Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Turambar

Wrestling

Polecane posty

Jakby Jericho miał walczyć z Deanem, to Ambrose musiałby przejść hell turn.

Cieszę się z powrotu Chrisa i mam nadzieję, że WWE ma przygotowany dla niego ciekawy feud.

W tej chwili wszystko kręci się wokół Reignsa i WWE może mieć problem jak fani będą mieli dość Romka.

Mam nadzieję, że Ziggler przejdzie w końcu turn. Vince nie ma na niego pomysłu. Może po turnie jego postać zostanie odświeżona.

Jestem wielkim fanem Lesnara i lubię jego styl walki.

Na WM na pewno wróci The Rock. Raczej nie będzie walczył, ale na pewno odegra znaczącą rolę na WM.

Zastanawiam się z kim powalczy Taker. Jakiś czas temu mówiło się, że może zawalczyć z Owensem. Po kontuzji Ceny jest to nawet możliwe.

Na początku nie byłem przekonany co do New Day, ale od pewnego czasu jestem ich wielkim fanem. Niektóre segmenty z ich udziałem są po prostu niesamowite.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na gorąco z Royal Rumble

Gorące rozpoczęcie Owensa z Ambrosem, zwycięzca raczej oczekiwany, ale walkę wykręcili cudną.

Tag teamy niestety poziom tygodniówki, choć i tak Xavier irytujący publiczność brakiem wykorzystania Francesci II miażdżył.

Pas USA w porządku i tyle, nic co by się wybiło, ale nie zabiło gali, no i Kalisto mistrzem, miejmy nadzieję, że teraz znowu nie na tydzień biggrin_prosty.gif

Divy byłyby wybuczane, ALE wejście Sashy spowodowało, że publiczność zapomniała o Becky. Dobrze rozegrane WWE, oj dobrze.

No i RR Match - po pierwsze debiut AJ Stylesa - jedyne co w nim brakowało to Styles Clasha, bo nie nastawiałem się, że dostanie od razu czołową nawet 6.

Po drugie brak powrotów - dosyć dziwne, ale też sensowne, bo roster jest olbrzymi, łącznie z debiutem Stylesa i wizytą Samiego brakłoby miejsca.

Po trzecie rozegranie sytuacji Romana - nie wyszedł na terminatora i dobrze, gdyby miał przeżyć całą walkę to buczenia nie byłoby końca (ale nawet Y2J wyszedł na większego terminatora), a "kontuzja" zmyślnie usunęła pół godziny jego bytu.

Po czwarte - Wyatt Family i Lesnar. Boję się tego na WMce, bo jeśli Bray znowu przegra to miano ekskluzywnego jobbera przylegnie do niego na dłużej.

Po piąte - markmode jaki mi się włączył gdy został Dean i HHH to poezja, no niestety xD

Po szóste (co powinno być wcześniej, ale przypomniało mi się teraz) - Kofi miał swój spot, jak co roku klaszcze.gif

No i zwycięzca - oczekiwany, a to niestety oznacza, że Roman dalej się będzie kręcił wokół pasa. Ale wszystko zależy, jak to WWE rozpisze.

No i nagroda publiczności leci dla... publiczności biggrin_prosty.gif widać, że było mnóstwo smartów, ich zabawy z New Day, reakcje na AJa, wybuczenie Romka, ogólny poziom 10/10, nawet przy divach ciszy nie było.

A sama gala naprawdę porządnie, daję 7/10 (8 byłoby, gdyby nie znani/oczekiwani zwycięzcy), ale to pod wpływem emocji wszystko, więc zobaczę jak ochłonę na tego posta jeszcze raz thumbsup.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walka Owensa i Ambrose stała na bardzo dobrym poziomie. Mam nadzieję, że Owens zostanie kiedyś mistrzem WWE.

Dobrze, że Kalisto zdobył pas. Kalisto powinien przez dłuższy czas być mistrzem.

W tym roku RR Match pozytywnie mnie zaskoczyło. Dobrze, że nie było dużo powrotów. Chyba wszyscy cieszą się z powrotu AJ Stylesa. Wszystko wskazuje na to, że na WM zawalczy z Chrisem Jericho. Czekam na turn Jericho i zapowiada się ciekawy feud.

Kingston jak zawsze musi mieć "śmieszny" moment na RR. R-Truth chyba wziął za dużo grzybków :-)

Dobrze, że Romek nie wygrał RR. Nie spodziewałem się, że Ambrose zostanie w finałowej dwójce.

