Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Phnom

Pytania do Phnoma

Polecane posty

Obecnie gram w - tylko ciiii, nikomu ani slowa! - Overlorda II. Po wrazenia odsylam do CDA 07/2009!

Arghhh! Nie wiem czy możesz powiedzieć coś więcej ale jednak mam kilka pytań:

1. Piszesz recenzję czy tylko "Okiem Phnoma"?

2. Myślisz, że jeżeli jedynka BARDZO mi się podobała(przeszedłem 5 razy - chyba moja ulubiona gra) to dwójka też będzie dla mnie wspaniała?

3. Ile zajmie przejście gry?

4. Grasz jako zły czy bardzo zły(zniewalasz czy zabijasz innymi słowy)?

5. No i może ostatnie (muszę się powstrzymać przed innymi): Czy uważasz o dwójce tak jak Hut o pierwszej części, że "system sterowania niedostosowany do zadań, które trzeba tu wykonać" - dla mnie była to kompletna bzdura :P?

Wiem, że zdradzanie informacji przed wydaniem kolejnego numeru może być zabronione, ale starałem się dawać pytania, które nie wgłębiają się aż tak bardzo w grę. Ach, proszę! Myślę, że przynajmniej na część możesz odpowiedzieć, chociaż wolałbym na całość (ale jak się nie ma co się lubi...). Załamałem się, że inni już grają a ja nie mogę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pisywałeś też pod innymi ksywkami, bo z tego co kojarzę to od niedawna jesteś Phnom, Pan Jan Macujan czasem się przewijał (m. in. w wideorelacji z przedostatnich targów)?

Te dwie wlasnie (ew. w wariacjach Phnom Penh lub Pan Mecujan). Innych ksywek nie pamietam.

No tak, skoro lubisz gry ekonomiczne to pamiętasz może stary Transport Tycoon ? I czy grasz w odświeżoną wersję - OpenTTD ? A te pierogi to z czym były :P ?

Bo ja też muszę sie pochwalić że moja babcia robi b. dobre z serem białym :D

Akurat Transport Tycoon mnie nigdy nie krecil, nie gram wiec w jego nowa wersje. Z transportowych wolalem Railroad Tycoon II - przeszedlem go wzdluz i wszerz ;)

A co do pierogow - Bogu dzieki za babcie i mamy! I choc co prawda w redakcji lubimy zwlaszcza odwiedzajacych nas fanow z pizzami, to gdybys wpadl z pierogami, zapewniam, ze bylbys rownie goraco przywitany ;)

Obecnie gram w - tylko ciiii, nikomu ani slowa! - Overlorda II. Po wrazenia odsylam do CDA 07/2009!

Arghhh! Nie wiem czy możesz powiedzieć coś więcej ale jednak mam kilka pytań:

1. Piszesz recenzję czy tylko "Okiem Phnoma"?

2. Myślisz, że jeżeli jedynka BARDZO mi się podobała(przeszedłem 5 razy - chyba moja ulubiona gra) to dwójka też będzie dla mnie wspaniała?

3. Ile zajmie przejście gry?

4. Grasz jako zły czy bardzo zły(zniewalasz czy zabijasz innymi słowy)?

5. No i może ostatnie (muszę się powstrzymać przed innymi): Czy uważasz o dwójce tak jak Hut o pierwszej części, że "system sterowania niedostosowany do zadań, które trzeba tu wykonać" - dla mnie była to kompletna bzdura :P?

Wiem, że zdradzanie informacji przed wydaniem kolejnego numeru może być zabronione, ale starałem się dawać pytania, które nie wgłębiają się aż tak bardzo w grę. Ach, proszę! Myślę, że przynajmniej na część możesz odpowiedzieć, chociaż wolałbym na całość (ale jak się nie ma co się lubi...). Załamałem się, że inni już grają a ja nie mogę...

Mysle, ze moge co nieco zdradzic. 1. pisze recenzje, 2. jesli tak bardzo lubiles jedynke - dwojka z pewnoscia tez Ci sie spodoba, 3. jesli jestes takim maniakiem jedynki, to moze mniej niz mnie. Ale sadze, ze z 12-15 h bedzie sie dalo pograc. Oczywiscie jesli bedziesz tez robil questy poboczne. 4. Robie to, co mi akurat diabelek siedzacy na ramieniu podpowiada ;) 5. Nie mialem problemow z systemem sterowania - poza jednym fragmentem, w ktorym nie dalo sie zrobic czegos za pomoca myszki i musialem podpiac pada. Ale moze w pudelkowej wersji juz tego babola nie bedzie. A po wiecej odpowiedzi na nurtujace Cie pytania - odsylam do numeru, ktory w kioskach pojawi sie 7 lipca.

