Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Alien Swarm

Polecane posty

Gra zapowiada się ciekawie, bardzo podobna do Alien Shooter 2 przy którym siedziałem wieeele h. Tryb CO-OP może grze tylko pomóc. Ja tam się nie mogę doczekać ;) Wypowiem się więcej jak już trochę pogram bo jeszcze na aktywację gry na Steamie muszę trochę poczekać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra się ciekawie zapowiada, przed chwilą widziałem gameplay i mi się podoba (taka sieczka z widokiem z góry podobna do L4D tylko w innych realiach i nie mordujemy zombie tylko kosmitów [jak dla mnie plus]). Możliwość pobrania silnika gry także jest niegłupia, bo wielu programistów może to wykorzystać (szkoda, że się na tym nie znam).

Ps.: Na steamie piszą, że za 3 godziny będzie możliwość pobrania, więc chyba o 21:00 (znowu będzie mi się rok ściągało :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam silnik jeśli się nie mylę to można było ściągnąć dzięki HL2 multi który dla posiadaczy kart graficznych GeForce i Radeon był darmowy. Fajna sprawa bo można bez posiadania HL2 czy innej płatnej gry na Source w legalny sposób ściągać na Steamie masę gier robionych przez fanów na tym silniku. Najwyraźniej będzie tak samo i tu.

Co do Alien Swarm to nie spodziewam się zbyt wiele ale już się nie mogę doczekać możliwości pobrania go. Boję się że dzisiejszej premiery serwery nie wytrzymają i będę musiał czekać :/

Tak czy inaczej mam nadzieję że gra mnie pozytywnie zaskoczy :) I jeśli z tym kapeluszem to prawda to będzie naprawdę cool^^

Ech... przesunęli o 2 godziny premierę, chyba dzisiaj sobie nie pogram :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też pobieram, dzisiaj już się nie ściągnie, ale jutro na pewno tak. I na pewno spróbuję pograć, choćby po to, żeby mieć ten kapelusz do TF2 :lol2: Na pewno przynajmniej na początku część forumowiczów będzie w to grała, a gry co-op z naciskiem na współpracę, wypuszczane przez Valve, do tej pory podobały mi się niezawodnie, więc tego samego spodziewam się i teraz.

Można grać jako female medic!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łał, macie szczęście. U mnie dochodzi dochodziło do 4 kresek przygotowywania i siadało, teraz dochodzi już do 11, więc jak posiedzę tak do 4 rano, uda mi się odpalić ściąganie :) Gra sprawia smakowite wrażenie, zwłaszcza ten koop dla 4 osób. Twórcy wiedzą, co Paguły lubią najbardziej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grał już ktoś ? Jakieś wrażenia ? Ściąga mi 1mb/s, ale dopiero zacząłem i jeszcze trochę poczekam. Czy wiadomo jak będzie z "darmowścią" tej gry ? Czy to tylko czasowe, czy 4ever ?

Chętnie bym pograł w niezobowiązującą gierkę na PC, tym bardziej że alien i zombie shooery wręcz uwielbiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grał już ktoś ? Jakieś wrażenia ? Ściąga mi 1mb/s, ale dopiero zacząłem i jeszcze trochę poczekam. Czy wiadomo jak będzie z "darmowścią" tej gry ? Czy to tylko czasowe, czy 4ever ?

Chętnie bym pograł w niezobowiązującą gierkę na PC, tym bardziej że alien i zombie shooery wręcz uwielbiam.

Tak jest '4ever'. Zaczęło się ściągać z prędkością 57kB\s. Nie wiem czy jutro się ściągnie. A poza tym - możemy się we 4 umawiać do gry! I jeszcze mój brat w anglii ściągnął i powiedział 'nie ma LANu'.