Lesnar pokazał się z dobrej strony. Mam nadzieję, że wygra z Brayem na WM.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel Bryan na dzisiejszym RAW zakończył karierę.

Szkoda, że już nie będzie występował w WWE. Publiczność go kocha i jest to wielka strata dla WWE.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up Łooo dlaczego D.B. zakończył karierę na WWE jestem nie na bieżąco? Jakaś poważna kontuzja czy coś??

Od jakiegoś czasu, zacząłem oglądać walki Rybacka i powiem że mi się podobają, a nawet polubiłem tego gościa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bryan był kontuzjowany przez kilka miesięcy.

Jakiś czas temu wyleczył kontuzję i chciał wrócić do ringu. Nie dostał jednak zgody od lekarzy i tak zakończyła się jego kariera w WWE. Podobnie było kiedyś z Edgem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tej kontuzji słyszałem, to chyba była ta, jak jeszcze WWE Superstars było na Plusie 2, ale potem znieśli WWE S. z Puls 2 i jakoś przestałem śledzić wydarzenia związane z tym sportem. Teraz od czasu do czasu lukam, by sobie popatrzeć na jakieś mocniejsze starcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel Bryan mial kilka kontuzji karku, przez co dwa razy musial oddac (lub wg story mu zabrali) pasy mistrzowskie. Poza tym wczesniej, kiedy jeszcze nie walczyl w WWE, to mial kilka wstrzasnien mozgu. Nic dziwnego, skoro mial dosyc ryzykowny styl walki, duzo skokow, duzo bumpow, dawal z siebie wszystko podczas walk i niestety tak to sie konczy.

Szkoda Bryana, pewnie lekarz pozwolilby na jeszcze kilka walk, ale WWE nie chce ryzykowac kolejna kontuzja, a kto wie czy czasem nie jakims paralizem lub smiercia.

Z Edgem to bylo troszke inaczej, bo jego zakonczenie kariery to byla taka niespodziewana, nagla informacja. Z Bryanem to mozna sie bylo spodziewac, skoro byl kontuzjowany przez kilka miesiecy, a wczesniej tez mial powazne urazy.

Edge w Edge Story - You think you know me (swoja droga polecam) powiedzial, ze jego powazniejsze problemy zaczely sie od jednej walki z Batista, a dokladniej od power bomba wykonanego na Edge'u przez Batiste.

Jeden zle wykonany kopniak potrafi zakonczyc kariere. Bret "Hitman" Hart musial zakonczyc swoja kariere, po zle wykonanym high kicku przez Goldberga. Wstrzasnienie mozgu i koniec kariery. Polecam dokument: Bret "Hit Man" Hart: The Best There is, The Best There Was, The Best There Ever Will Be.

------

Obecna sytuacja w WWE?

Cieszy mnie to, ze AJ Styles przyszedl do WWE i jego walki interesuja mnie w tej chwili najbardziej.

The New Day swietnie sie oglada, jak chlopaki popisuja sie na micu. Kto by pomyslal, ze ten projekt bedzie taki udany i popularny. Dla ich segmentow warto ogladac WWE.

Segmenty Goldusta i Trutha sa smieszkowate, stajnia jobberow Social Outcasts tez daje troche funu.

A tak poza tym to w sumie nic interesujacego nie ma. No dobra, Brock Lesnar - jego zawsze sie swietnie oglada.

Kalisto prezentuje szybki i widowiskowy styl walki, przez co fajnie sie goscia oglada. To samo Neville, choc na tego na razie nie maja pomyslu. W sumie to mozna by stworzyc jakas dywizje "lataczy", dolozyc kilku(-nastu) mniejszych wrestlerow, dac im pas i niech sie bija.

W dywizji kobiet warto zwrocic uwage na Sashe Banks, Becky Lynch i Naomi. Charlotte niestety zrobila sie nudna i chyba juz czas, zeby stracila pas. Do tego niedlugo moze zadebiutowac Bayley, wiec poziom sie podniesie (NXT TakeOver: Brooklyn i walka Bayley z Sasha Banks - kapitalna walka, jedna z lepszych jakie widzialem w calym 2015 roku).