Czy wcześniej czytałeś CD-A?

Oczywiscie! A znasz kogos, kto interesuje sie grami, a nigdy nie czytal CDA? Jestem pewien, ze nawet nasza konkurencja nas lubi i kupuje :) Pierwszy numer kupilem chyba w 1998 lub 1999 roku.

jak zaczela sie twoja przygoda z kompem. a skoro juz o jedzeniu to moja babcia robila pierogi lepsiejsze od waszych bo z truskawkami i ananasem

Dostalem kompa i zaczalem sie z nim bawic - to chyba calkiem normalne, co? ;)

Co do pierogow - patrz odpowiedz na posta buczka93 ;)

Phnom kiedy tak po cichutku i grzecznie czytałem ten dział i doszedłem do działu z pierogami zacząłem się obawiać ,że mamy tą samą babcie :cool:

Akurat w moim przypadku to jest mama, a ze nic mi nie wiadomo, zebym mial nieslubne dzieci - to raczej nie chodzi o te sama osobe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och dzięki Ci mój zbawco! Co do recenzji w CDA to przeczytam już tylko z ciekawości bo myślę, że wtedy Overlord II będzie już dawno leżał ukończony na półeczce :happy: . Premiera 26 czerwca, a ja chcę kupić pre-ordera - tyle, że na razie w polskich sklepach internetowych jest tylko wersja na PS3 i X360 :dry: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och dzięki Ci mój zbawco! Co do recenzji w CDA to przeczytam już tylko z ciekawości bo myślę, że wtedy Overlord II będzie już dawno leżał ukończony na półeczce :happy: . Premiera 26 czerwca, a ja chcę kupić pre-ordera - tyle, że na razie w polskich sklepach internetowych jest tylko wersja na PS3 i X360 :dry: .

Przeczytaj koniecznie - zawsze przy recenzji trojki bedziesz mogl ponarzekac na moje czepianie sie czegos ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał zapytać czy Pan Phnom pisząc w recenzji Plants vs Zombies o tym że Michael Jackson się rozkłada myślał że jest zabawny? Bo z pewnością nie mógł myśleć że jest innowacyjny. Setki podobnych, zawistnych bzdur już widzieliśmy. Zapraszam wszystkich do rzetelnego zapoznania się z biografią Michaela Jacksona, bez skazywania go z góry. Powtarzanie, jak małpa, głupot, które podsuwają wszelkie tabloidy, nie świadczy dobrze o autorze. Szkoda, że czasami czytając moje ulubione pismo można się poczuc jakby przed sobą miało się jakiś szmatlawiec typu "Fakt". Wstyd Panie Phnom.

PS: Mój post nie ma nic wspólnego ze śmiercią MJ. Dopiero przed chwilą przeczytałem recenzje i po prostu musiałem napisać! Zrobiłbym to nawet gdyby nie ostatnie przykre wydarzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jadłeś ostatnio dobrego? :)

(nie wliczając tych sławnych pierogów)

Pomidor.

Lubisz pizze?

Lubisz Kermita , South Park , Family Guy , Simpsonowie itp. ?

Czy jesteś Smugglerem?

Ile masz lat?

Tak

nie/tak/tak/tak

Oczywiście, jak każdy

25

Gdzie pracowałeś przed CDA i Clickiem?

Lubisz fantasy?

Taki ze mnie farciarz, ze to moja pierwsza praca. Nie liczac roznoszenia ulotek przez dwie godziny.

Sława nie daje ci spokoju, co?Na początku pisałeś teksty do cda? A teraz w redakcji . może za p[are lat ja też się załapie, już 1 text napisałem

Doprawdy, ciezko jest, dziewczyny piszczace na ulicach na moj widok, grupis przychodzace do redakcji i skladajace niemoralne propozycje...

A kiedy czytam tego posta i mysle o Twojej pracy w redakcji - to dochodze do wniosku, ze powinienes popracowac nad trafianiem we wlasciwe klawisze we wlasciwym momencie ;P

Ja bym chciał zapytać czy Pan Phnom pisząc w recenzji Plants vs Zombies o tym że Michael Jackson się rozkłada myślał że jest zabawny? Bo z pewnością nie mógł myśleć że jest innowacyjny. Setki podobnych, zawistnych bzdur już widzieliśmy. Zapraszam wszystkich do rzetelnego zapoznania się z biografią Michaela Jacksona, bez skazywania go z góry. Powtarzanie, jak małpa, głupot, które podsuwają wszelkie tabloidy, nie świadczy dobrze o autorze. Szkoda, że czasami czytając moje ulubione pismo można się poczuc jakby przed sobą miało się jakiś szmatlawiec typu "Fakt". Wstyd Panie Phnom.