P.S. Z ostatniej chwili - jest jedna misja single.:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no co ja widzę? "Zawór" wypuszcza kolejną darmową sieczkę (pozytywną), więc i ja muszę się muszę pochwalić iż ściągam i liczę z Wami na wspólną grę. Uwielbiam wręcz takie zabawy w co-op a to chyba główna część tej gierki będzie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darmówka? Steam? Nie może być :) Zabieram się za zasysanie, ale trailer narobił mi niezłego smaka & jest szansa, że szczególnie coop na cztery osoby będzie najbardziej popularnym trybem a część ludzi nie przestanie w niego grać jak zdobędą czapeczkę do TF2 przykładowo :P Wrażenia niedługo...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero raz udało mi się zagrać, raz mnie wywaliło, dwa razy się coś zawiesiło i było widać tylko ekran startowy :P

Ale bardzo fajna gierka, jednak w co-opie o wiele większa frajda niż samotnie z botami.

Mój nick na steam jakby co to też Zdenio, login: irwinshaw :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 8800GTS, e8400, 3,25 RAM, XP SP3 AS jest niegrywalne. Potworne zwiechy, do 10 sekund, mające miejsce dosłownie co chwilę. Zarówno na ustawieniach rekomendowanych, jak i tych minimalnych. Wszystkie inne programy działają prawidłowo, tak więc myślę, że coś jest najzwyczajniej w świece nie tak z grą.

Czekam na jakąś łatkę, bo póki co to nieco bida. Zwłaszcza, że gra sama w sobie prezentuje się dobrze, broń strzela jak broń, kosmici padają jak kosmici. Nieco rozczarował mnie medyk, za to bardzo podoba mi się technik i to nim raczej będę grał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego używacie antywirusa? Może to avira coś szwankuje, zaraz zerknę do opcji.

Wymagania minimalne spełniasz podwójne, problem musi być gdzie indziej. Ja mam GF7600, Core2Duo 1.8, 2GB RAM i zero przycinek, chyba, że lag.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gentlemen, udało mi się pograć w ową grę jakieś dwie godziny i stwierdzam, iż na dłuższą meta jest ona nużąca. Zaiste, z początku wrażania są jak najbardziej pozytywne, dość duży wybór broni jak i akcesorii, podział na klasy i te sprawy. Jednakże gdy przechodzi się co-op'a kolejny raz z rzędu (bowiem w Alien Swarm uświadczymy jeno jedną kampanię, składającą się z ośmiu rozdziałów) posiada się wrażenie, iż gra poza odblokowywaniem kolejnych karabinów nie oferuje niczego ciekawego. Walki już nie emocjonują, mapy się powtarzają. Jedynym, co pozostaje, to czekać na jakieś zacne modyfikacje, które zapewne niebawem się ukażą.

Alien Swarm jest przyjemną odskocznią, ale tylko na godzinę, półtorę gry. Mimo mych narzekań, jak na zupełnie BEZPŁATĄ grę, Alien jest grą bardzo dobrą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograłem chiwleczkę i mogę was zapewnić że WARTO ściągać. Jeżeli podobała wam się ( chociaż trochę ) gra pt. Alien Shooter ( była nawet na Coverku ) to i Alien Swarm przypadnie wam do gustu. Podział na klasy, mapki dosyć ciemne, przypominają mi Dead Space, szare, bure i smutne. Sporo broni. Narazie mam 5 lvl Technikiem i świetnie można się pobawić. Grając jako technik musimy odblokowywać drzwi, aktywować coś, a wszystko w fajnej Minigierce. Wszystko w przyjemnej oprawie graficznej. Szkoda tylko że narazie gra jest nowiutka a nie każdy opanowywuje grę szybko i narazie ciężko jest trafić na zgrany zespół. Ale od czego jest Forum CD-A. Napisze się gdzie trzeba i już jest ekipa :). Poza niezgranym teamem co jest raczej winą graczy gra ma inne wady. Tak jak Vinnie powiedział ( a raczej napisał ) gra potrafi nużyć na dłuższą metę, ale narzędzia do modowania napewno przyciągną ludzi którzy dorobią kolejne kampanie. I znów będzie w co grać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...