Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Phnom

Pytania do Phnoma

Polecane posty

Phnomie, jakich polskich muzyków/zespołów muzycznych najlepiej Ci się słucha(ło)?

Ale poza Tymonem? ;) Lubie KULT i Kazika, choc raczej w wydaniach z lat 90. Ze starych ramoli bardzo chetnie slucham Kaczmarskiego, a z takich bardziej "mlodziezowych" lubie Afro Kolektyw. Cos sie chyba nie moge zdecydowac na gatunek...

???? ???

Ile lat się uczyłes hebrajskiego? Też się interesuje tym językiem.

?? ?????

Ucze sie 2 lata. I juz zaczynam co nieco umiec ;) A Ty sie uczysz?

Wybierasz się na prezentacje gry inFamous we Wrocławskim Empiku (renoma) 22 maja?

Nie sadze. Po pierwsze, gre mamy juz w redakcji, po drugie jest konsolowym ekskluziwem, wiec nie ma cisnienia :]

Czy była jakaś gra na którą nie zwracałeś uwagi i mało co się o niej interesowałeś przed premierą,a kiedy wyszła zaskoczyła cię in plus?

Bylem bardzo sceptyczny np. wobec Dead Space'a, ktorego widzialem m.in. na prezentacji w Lipsku. Jakos w ogole nie bylem podjarany ta gra. Ale kiedy sam zasiadlem w ciemnym pokoju ze sluchawkami na uszach... :> Uwazam, ze to swietna gra, choc niedoceniona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubi Pan dr.Housa?

A i owszem, nawet bardzo. To moj ulubiony serial, zaraz obok South Parku. Aha, prosze Pana, wielce unizenie prosze, niech mi Pan nie Panuje.

Jak się wymawia Twój nick?

Tez chcialbym wiedziec. Wikipedia mowi, ze p?num, ale jak to wymowic - cholera wie! ;)

Tak mnie ciekawi czy często bywasz w redakcji na rynku? Ja z kolegami zamierzam sie za kilka dni tam udać i ciężko nam sie wybrać, a możliwe jakbyśmy wiedzieli że będzie kilku redaktorów to było by łatwiej. No i po za tym głupio by było coś kupić a po dojściu by się okazało że nie ma zk im sie podzielić zakupem:)

Bywam codziennie od osmej do szesnastej, a w tym tygodniu - z racji dedlajnu - pewnie dluzej. Z tego tez powodu, jesli wpadniecie w tym tygodniu, nie liczcie raczej na dlugie oprowadzanie (choc bedzie ono wprost proporcjonalne do wielkosci "zakupu). W przyszlym tygodniu redakcja bedzie z pewnoscia troche uszczuplona (E3, dochodzenie do siebie po dedlajnie i Dniu Dziecka), wiec mniej redaktorow, ale wieksza wdziecznosc obecnych za "zakup". I jeszcze co do "zakupu" - salami, pieczarki i papryka to idealna kombinacja ;) Aha, i Pizza Hut jest przereklamowana ;) Zapraszamy!

Głupie pyatnie, ale sam o takie prosiłeś ;) Lubisz pizze a jak tak to jaką najbardziej ? :P

Odpowiedz znajdziesz powyzej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kambodża to taki mój kumpel i potrafi wymyślać różne rzeczy więc... A tak na serio to serio?

Ta ksywka jest tylko o jakies 5 lat mlodsza od Ciebie - i powiem Ci szczerze, ze nie pamietam juz, jak na nia wpadlem. A trzymam sie jej z sentymentu (bo ja taki uczuciowy chlopak jestem). Pamietam tylko, ze w tym zamierzchlym dwudziestym stuleciu podobal mi sie jej zapis w pelnej wersji: Phnom Penh. A co to oznacza, to juz Ci kazdy gugiel powie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oprócz tego? Jakieś inne kulinarne specjały?

I jeszcze: Czy lubisz dużo jeść?

Nie powiem, usmialem sie przy powyzszym poscie. Jesli nie wiesz dlaczego, zapytaj Phnoma o jego bardziej prywatna ksywke, dla wtajemniczonych ;).

Czy mógłbym poznać Twoją Bardziej Prywatną Ksywkę Dla Wtajemniczonych? :)

Chociaż domyślam się, jak brzmi...

Hmm no dobra ... Phnom! Jaka jest twoja prywatna ksywka ? :)

O nie, moja prywatna ksywke znam tylko ja, najblizsi znajomi i moj dietetyk ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Wrzuciłem twój poprzedni tekst po hebrajsku na google translator i wyszło coś takiego:

hebpl.th.jpg

Dodam, że to był hebrajski na polski jak widać.

Popieram też twój felieton.

Jaką grę obecnie recenzujesz? I jaka jest twoja ulubiona gra do której będziesz wracał pomimo upływu lat? A skoro w 1 poście prosisz o pytania głupie to co wolisz: pizzę czy spaghetti? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki gatunek gier najbardziej lubisz?

Masz jakąś ulubioną serię gier?

Wolisz grać na PC czy na konsoli? Dlaczego akurat na tym sprzęcie?

Czy wcześniej nie należałeś do redakcji Clicka!?

1. Najbardziej to lubie gry z gatunku dobrych ;) A serio - nie mam ulubionego.

2. Gdybym mial sumowac, to chyba najdluzej gralem w gry z serii Championship/Football Manager. Jesli chodzi o inne serie - to PES, oczywiscie CoD.

3. Zdecydowanie na pececie - z przyzwyczajenia, z sentymentu, z opcji wyboru kontrolera. No i nie ma na konsolach gatunkow, ktore lubie - strategii, menedzerow, ekonomicznych (z prawdziwego zdarzenia).

4. Owszem, nalezalem.

:D Wrzuciłem twój poprzedni tekst po hebrajsku na google translator i wyszło coś takiego:

hebpl.th.jpg

Dodam, że to był hebrajski na polski jak widać.

Popieram też twój felieton.

Jaką grę obecnie recenzujesz? I jaka jest twoja ulubiona gra do której będziesz wracał pomimo upływu lat? A skoro w 1 poście prosisz o pytania głupie to co wolisz: pizzę czy spaghetti? :P

Translator sie (polowicznie) spisal, mozesz mu pogratulowac ode mnie. Choc mysle, ze dla czesci Polakow bylby ten "polski" niezrozumialy tak samo jak hebrajski.

Obecnie gram w - tylko ciiii, nikomu ani slowa! - Overlorda II. Po wrazenia odsylam do CDA 07/2009!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie dokońca wiesz jak się wymawia twoją ksywkę to jak na ciebie wołają chłopaki z redakcji? Sorry za pytanie ale to mnie nurtuje :)

Najczesciej: "Ej!". Czasem: "Chono tu". Zdarza sie, ze ktos z rozpedu nazwie mnie "Damianem", choc nie tak mam na imie. Hut lubi mowic: "Piekny Chlopcze", a CormaC ostatnio wymyslil "Azylanta". Jestem czlowiekiem o wielu ksywkach ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, skoro lubisz gry ekonomiczne to pamiętasz może stary Transport Tycoon ? I czy grasz w odświeżoną wersję - OpenTTD ? A te pierogi to z czym były :P ?

Bo ja też muszę sie pochwalić że moja babcia robi b. dobre z serem białym :D

edit kurcze, nie wiedziałem że Hut jest taki bogaty, że ma własną sieć pizzerii :D

I jego pizza wcale nie jest przereklamowana, mi tak smakuje :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...