PS: Mój post nie ma nic wspólnego ze śmiercią MJ. Dopiero przed chwilą przeczytałem recenzje i po prostu musiałem napisać! Zrobiłbym to nawet gdyby nie ostatnie przykre wydarzenia.

Owszem, nie myslalem, ze jestem innowacyjny, ale ja lubie tylko te piosenki, ktore juz kiedys slyszalem. Michael byl krolem popu, wiec i ja moge sobie pozwolic na korzystanie z popkulturowych klisz. Michael jest przeciez ikona popkultury - i to zarowno jako autor Thrillera, jak i czlowiek o odpadajacym nosie. Czy sie to nam podoba, czy nie. Dlatego nic nieznaczacy dziennikarze beda sie z niego podsmiewali dla ubarwienia swoich tekstow, a jego fani beda go bronic, krzyczac pod koldra: leave Michael alone! Jackson wiedzial, na co sie decyduje, pozostajac pomimo wielu swoich problemow na swieczniku. Mogl sie przeciez usunac w cien - wtedy nikt nie zartowalby z jego pedofilii, wielu operacji plastycznych, problemow ze stabilnoscia emocjonalna czy zmiany koloru skory.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś "Pana Jana" kojarzę z piłką nożną. Chyba coś o niej Pan pisał/pisałeś. Grywa Pan/grywasz w managery? Jeśli tak to jaki najlepszy ever?

Fifa czy PES?

EDIT@

Jeśli nie jest Pan/nie jesteś związany z growym sportem to sorki.

EDIT 2@

Już wszystko jasne, widziałem reckę Fifa Manager 09. :P

Więc, FIFA Manager czy Football Manager?

Jak będzie w tym roku? A może CM wróci do walki?

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś "Pana Jana" kojarzę z piłką nożną. Chyba coś o niej Pan pisał/pisałeś. Grywa Pan/grywasz w managery? Jeśli tak to jaki najlepszy ever?

Fifa czy PES?

EDIT@

Jeśli nie jest Pan/nie jesteś związany z growym sportem to sorki.

EDIT 2@

Już wszystko jasne, widziałem reckę Fifa Manager 09. :P

Więc, FIFA Manager czy Football Manager?

Jak będzie w tym roku? A może CM wróci do walki?

Pozdrawiam.

Bardzo, bardzo PES. Z Qn`ikiem sobie w swoim czasie pogrywalismy praktycznie codziennie.

Chyba ze na konsoli - bo wtedy FIFA jest naprawde mocnym konkurentem.

Jesli chodzi o menedzery - wole FM-a ze swietej tworcy, choc z tego, co wiem, nowy FIFA Manager ma szanse troche namieszac. Podobnie jak CM 2010 - robia go juz w koncu 2 lata, wiec mam nadzieje, ze to bedzie naprawde cos niezlego (niedlugo wybieramy sie do producenta, zeby sprawdzic, jak wyglada - wiecej w CDA).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojacie Phnom, lubisz Afro Kolektyw! już miałem ci nawrzucać za to że masz wkurzającą do patrzenia i mówienia ksywke, ale tak to wybaczam. Afro Kolektyw jest w pytę, jak chcesz mu posłodzić to zapraszam do stosownego tematu w dziale muzyka.

piss!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Czy kibicujesz?

2.Komu? (Polska sie nie liczy)

3.Co myslisz o fanatyzmie kibicow?

4.Co myslisz o kibicach i oprawach Widzewa?

1. teraz akurat nie, siedze sobie przed monitorem

2. tym, co akurat wygrywaja. Taka ulomnosc rasowa ;) A tak serio - czasem pojde na mecz Slaska Wroclaw, ale nikomu z Arki Gdynia ani Cracovii nosa nie polamalem, wiec sie chyba nie zaliczam do prawdziwych kibicow, co?

3. fanatyzm jakikolwiek jest mi niemily. Precz!

4. nie bylem nigdy na meczu Widzewa, wiec sie nie wypowiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Phanom , przeczytałem nowe Cda i mam takie pytanie , Ile średnio zajmuje przejście całego Sama i Maxa ponieważ chce młodszemu bratu na urodziny kupić i fajnie by było gdyby gra go na trochę wciągnęła xD

Wiesz, z przygodowkami to zawsze jest tak, ze zajmuja czas zalezny od inteligencji i pomyslowosci gracza. W tym przypadku - sadze, ze od ok. 7-10 godzin do nieskonczonosci ;)

PS It's Phnom. Ale coz, sam sobie jestem winien, trzeba bylo jakas prosta, trzyliterowa ksywke sobie wymyslic...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...