Jump to content
  • entries
    47
  • comments
    374
  • views
    14,189

Po co ten popiół?


Jokker

162 views

 Share

Zapewne dotarła do Was informacja, o tym, że w Islandii nastąpiła erupcja wulkanu, którego pył zamknął niebo nad Europą. Ciekawe, że zdarzyło się to akurat w przededniu pogrzebu pary prezydenckiej, prawda? Zanim zaczniemy się zastanawiać, czy Nostradamus faktycznie to przewidział (ostatnio zdobył wielką popularność, zauważyliście?), zastanówmy się nad tym, po co ten wulkan wybuchł akurat teraz - po 150 latach spoczynku. Jest takie stare powiedzenie, że nic się nie dzieje bez przyczyny. Zatem zacznijmy spekulacje:

Zginęła para prezydencka, a na jej pogrzeb miało przyjechać ok. 80 delegacji z najróżniejszych krajów, m. in. Barack Obama z USA i Angela Merkel z Niemiec. Co z tego? To, że zgrupowanie tylu głów tak ważnych państw w jednym miejscu daje niezłe pole do popisu dla Al-Kaidy. Gdyby niebo było czyste i przylecieli by ci wszyscy na których poluje największa organizacja terrorystyczna świata... byłoby nieciekawie.

Jednak jakaś siła wyższa zadziałała i popiół przykrył całą Europę, uniemożliwiając tym samym zetknięcie się tych wszystkich VIP-ów w Polsce. Najważniejszym celem dla Al-Kaidy jest niewątpliwie Obama, więc jeśli go niema, to po co oni mają się fatygować? Po to, żeby zdetonować bombę przy Dalii Grybauskaite? Nie opłaca się...

23u3404.jpg

Wniosek? Dziękujmy przyrodzie, że dała nam ten popiół - przynajmniej trochę spokoju będzie...

 Share

5 Comments


Recommended Comments

A ktoś w Polsce już widział ten pył? Bo czekam już 3 dni z otwartym oknem i się doczekać nie mogę.

A pyłki kwiatów też widzisz? Tym bardziej, że drobiny są na wysokości paru tysięcy metrów...

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...