Moim zdaniem problemem w WWE jest to, ze ci sami wrestlerzy walcza ze soba zbyt czesto. Kevin Owens z Dolphem Zigglerem - te walki maja dobry poziom, ale co z tego, skoro panowie obijaja sie w ringu tak czesto? Chocby nie wiem jak swietne walki beda miedzy wrestlerami, to ktorys raz z rzedu, w zbyt krotkim odstepie czasu, to te walki beda mialy mniejsze zainteresowanie. Po prostu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za kilka dni WM32. Karta walk wygląda przyzwoicie. Szkoda, że The Rock nie będzie walczył w tym roku. WWE ma duży kłopot z kontuzjami swoich czołowych zawodników. Kilku czołowych zawodników zabraknie na WM np. Orton, Cena, Rollins/
 

Dudley Boyz vs The Usos 
Nie potrafię się przekonać do Dudleyów po ich turnie. Mam nadzieję, że po WM Bubba Ray odejdzie z DB. Lubię tego zawodnika i WWE powinno dać mu push. The Usos prezentują solidny poziom ringowy i ciężko wskazać tu faworyta. Stawiam na braci i może będzie rozpad Dudley'ów.

Divas Tag Team Match 
Będzie na co popatrzeć, ale nie liczę na dobrą walkę. 

ATG Battle Royal 
Faworytami są Big Show i Kane. Mam nadzieję, że któryś z nich wygra to starcie. Chciałbym żeby wygrał Kane.

Kalisto vs Ryback 
Dziwny pojedynek. Kalisto prezentuje widowiskowy styl walki. Ryback jakoś mnie nie przekonuje. Kalisto powinien obronić pas.

Ladder match o Mistrzostwo IC
Walka zapowiada się interesująco. Wielu zawodników prezentuje efektowny styl walki. Chciałbym żeby wygrał Zayn, ale faworytem wydaje się Owe  ns. Może WWE nas zaskoczy i wygra Ryder :-)

New Day vs League of Nations 
Jestem fanem New Day. Nie mam jeszcze zdania czy dobrze się stało, że przeszli oni turn. Mam nadzieję, że to oni wygrają. Skład LoN jest bardzo mocny. Każdy z tych zawodników ma już sukcesy w WWE.

Charlotte vs Sasha Banks vs Becky Lynch 
Kibicuję Charlotte i mam nadzieję, że ona wygra w tym starciu.

AJ Styles vs Chris Jericho 
Kolejne bardzo ciekawe starcie. Jericho po turnie prezentuje się znakomicie, zwłaszcza przy mikrofonie. Chciałbym żeby Chris wygrał to starcie, ale faworytem jest AJ.

Dean Ambrose vs Brock Lesanar 
Bardzo interesująca walka. Feud jest dobrze prowadzony. Ambrose jest niesamowity. Jego segment z karetką i piłą łańcuchową uważam za jeden z lepszych momentów w tym roku w WWE. Po cichu liczę, że Dean wygra z Brockiem

Shane  vs Undertaker 
Nie podoba mi się ich feud. Chciałbym innego przeciwnika dla Takera. Wygra Taker, bo nie wyobrażam sobie żeby wygrał Shane. 

HHH vs Roman Reigns 
WWE chce zrobić z Romka gwiazdę WWE, ale fani nie potrafią się do niego przekonać. Zgadzam się z tym, że musi on przejśc turn. Triple H jest dobrej formie i dobrze słucha się go jak gada w ringu. Fajnie jakby Triple H wygrał.

Zapowiada się ciekawa gala i liczę na dobre walki. Może WWE pozytywnie nas zaskoczy.

 

 

 

 

 


 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Wrestlemania za nami.

Cieszę się, że Kalisto utrzymał pas, bo to ciekawy zawodnik. Pozytywnie zaskoczył mnie IC match, było to bardzo ciekawe starcie i cieszę się, że wygrał Ryder. Niezłe też było starcie o pas kobiet, szkoda tylko, że wygrała Charlotte. Fajny był też segment z HBK, Foley'em i Austinem. HIAC match też był bardzo ciekawy, Shane ładnie skoczył na stół komentatorski. Szkoda, że przegrał. ATGMBR również nie było złe. Fajnie, że wygrał Corbin, bo tego się nie spodziewałem. No i na zakończenie HHH vs RR. Starcie nie najgorsze, ale fajnie, że Roman wygrał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku to zdecydowanie NXT: TakeOver Dallas > Wrestlemania 32.

W sumie to jest to smutne, ze rozwojowka knockoutuje "najwieksza ze scen". Na wrestlemanii oprocz IC match (KO i Sami Zayn swietnie), AJ Styles vs Y2J (dobrze, tyle ze to juz kolejne ich starcie i zaczyna sie to robic nudne, teraz jest 2-2, wiec pewnie zakoncza feud na nastepnym PPV Payback), walki kobiet (czyzby Charlotte mialaby przegrac dopiero z Bayley?), skoku Shane'a na stol (mam nadzieje, ze sie facet nie polamal) i kilku innych drobnostek, to w sumie niewiele ciekawego sie dzialo dla mnie.

