Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Phnom

Pytania do Phnoma

Polecane posty

Gość eldragon93

Ja muszę coś powiedzieć, ale nie wiem co powiedzieć. Zapowiedź Battlefielda 3... Ona była... Kurczę, świetna... Nie spodziewałem się, że można tak dużo i tak ciekawie pisać o grze, która jeszcze nie wyszła. Dobry jesteś w tym co robisz, naprawdę mi się podobało ;)

Ale żeby nie było, że tylko chwalę Cię, muszę powiedzieć, że smutno mi, że to nie Ty napisałeś recenzję nowego Shoguna. Szkoda trochę, ale martin też ładnie napisał ;)

A skoro w temacie kultowych gier jesteśmy to dla mnie kultowy jest Baldur's Gate i Duke Nukem Forever, mimo że jeszcze nie wyszedł :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś mógł wybrać dowolne miejsce gdzie byś pojechał i kogo zabrał (lub co )

Wąchock i butelkę butaprenu. Zdecydowanie.

macie jakis specjalny program do robienia zdjec i filmikow z gier na konsole?

Hm, coś tam jest, ale ja się nie rozeznaję na tej technologii. Zapytaj Ghosta.

Za co najbardziej "cenisz" serię Total War? O ile w ogóle ją jakoś szczególnie "cenisz".

Ojeju, wiele rzeczy: poczucie realności świata, swobodę rozbudowy imperium, wolność doboru jednostek, zróżnicowanie wojsk, sztuczną inteligencję wrogów, klimat itd. No i możliwość poczucia się genialnym dowódcą ;)

Ja muszę coś powiedzieć, ale nie wiem co powiedzieć. Zapowiedź Battlefielda 3... Ona była... Kurczę, świetna... Nie spodziewałem się, że można tak dużo i tak ciekawie pisać o grze, która jeszcze nie wyszła. Dobry jesteś w tym co robisz, naprawdę mi się podobało ;)

Ale żeby nie było, że tylko chwalę Cię, muszę powiedzieć, że smutno mi, że to nie Ty napisałeś recenzję nowego Shoguna. Szkoda trochę, ale martin też ładnie napisał ;)

A skoro w temacie kultowych gier jesteśmy to dla mnie kultowy jest Baldur's Gate i Duke Nukem Forever, mimo że jeszcze nie wyszedł :laugh:

Dzięki za miłe słowa.

Phnomie, czy potrafiłbyś wskazać jedną grę (lub serię), która jest dla Ciebie najlepsza/wyjątkowa/ulubiona?

Nie. Dużo jest świetnych gier - i choć ostatnio gram w Shoguna, to tęsknię np. za Fifką.

Pewnie Lara Croft, bo bohaterka tej serii ma cycki :)

Wolę takie prawdziwe.

Phenom, męczysz Shoguna, czy może coś innego :D ?

Ostatnio cały czas Shoguna, gdy tylko mam chwilę, żeby zagrać w coś dla przyjemności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

DarkArthurro, kurna ja to bym ujął to tak:

"Jeśli masz samochód to jaki?" :D oraz "Jaki jest Twój wymarzony samochód?", gdyż może mieć na przykład Mitsubishi Colta, a chciałby Outlandera :laugh: W sumie to przyłączę się do pytania, bo coś ostatnio lubię się oglądać za wszelkimi pojazdami czterokołowymi ^^

@down

W takim razie wybaczam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Phnom!

Mam pytanie dotyczące twojego ukochanego piłkarskiego menedżera - Football Manager 2011. Mianowicie ile jest dostępnych tam polskich lig? Czy tylko ekstraklasa, czy może również pierwsza liga, a może nawet drugie? i jak sytuacja pod tym względem wygląda w Fifa Managerze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Phnomie. Co się z Tobą stało w piśmie, w CD-Action ? Nie widać Cię w ogóle od kilku dobrych numerów. Czy to za sprawą Świata Wiedzy, gdzie jesteś redaktorem naczelnym? Jeśli już nie ujrzymy Cię na łamach pisma to bardzo szkoda... :(

PS Świat Wiedzy to naprawdę świetne pismo z równie dobrymi artykułami :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To rzeczywiście pytanie roku! You make me happy, when skies are gray ;)

Cześć, co słychać?

Pytanie roku:

Czy pamietasz to zdjecie?

fotoiap.th.jpg

Podpowiedz: "...You are my sunshine, my only sunshine..." ;)...

Tak się właśnie stało - Świat Wiedzy pochłonął mnie całkowicie. Chociaż może jeszcze kiedyś się pojawię w CDA, kto wie, kto wie...

Witaj Phnomie. Co się z Tobą stało w piśmie, w CD-Action ? Nie widać Cię w ogóle od kilku dobrych numerów. Czy to za sprawą Świata Wiedzy, gdzie jesteś redaktorem naczelnym? Jeśli już nie ujrzymy Cię na łamach pisma to bardzo szkoda... :(

PS Świat Wiedzy to naprawdę świetne pismo z równie dobrymi artykułami :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...