak mowa o ulubionej muzyce to ja wolę metal. Ci wszyscy polscy "raperzy" mnie tylko denerwują. Jak to mówił pewien demotywator - Peja reprezentuje biedotę, ale umysłową.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...