Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lord Thomas

Rozwiązany: Gothic II: Noc Kruka, Problem z punktami trafień

Polecane posty

Mam taki oto problem: Gdy awansowałem na 1 poziom moje maksymalne punkty trafień wzrosły tylko o 2 i wynoszą 42 - nie wiem czym to jest spowodowane. Po awansie na 2 poziom dostałem już standardowe 12 pkt. i mam 54. Tyle tylko że na tym poziomie powinno być ich już 64, więc gdzie się podziało te 10 pkt? Nie wiem co zrobiłem nie tak.

Miał ktoś podobny problem i czy da się go jakoś rozwiązać? Jestem jeszcze stosunkowo na początku, więc może opłaca się zacząć grę od nowa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak możesz jeszcze raz zacząć bez bólu, to przeinstaluj grę i sprawdź czy się problem powtórzy- coś się mogło w pliku konfiguracyjnym skaszanić i gra uznała, że należy się za 1 poziom tylko 2 punkty, choć osobiście się w przypadku Gothica nie spotkałem z czymś takim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem grę od początku i po awansie na 2 poziom dostałem +12 PT, także wszystko jest już w porządku. Nie wiem co było przyczyną błędu, może to, że na początku pomodliłem się do Beliara i zabrało mi to trochę PT, choć to trochę naciągana teoria, to był po prostu zwykły bug, jakich niestety jest w Gothicu wiele.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro modliłeś się przy kapliczce Beliara to skąd to zdziwienie? To nie jest naciągana teoria, pewnie awans dał tyle punktów co zawsze, ale część z nich straciłeś właśnie przy chramie. Każda modlitwa do Beliara zabiera nam określoną ilość punktów życia (nieodwracalnie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to chyba że tak, nie miałem o tym pojęcia. Po prostu z ciekawości się pomodliłem, zabrało mi trochę życia, ale myślę sobie nie opłaca się odczytywać, a nie patrzyłem na maksymalne PŻ, dopiero po awansie kapnąłem się że jest coś nie tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...