 

Co innego TakeOver!

Sami Zayn vs. Shinsuke Nakamura. Ale to bylo niesamowicie wspaniale! Match of the Year jak na razie. Wspanialy debiut Nakamury, bardzo dobra wejsciowka, piekny theme song, lekkie usmieszki Samiego (w jednym momencie szczerze sie Sami wzruszyl). Sama walka kapitalna, a publicznosc? DAMN! Publicznosc wyniosla ten pojedynek jeszcze bardziej, "fight forever" mowi samo za siebie. Piekny wrestling i swietny entertainment. Sorry ale zadna walka z Wrestlemanii 32 nie czysci nawet butow temu starciu.

Debiut Austin Ariesa, bardzo dobry pojedynek tag team, American Alpha pna sie w gore, kobiety tez calkiem niezle (choc niestety po tym, co pokazali Zayn i Nakamura, to odbior tej walki jest niestety gorszy. Bayley moze jeszcze stoczy rewanzowa walke o pas, ale oprocz tego to w NXT nie ma juz dla niej miejsca, RAW czeka), no i main event: Balor vs. Samoa Joe. Szkoda, ze Joe od poczatku walczyl z rozcietym lukiem brwiowym, bo gdyby nie to, to ten pojedynek potoczylby sie inaczej. Narzucili dobre tempo (oprocz przerw na proby zatamowania krwi), wygladalo to stiffowo, zwlaszcza od strony Joe. Tez calkiem niezle sie to ogladalo, choc przez to cale rozciecie walka byla zapewne skrocona.

Ogolnie swietna gala, bardzo dobre pojedynki, zywa publika i co tu duzo pisac "miod malina".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WM 32 było przeciętną galą i zgadzam się Drayną, że NXT : TakeOver > WM32.
Co do samej WrestleManii: Gala w tym roku trwała bardzo długo i w pewnych momentach było po prostu nudno. 

Chyba nikt nie spodziewał się wygranej Rydera. Sama  Bardzo dobra walka div.
WWE pozytywnie zaskoczyło fanów po walce The Day z The LoN ( walka była słaba). Fajnie było zobaczyć ponownie Austina w akcji.
Spodziewałem się więcej po walce Lesnara z Brockiem.  
Wynudziłem się na walce Shane z Takerem. Jakby nie skok Shane z klatki oceniłbym ich walkę na 2/5/ Jestem wielkim fanem Undertakera, ale powinien już zakończyć karierę.
Kolejny powrót The Rocka i ........ katastrofa. Wziął miotacz ognia, podpalił napis. pogadał o Wyattach, szybki squash z Ericem, powrót Ceny ( nawet nie spodziewałem się, że ucieszę się z powrotu Ceny :-)).
Wejściówka Triple była świetna. Stepanie również dała radę. Szkoda, że wygrał Reigns. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość tych osób nie widziałem w tv/ringu już od dłuższego czasu. Szkoda, że Zeb Colter i Sandow zostali zwolnieli z WWE.  Sandow był znakomity w roli Mizdowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goldberg wrócił do WWE. Byłem jego wielkim fanem i lubię jego styl walki. Jego walka z Brockiem Lesnarem zapowiada się bardzo ciekawie i będę kibicował Goldbergowi. Oby Goldberg byl w dobrej formie, bo już dawno nie walczył w ringu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać od kilku miesięcy ten temat jest martwy. Pora go ożywić.

RR 2017 za nami i przyznam, że sama gala była niezła. RR match mnie trochę zawiódł. Liczyłem na jakieś ciekawe powroty, czy też debiuty, a tu prawie nic. Ciekawe, że wygrał Orton, ciekawe czy będzie walczył z Ceną. (mówi się, że na EC tytuł ma przejąć Wyatt)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra walka Aj Stylesa z Johnem Ceną. Szkoda, że Cena przejął pas. Od jego powrotu nawet chwalę Johna, bo wygłasza niezłe proma i w ringu walczy przyzwoicie.

RR mnie mocno rozczarował. Myślałem, że Goldberg, Taker i Lesnar spędzą więcej czasu w ringu. Dobrze, że nie wygrał Reigns.  Mogli dać wygrać komuś innemu np. Wyattowi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...