Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niziołka

Dyskusje okołosesyjne

Polecane posty

Sesja mejdo swoją drogą, ale chciałbym przekazać dobrą nowinę - jestem niemalże pewien, że TEN temat, ta konkretnie sesja będzie dla was świetna i trafi w wasze gusta biggrin_prosty.gif... ofc pisząc wasze mam na myśli świeżą krew pokroju Xerbera albo NoobGoda jeśli by chciał a także Sefnira i innych, którzy wyrażali chęć grania (serio, nie ma limitu graczy, przynajmniej na razie; jest storytelling i to w bardzo fajnej formie; gracze mają ogromny wpływ na świat i fabułę). Nie pożałujecie... inaczej - zrobię wszystko abyście nie pożałowali!

Innymi słowy - temat dla drugiego spin-offa dla Device Masters właśnie powstał ;]

A ja nadal się zastanawiam nad odpaleniem Monster Hearts... biggrin_prosty.gif

Jeżeli ostatecznie się zdecydujesz prowadzić ją na forum to naturalnie się zgłaszam (niby jest ta skajpowa, ale przez problemy Ryszardy tempo trochę zwolniło) - nie wiem czy jest sens od razu o tym wspominać, ale jakby co myślę nad inkubem (ta kapela rock and rollowa! biggrin_prosty.gif), ewentualnie nad tym typkiem, który nie tyle jest niewidzialny co po prostu cała reszta go nie zauważa... oba oczywiście to fanowskie skiny i jakby nie można było nimi grać to wybrałbym coś klasycznego. Co konkretnie? Jeszcze nie wiem.

I w sumie dwie rzeczy:

a) jakby kto chciał się pobawić w komandosów, spec-operacje, zaawansowaną technologię i trochę mieszanki klimatów CoDa z Expendables to może obecna "wersja" sesji Warfare mu się spodoba - jednego gracza jeszcze przyjmę

b) z KotemMroku się różne rzeczy dzieją, więc może przypomnę w miejscu P_aula, że na Dwarf Fortress znajdzie się jeszcze jedno miejsce (z drugiej strony - nie spytałem się MG czy mu całkowicie wena nie odpadła na dorfy :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=238844&pid=3483011&st=20entry3483011

Bardzo ważna informacja, jeśli chodzi o Maid.

Na poprzednim forum pozwoliłem również osobom postronnym (nie biorącym udziału w grze) głosować, by wpłynąć na przygodę grupy. Więc jeśli któryś z modów chce potrollować i kazać nam sprzątać domy w Neuroshimie, to proszę bardzo :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odpadła, potwierdzam, że otwiera się miejsce na dorfach bo dość mam czekania na kartę wink_prosty.gif

(...) co do sesji derpowej, o ile będzie jeszcze ona żyć (po tak długim zastoju, niestety z mojej winy, MG i gracze nie muszą być chętni), mogę albo oddać komuś miejsce (nie jestem pewien jak to dalej będzie z czasem, może okazać się że znowu nie będzie mnie "chwilę") lub spróbować szybko dokończyć kartę by sesja mogła wystartować ze mną.

Uznałem że prawdopodobnie nie chcecie dalej grać bo nie otrzymałem żadnej odpowiedzi, nie mam pojęcia z jakiej racji nadal czekałeś na kartę, skoro wyraźnie widać było że znowu (nadal?) mnie nie ma. :I

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję sesję w której gracze wcielą się we wróżki. No dobra, nie. W Fey. W potężne istoty żyjące w świecie Fairy. A dokładniej w arystokrację Fey, dekadenckich, zarozumiałych i żądnych władzy i imprez elfów. Pomyślcie o Królowej Śniegu, o elfach z książek Pratchetta o klasycznych podaniach na temat Fair Folk. W takich brutalnych, aroganckich drani się wcielicie.

A co będziecie robić? Dworskie intrygi. Próby wkupienia się w łaski aktualnie rządzącej Królowej (albo kolejnej, są one regularnie wymieniane wink_prosty.gif ). Próby wkopania innych graczy w jak największe... problemy. Wymuszanie obietnic. Zmiana świata. Wait what? A tak. Bo Fairy, dom Fey, jest jak miękka plastelina. Ugina się do ich woli i zmienia na ich rozkaz. Nie podoba ci się góra przed twoją rezydencją? To się ją wyrówna. Zawsze chciałeś hodować centaury w prywatnym lesie? No to już je tam masz. Im więcej władzy, im lepsze kontakty z królową, tym więcej możliwości wink_prosty.gif

Mechanika będzie ale ograniczona do tak absolutnego minimum, że niemal niewidoczna (oparta luźno na Apo...) Co ważne, gracze nie muszą w ogóle wiedzieć o mechanice. Jest ona wyłącznie dla mnie wy będziecie dostawali rezultaty.

Reasumując - sesja będzie skupiała się na RPG i storytellingu, pojawią się też elementy strategiczne/simowe. Gra będzie przypominała Olympus Actionum czy Games of Divinity, ale bez powtarzania błędów tamtych prób. Limitu graczy nie ma. Pytanie - Czy są chętni?

PS. Tak, tym samym dorfy umierają, jedna sesja rpgowo-strategiczna wystarczy tongue_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....nie żebym coś ten teges sugerował, ale trochę dziwne że dyskusja o tej sesji powstała prawie natychmiastowo po ogłoszeniu jej w tym dziale, bez widocznych chętnych. No chyba że wszyscy chętni zgłosili się prywatnie, to też nie będę winić ludzi niechcących chwalić się publicznie udawaniem wróżek :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...